Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczów, jestem nowym użytkownikiem tego forum jak i miłośnikiem Audi :D

To z chęcią opisze krótko skąd się wzięło zamiłowanie do tej marki, a więc kilka dobrych lat temu mój tato skusił się po raz pierwszy na zakup Audi 80 B3 2.0 (benzyna), kolor ostry czerwony :) od pierwszych dni to auto wydawało mi się idealne, wygodne, szybkie (jak dla mnie mając wtedy 16 lat) jedynym problemem było to że nie mogłem nim jeździć z powodu braku prawa jazdy, ale 2 lata minęły w bardzo szybkim czasie i zrobiłem prawo jazdy. Jak dla mnie auto którym jeździłem na kursie Pegueot jakiś tam nowy z salonu nie miał porównania do audi 80. Po prostu zamiłowanie. Potem tato postanowił kupić kolejne Audi tym razem a4 Kombi 1.9 TDI(110ps) rok 98 lub 99 już nie pamiętam dokładnie ale od tamtej chwili wiedziałem że w życiu będę chciał mieć Audi a4 takie same jakim jeździłem mając 20 lat. A powód dla którego znalazłem się tutaj na forum to taki gdyż przed zakupem mojego pierwszego samochodu śledziłem i przeglądałem forum codziennie i czytałem dużo opinii na temat marki Audi, co tylko uświadamiało mnie w przekonaniu że to jest właśnie auto dla mnie. Na dzień dzisiejszy posiadam Audi a4 1.9 TDI (116ps) 2000r i jestem zadowolony. Mam nadzieje ze wspólnie z innymi forumowiczami będziemy mogli sobie pomagać w usuwaniu usterek w autach jak i wspólne dzielenie się doświadczeniem i spostrzeżeniami na temat aut. to tyle na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całe forum:)Planuje zakup auta,jednym z wyborów stało się Audi A4B6,szukam silnika benzynowego.I mój wybór padł na 1.8T.Dobrze wybrałem? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...