Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Jak tylko włączysz grę otwiera się takie małe okienko gdzie są informacje itp to w którym klikasz czerwony guzik zagraj u Ciebie pewnie play tam w lewym górnym rogu zaraz przy napisie WoT masz flagi kliknij i wybierz biało-czerwoną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie ma flagi polskiej :(((

no i kit sciągnęłem polskiego klienta i mam ten sam nick co na tym wczesniejszym serwerze ale trzeba od początku jechać psia krew nie wiem czemu ale lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie postępy? W ogóle to gracie na premium czy free?

Wysłane z HTC Desire

ja tam nieraz pogram ale wk***ia mnie 5-7 fps :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie postępy? W ogóle to gracie na premium czy free?

Wysłane z HTC Desire

ja tam nieraz pogram ale wk***ia mnie 5-7 fps :/

Też mnie to wkarwia ;/ do starych wersji były takie narzędzia żeby wyłączyć częściowo animacje i chodziło to faktycznie szybciej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podgonić w tierach. Minimum V-VII inaczej nie pograsz w moim towarzystwie. Z resztą powiem szczerze że walczę ostatnimi czasy sam - nie mam czasu za wiele i jak wpadnę na godzinkę to szybkie bitwy robię zanim się moja lepsza połowa połapie, że mnie w łóżku nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miesiąc, dwa temu koleś namówił mnie na WoT i teraz kurna chodzę nie wyspany :kwasny:

Na razie dorobiłem się 2 czołgów z IV tieru - wyniki pewnie bez rewelki (szczególnie po wczorajszym - takie ch...jowe rozdania że szok)

jak by ktoś szukał ... Hexur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema , zrobili coś z szybkościa czy dalej na poziomie 5-7fps ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano , a jakie macie ustawienia graficzne? Proponuje używać game booster 3 odciąża system i powyłączać w ustawieniach cienie itd. Sam tak gram i mam po 35-55 fps tylko że mam geforca 1 gb więc... Jakie macie sprzęty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero po zmianie lapka mogę grać normalnie. Chociaż ostatnio brak czasu. Gram 1920x1080, szczegóły, AA itp itd w pełnej opcji. Mam zwykle ~60-80FPS na: MSI GT683DX i5/8GB/GeForce GTX 570M z matrycą fullHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez zauważyliście kto gra oczywiście że w ostatnim weekendzie cięzkich tanków rosyjskich miało być 3krotne mnożenie expa a nie było ? dziwne piszą coś a nie robia tego !!!:wink:. Jak wam idzie wogóle które tiery i jakie tanki macie? pozdrawiam czołgistów (mój nick taki sam w grze jak tu ) pewnie nie raz przeciwko sobie walczyliśmy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapodać TeamSpeak'a ... mam go już ściągnięte ale chyba przy instalacji trzeba podać jakiś serwer do łączenia się ... wiecie jak to odpalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ten wątek przypadkiem, ale do rzeczy gre można przyśpieszyć Wotweekerem czy jakoś tak (powyłancza wszystkie efekty). Ja gram od listopada 2011 i powiem tak twórcy gry mocno faworyzują rosyjskie sprzęty i w nie radził bym iść najpierw. Jak macie jakieś pytanka z chęcią pomogę, w grze mam taki sam nick jak na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj 122mm , jebnięcie masakra ale pociski strasznie drogie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KV-1 zjadam na śniadanie moim E-75 albo JagTigerem :kox:

Ty , no wyzej na razie nie moge isc bo kasy i doswiadczenia brak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...