Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

@barszczyna

Mam konto od powiedzmy 3 dni...nawet nie mialem kiedy wskoczyc na dluzsze granie...

Pytanko ...od czego zaczac i jaką strategie przyjac?

W ruskie : > Idź ścieżką badań tak, aby dojść do IS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barszczyna

Mam konto od powiedzmy 3 dni...nawet nie mialem kiedy wskoczyc na dluzsze granie...

Pytanko ...od czego zaczac i jaką strategie przyjac?

W ruskie : > Idź ścieżką badań tak, aby dojść do IS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tą chwilę poszedłem drzewkiem niemieckim na E-100 (stoję na razie na VK ). Rosyjskim drzewem pomykam na "naleśnika" T-54 (jestem już niedaleko do T-44). Amerykańskim cisnę na Pathona (zbieram już kaskę na Pershinga więc niedługo przeskok z T-20 który zostawiam sobie bo rewelacyjnie kasę robi jak na czołg nie premium - nawet 20000 za bitwę bez kosztów). W destroyerach mam gotowego JagdpzIV a w artylerii amerykańską m41 (te jednak na razie sprzedałem bo mi się zmierzło po krzakach siedzieć)

Jedno jest pewne - powyżej VII tieru bez czołgu premium nie wyrobi nikt. Koszty utrzymania wysoko tierowych czołgów zmuszają do wydania kasy na najlepiej Lowe.

Mała rada dla początkującego zafascynowanego rosyjskimi scoutami t-50 i t-50-2 - straszne koszty utrzymania - NIE WARTO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze na początku sa tylko 2 drzewka rozbudowy : Niemcy/Francja ??? czy ja czegos nie dostrzegam ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze na początku sa tylko 2 drzewka rozbudowy : Niemcy/Francja ??? czy ja czegos nie dostrzegam ???

Nie. Masz możliwość budowy każdego z drzew od początku. Francja , Niemcy , USA , ZSRR + premium jeden czołg chiński ( tyle że już nie dostępny )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

107 bo po patchu 0.7 jest niebo lepsze od 152mm. Przed patchem ze 152 dało radę po 700-800hp ściągnąć jednym strzałem, teraz góra 400. A i wcześniej tym działem można było od przodu gryźć nawet Mausa, teraz zapomnij o tym, że KT ruszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

107 bo po patchu 0.7 jest niebo lepsze od 152mm. Przed patchem ze 152 dało radę po 700-800hp ściągnąć jednym strzałem, teraz góra 400. A i wcześniej tym działem można było od przodu gryźć nawet Mausa, teraz zapomnij o tym, że KT ruszysz.

Ktoś coś przebąkiwał w grze, że KW3 wejdzie na 7tier i będzie zastąpiony czymś innym.. ciekawe;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby KV-3 miał więcej punktów wytrzymałości, to byłby/będzie lepszy od IS. Ma genialny pancerz z przodu, którego po jego ustawieniu pod kątem nie da się przebić nawet 88mm L/71 z Tygrysa/Pantery II. Przynajmniej jak jeszcze w to grałem, to tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka all mam pytanko do was gracze -czy da się jakoś ustawić w tej grze język polski? i drugie pytanko mam czołg radziecki IV klasy a zawsze trafiam na mapę z graczami od V klasy w górę , wcześniej grałem z różnymi i niższymi klasami i wyzszymi , można jakoś ustawić filtr żeby pograć chwilę a nie j..b i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka all mam pytanko do was gracze -czy da się jakoś ustawić w tej grze język polski?

Szczerze to zgłupiałem. Ściągając klienta chyba z automatu jest język polski.

drugie pytanko mam czołg radziecki IV klasy a zawsze trafiam na mapę z graczami od V klasy w górę , wcześniej grałem z różnymi i niższymi klasami i wyzszymi , można jakoś ustawić filtr żeby pograć chwilę a nie j..b i koniec

Niestety nie, wraz z wzrostem Twojego doświadczenia będziesz trafiał w lepszy układ czołgów. Ciekawostka - nie które czołgi są skazane na gre z wyższymi tierami. Tzw Scouty zawsze będą mieć nad sobą kilka klas wyżej. Pamiętam moja drogę przez mękę francuskimi czołgami AMX30 i AMX40. Wieczne 3 miejsce od dołu - a że te czołgi to takie renówki z pistolecikami zamiast działek gra stawała się frustrująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale ja sie rejestrowałem na serwerze ale chyba nie polskim więc z tad moje pytanie czy mozna przestawic na j. polski tą grę czy trzeba sie rejestrować gdzieś indziej zeby pograć po polsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przestawić język....Polecam Tigera II ( bardzo często doświadczenie +/- 1k i 30-40k zarobku bez premium)

A co do E-100 vs IS-7 to temat taki sam jak PS3 vs X360

Można iść każda nacją nie trzeba skupiać się na jednej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...