Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

OK
Teraz pytanie który ??
Jak wysiada to przeważnie MASTER czy nie ma reguły ??
Jak MASTER to nr OE. 8KO 907 566 B ??
Czy istnieje sprawdzenie nr OE. części bez demontażu zderzaka np. po nr VIN ??


Miałeś fabrycznie side assist czy dokładałeś ?


Posiadam fabryczny side assist

Edytowane przez kotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy zna ktoś numery obudowy prawej i lewej lusterek pod side asist ( lusterka poliftowe te co składają się lekko do góry ) oraz numer lampek side asist w lusterka , jakie ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy sterowniki o numerze 8K0 907 568 A i 8K0 907 566 A będą działać ?

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli będą działac prawidłowo , czy lepiej kupić z końcówką B , mam model audi A4 2010 z mmi 3g high

jeszcze jedno pytanie , dopóki nie skalibruję systemu a ASO to on w ogóle nie będzie działał czy będzie ?

WRCLAGUNA pisze "Kable które ciągliśmy do przodu CANY (oczywiście muszą być skręcone w warkoczyk)" to znacz kabelki maja byc poskręcane czy tylko owinięte taśmą w jedna wiązkę ?

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System nie bedzie w pelni funkcjonował przed kalibracja .

Co do CANÓW ( dwa kabelki ) musza byc skręcone tzw. warkocz inaczej brak bedzie komunikacji ze sterownikami .

Pozniej oczywiscie wszystko izilujemy tasma szmacianką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do CANÓW ( dwa kabelki ) musza być skręcone tzw. warkocz inaczej brak bedzie komunikacji ze sterownikami .

czyli maja być skręcone od tego złacza w bagazniku T12f czy aż od samego sterownika asystenta toru jazdy ?

A co z tymi sterownika mi z literka A będą normalnie działać czy lepiej kupić z literka B jakieś różnice pomiędzy nimi sa?

sorki że wciaż dopytuje ale wole wszystkie szczegóły wiedzieć przed rozpoczęciem modu niż później poprawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat czy sterowniki z oznaczeniem 4l0 907566A a poniżej napisane jest 8k0 907 568 bez żadnej literki bedą normalnie działać bo takowe zakupiłem

Edytowane przez frog125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do CANÓW ( dwa kabelki ) musza być skręcone tzw. warkocz inaczej brak bedzie komunikacji ze sterownikami .

czyli maja być skręcone od tego złacza w bagazniku T12f czy aż od samego sterownika asystenta toru jazdy ?

A co z tymi sterownika mi z literka A będą normalnie działać czy lepiej kupić z literka B jakieś różnice pomiędzy nimi sa?

sorki że wciaż dopytuje ale wole wszystkie szczegóły wiedzieć przed rozpoczęciem modu niż później poprawiać

Od wtyki T12f do GATEWAYA ida CANY :)

Co do sterowników to literki na końcu zmianiały sie wraz z rokiem produkcji ( myśle ze chodzi tez o nowsza wersje softa )

8k0 907 568 B był dla aut z 05.2008---05.2009

8k0 907 568 H 05.2010 wzwyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest koszt kalibracji systemu side assist ? Gdzie można to zrobić w miarę tanio na śląsku bo w Bielsku zaśpiewali 500 zł

nie mogę się połączyć z 07 Control Head pomoże ktoś?

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w ASO zrobisz kalibracje na specjalnym przyrzadzie .

Co do podłaczenia 07 Control head ( MMI 2G ) masz wogole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 3G a według opisu kodowania z pierwszej strony musze w adaptacji dodać +8192 nie chodzi mi o kolibracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest koszt kalibracji systemu side assist ? Gdzie można to zrobić w miarę tanio na śląsku bo w Bielsku zaśpiewali 500 zł

nie mogę się połączyć z 07 Control Head pomoże ktoś?

Ja pytałem w Nowym Sączu i powiedzieli mi że owa kalibracja może kosztować nawet 600 pelenów :facepalm:, ale z powodu braku "przeszkolonego" personelu kazali mi podjechać do krakowa. U mnie po montażu jest wszystko git, przynajmniej tak mi sie wydaje :grin:, co do drugiego to może masz słaby kabel!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 3G a według opisu kodowania z pierwszej strony musze w adaptacji dodać +8192 nie chodzi mi o kolibracje

W 2G HIGH dodaje sie wartosci , ty masz MMI 3G i tam kodujesz wszystko w ukrytym menu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakieś wskazówki co do kodowania w ukrytym menu ?

na pewno w sekcji car trzeba zaznaczyć Lane Change ale co dalej

w Gateway 19 mam błąd źle zakodowany sterownik

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok pojawiło się w mmi ale nadal mam błąd w 19 Gateway źle zakodowany sterownik , natomiast sterownik 3c świeci na żółto i pisze niezkodowany , kodowanie tez ma być 0000101 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Gateway 19 odznaczyłes w Instalation list ?
kodowanie w 3C robisz to twojego wyposazenia auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie mam takiego pola instalation list , korzystam z Vag Can Profesional (pełna aktualna wersja ) , gdzie tego szukać ?

obecnie w 19 mam kodowanie 00CF07

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...