Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Pytanie o emblemat s-line na gril


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy wie ktos jaka jest roznica miedzy tym emblematem http://moto.allegro.pl/item340472285_org_napis_audi_s_line_na_gril.html

a tym ?

http://moto.allegro.pl/item338653038_emblemat_znaczek_audi_s_line_a3_a4_a6_a8_tt_klamry.html

wiem ze cena :polew:

ale jeden jest wtopiony w czarna ramke a drugi jest "goly" skad ta roznica ? chodzi o rocznik o sposob mocowania czy co ? bedzie to jakos wygladalo?... w a4 b6 avant z bixenonem relnigami i ramkami chrom kolor jasny grafit

prosze o rade

* już poprawiłem Tobie chyba z 10 tematów - jak robisz prefix [b6 AVF] to nie pisz zaraz po tym a4 b6 - po co to ? - lukaszr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak gusta sa rozne i ja nie mam okreslonego zdania bo jeden i drugi tak samo mi sie podoba ale nie wiem dlaczego jeden jest w tej ramce a drugi nie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego pierwszego nie zamontujesz bo pochodzi on z nowszych modeli tzw na duzy ryj. Tam sa juz specjalne miejsca na zamontowanie tego znaczka. Musisz miec tego 2 poniewaz jest on montowany na zabki. :evil: i koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego pierwszego nie zamontujesz bo pochodzi on z nowszych modeli tzw na duzy ryj. Tam sa juz specjalne miejsca na zamontowanie tego znaczka. Musisz miec tego 2 poniewaz jest on montowany na zabki. :evil: i koniec :)

wielkie dzieki :notworthy: naszczescie kupilem ten drugi bo przegladalem fotki i zauwazylem ze ten pierwszy w ramce czarnej jest zamontowany w grilu w specjalnych miejscach.Taka glupota a juz bym nie zamocowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...