Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kurier-kto ma umowe na przesyłki-ceny


Tedi35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam firmy kurierskiej na przesyłki.

Jak macie jakies umowy to proszę o nazwe kuriera i jakie ceny-czy umowa na min "X -ilosc" paczek czy bez limitu.

Mnie bardziej interesuje bez limitu miesięcznego.

Teraz miałem POLKURIER i oni wspolpracowali z UPS cena do 30kg (21,70zł wpłata, 27zł pobranie)

Byłem z nich zadowolony lecz ceny ida w gore i trzeba cos poszukac tanszego bo wiem ze mozna lukajac na inne aukcje konkurencyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z https://www.kurjerzy.pl/przesylki_kurierskie_cennik bez umowy itd. wystarczy sie zalogować .

Wszystko zalezy jakie paczki wysylasz małe <--> duze :)

Nigdy nie miałem problemow :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z https://www.kurjerzy.pl/przesylki_kurierskie_cennik bez umowy itd. wystarczy sie zalogować .

Wszystko zależny jakie paczki wysyłasz małe <--> duze :)

Nigdy nie miałem problemów :good:

Paczki nie duże 30x22x17 cm lecz wazy około 6kg i czasami ktoś bierze 4 paczki to robi wagę 24kg i wymiary podane x2 trzeba liczyć po długości i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sendit.pl wysyłka normalnych gabarytów do 30kg lekko ponad 16zł. Dane przy rejestracji można ściągnąć z allegro bo to spólka im zależna. Jedyny minus, że za bardzo nie można wybierać godzin odbioru paczki od nadawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sendit.pl wysyłka normalnych gabarytów do 30kg lekko ponad 16zł. Dane przy rejestracji można ściągnąć z allegro bo to spólka im zależna. Jedyny minus, że za bardzo nie można wybierać godzin odbioru paczki od nadawcy

A oni korzystaja z jakiej firmy?

Bo nie widzialem jeszcze samocodu z Napisem SENDIT

A ceny spoko maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sendit.pl wysyłka normalnych gabarytów do 30kg lekko ponad 16zł. Dane przy rejestracji można ściągnąć z allegro bo to spólka im zależna. Jedyny minus, że za bardzo nie można wybierać godzin odbioru paczki od nadawcy

A oni korzystaja z jakiej firmy?

Bo nie widzialem jeszcze samocodu z Napisem SENDIT

A ceny spoko maja

takie firmy najczęściej maja podpisaną umowę z kilkoma znanymi firmami kurierskimi i są to DPD UPS Dhl :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zderzaki i nietypowe gabaryty gdzie biorą od prywatnych osób bo z tym ciężko u nas, oczywiscie cena rozsadna nie 200zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki nie duże 30x22x17 cm lecz wazy około 6kg

Ja takie paczki to bym pocztą wysyłał :decayed: Jeden, max. dwa dni i dostarczone - cena 18zł.

A jak nie to korzystałem kilka razy z: https://www.wysylajtaniej.pl przy Twoich gabarytach i wadze wyszło mi około 18zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki nie duże 30x22x17 cm lecz wazy około 6kg

Ja takie paczki to bym pocztą wysyłał :decayed: Jeden, max. dwa dni i dostarczone - cena 18zł.

A jak nie to korzystałem kilka razy z: https://www.wysylajtaniej.pl przy Twoich gabarytach i wadze wyszło mi około 18zł

Tak ale 18 zł za 1 szt a jak zrobie paczke x4 to masa jest 24kg i poczta mnie zedrze a wartosc 440zł okolo i ubezpieczenie od tego to wyjdzie mega duzo a kurier od 0-30 kg ma cene jednakową.

Kurier jest w 95% na nastepny dzien u odbiorcy z poczta juz nie ma tak kolorowo.

Jednak wole kuriera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier jest w 95% na nastepny dzien u odbiorcy z poczta juz nie ma tak kolorowo.

i przyjedzie wziac pake, nigdzie nie trzeba chodzic, czasu tracic, nawet pisac zadnych drukow :D kurier jest sto razy wygodniejszy no i taniej wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druk musisz napisać na kompie przy składaniu zamówienia i później go wydrukować; to samo można zrobić przy wysyłce na poczcie. Najważniejsze, że w większości firm kurierskich masz ubezpieczenie w cenie, więc w wrazie problemów masz szansę odzyskać odszkodowanie. Ale niedługo i poczta się zmieni w firmę prawie kurierską, mają wprowadzać dużo udogodnień w atrakcyjnej cenie a co do pracowników to będa ostre cięcia i komu się nie podoba albo zlewa robotę to kopa w cztery litery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druk musisz napisać na kompie przy składaniu zamówienia i później go wydrukować; to samo można zrobić przy wysyłce na poczcie. Najważniejsze, że w większości firm kurierskich masz ubezpieczenie w cenie, więc w wrazie problemów masz szansę odzyskać odszkodowanie. Ale niedługo i poczta się zmieni w firmę prawie kurierską, mają wprowadzać dużo udogodnień w atrakcyjnej cenie a co do pracowników to będa ostre cięcia i komu się nie podoba albo zlewa robotę to kopa w cztery litery

O kolejkach juz nie wspomnisz? Co to w ogole za porownanie :D Chyba że tam u Was w wielkim mieście poczta na każdym kroku i kolejek nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że w większości firm kurierskich masz ubezpieczenie w cenie, więc w wrazie problemów masz szansę odzyskać odszkodowanie.

teoretycznie masz rację ale nie jest tak różowo jak piszesz dostać odszkodowanie za uszkodzoną paczkę lub jak czasami się zdarza doręczona ale nie wiadomo komu graniczy z cudem miałem już przeróżne sytuacje i nie sposób tego opisać co potrafią wymyślić kurierzy oczywiście nie wszyscy wysłałem już 11700 paczek przez cztery lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druk musisz napisać na kompie przy składaniu zamówienia i później go wydrukować; to samo można zrobić przy wysyłce na poczcie. Najważniejsze, że w większości firm kurierskich masz ubezpieczenie w cenie, więc w wrazie problemów masz szansę odzyskać odszkodowanie. Ale niedługo i poczta się zmieni w firmę prawie kurierską, mają wprowadzać dużo udogodnień w atrakcyjnej cenie a co do pracowników to będa ostre cięcia i komu się nie podoba albo zlewa robotę to kopa w cztery litery

O kolejkach juz nie wspomnisz? Co to w ogole za porownanie :D Chyba że tam u Was w wielkim mieście poczta na każdym kroku i kolejek nie ma :D

Czy ja napisałem, że teraz jest ok na poczcie? Czytaj dokładnie, że ma się zmienić bo inaczej nikt nie kupi poczty po prywatyzacji. Poczta będzie działał podobnie jak w niemczech czy we francji

Najważniejsze, że w większości firm kurierskich masz ubezpieczenie w cenie, więc w wrazie problemów masz szansę odzyskać odszkodowanie.

teoretycznie masz rację ale nie jest tak różowo jak piszesz dostać odszkodowanie za uszkodzoną paczkę lub jak czasami się zdarza doręczona ale nie wiadomo komu graniczy z cudem miałem już przeróżne sytuacje i nie sposób tego opisać co potrafią wymyślić kurierzy oczywiście nie wszyscy wysłałem już 11700 paczek przez cztery lata

dlatego napisałem, że jest szansa odzyskać odszkodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem, że jest szansa odzyskać odszkodowanie

to dzisiaj zagram w lotto bo jest szansa wygrać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki nie duże 30x22x17 cm lecz wazy około 6kg

Ja takie paczki to bym pocztą wysyłał :decayed: Jeden, max. dwa dni i dostarczone - cena 18zł.

A jak nie to korzystałem kilka razy z: https://www.wysylajtaniej.pl przy Twoich gabarytach i wadze wyszło mi około 18zł

Tak ale 18 zł za 1 szt a jak zrobie paczke x4 to masa jest 24kg i poczta mnie zedrze a wartosc 440zł okolo i ubezpieczenie od tego to wyjdzie mega duzo a kurier od 0-30 kg ma cene jednakową.

Kurier jest w 95% na nastepny dzien u odbiorcy z poczta juz nie ma tak kolorowo.

Jednak wole kuriera

Dlatego też zaoferowałem Ci opcję kuriera. Poczta opłaca się jak wysyłasz mniejsze paczki tak do 5kg, powyżej tej wagi zdecydowanie lepszy kurier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...