Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naklejki trudno zdzieralne - złe parkowanie


Tedi35

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z tym ze kolo moich rodzicow parkuja jak chca i gdzie chca kupilem naklejki z aukcji

http://allegro.pl/hit-naklejki-karny-kut-s-los-zle-parkowanie-50szt-i2090207695.html

Mialy byc trudno zdzieralne a sa normalnie zdzierajce sie. Chyba mu wystawie negatywa

Kupowal ktos cos podobnego co sie naprawde trudno zdzierało?

Moze troche nauczy sie co po niektorych ze parkowanie na 2 miejscach jest co najmniej egoistyczne.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu kilku cwaniaków zebrało troche takich punktów :gwizdanie: .Pomimo usunięcia naklejki ślady po kleju zostały.Trzeba było "kropelki" użyć :) Może jakaś lipna się trafiła,zobacz na komentarze sprzedawcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem kiedys te z ku**sem na gieldzie w lodzi.

niby sa takie lipne papierowe ale powiem ci ze bez odpowiednich przyrzadow

wcale tak latwo sie nie zdzieraja... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki... dla takich to gwóźdź w łapę i mijasz się z autem bardzo blisko ^^ :) Naklejki to mogę pod galerią na parkingu wlepiać, a nie codziennie przyjeżdżam i nie mam gdzie zaparkować bo młoty parkują na kilku miejsach ( rozumiem jak leży snieg i jest ciężko zaparkować ) ale sytuacja notorycznie się powtarza całym rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podczas mrozów je naklejałeś to nie dziw się ze nie trzymają, teraz jak jest ocieplenie próbuj.

Zrobilem probe na gladkim plastiku w domu. Nie wiem moze szyby bedzie sie lepiej trzymala choc robilem to na 2 rodzajach gladkiego plastiku.Nie chce mi sie na swojej szybie probowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgarnąłem raz taką wlepkę, ale przyznaję, zaparkowałem mega chuyowo :decayed: w środku lata, upał jak cholera to z szyby tarłem z pół godziny ten klej :confused4: dobrze że dostałem na szybę od kierowcy mniej więcej na środku, to do połowy otworzyłem szybę i dzida na chatę zdzierać :decayed:

btw. tak jak koledzy pisali wyżej, w niskich temperaturach nie będzie to za dobrze się trzymać, ale na czystą szybę, gdy jest ciepło uwierz że przylgnie bardzo dobrze, wiem po sobie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilizm te karne kutasy i tyle :thumbdown: Od karania kierowców są odpowiednie służby, w dzisiejszych czasach gdzie kasy miast są puste takie bonusy jak mandat są chętnie wydawane...

Tak, dostałem takie coś. Dwa paski taśmy klejącej na bocznej szybie, które za***iście ciężko zdjąć, a na nich kartka z pouczeniem od stacji Neste Polska... Nie zaparkowałem na zakazie z premedytacją, nie mam takiego zwyczaju... Śpieszyłem się do punktu krwiodastwa i zwyczajnie nie zauważyłem znaku... A że parking pod przychodnią mały i cały zapchany, a obok wielka stacja gdzie już stały jakieś auta to nawet nie zastanawiałem się...

Co innego osoba nagminnie olewająca zakazy, co innego ktoś zupełnie przypadkowy... Uważacie że każdemu należy się taka naklejka ? Skąd wiecie na kogo traficie ? Straż miejska i Policja notują takie wykroczenia, wiedzą doskonale kim jest dany delikwent...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilizm te karne kutasy i tyle :thumbdown: Od karania kierowców są odpowiednie służby, w dzisiejszych czasach gdzie kasy miast są puste takie bonusy jak mandat są chętnie wydawane...

Tak, dostałem takie coś. Dwa paski taśmy klejącej na bocznej szybie, które za***iście ciężko zdjąć, a na nich kartka z pouczeniem od stacji Neste Polska... Nie zaparkowałem na zakazie z premedytacją, nie mam takiego zwyczaju... Śpieszyłem się do punktu krwiodastwa i zwyczajnie nie zauważyłem znaku... A że parking pod przychodnią mały i cały zapchany, a obok wielka stacja gdzie już stały jakieś auta to nawet nie zastanawiałem się...

Co innego osoba nagminnie olewająca zakazy, co innego ktoś zupełnie przypadkowy... Uważacie że każdemu należy się taka naklejka ? Skąd wiecie na kogo traficie ? Straż miejska i Policja notują takie wykroczenia, wiedzą doskonale kim jest dany delikwent...

To nie jest co innego. Źle zaparkowałeś to dostajesz naklejkę. Dla mnie donoszenie na staż czy policję to jest ... konfident jednym słowem. Nic nie usprawiedliwia zajmowania dwóch miejsc czy stawianie na zakazie, a w szczególności zajmowanie miejsca dla inwalidów. Szczególnie kobiety tam parkują bo łatwiej lub goście zamożni w dużych SUV-ach (ostatnio się z takim ściąłem).

W szczególności mnie rozwalają teksty "a wiesz kim ja jestem?". Odpowiedziałem mu że jest upośledzonym wieśniakiem, który przyjechał do miasta zarobił trochę kasy i myśli że złapał Boga za nogi.

Dla mnie nie ma tłumaczenia że się śpieszyło, nie zauważyłem lub inni też tam stali (może im też się śpieszyło). To tak samo jak wyprzedzanie w korku, bo jemu się śpieszy, a reszta pewnie stoi bo tak chcą i lubią. Reszta czeka kulturalnie i każdy chce być jak najszybciej, ale trochę kultury.[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 09:48_________________________________________________Jakiś czas temu załatwiłem gościa w ten sposób (moja to A6):

dscf0259t.jpg

Godzinę czekał aż odjadę. Po tym zajściu i wymianie kilku zdań prawie już mieści się w liniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rysowaniem gwoździem po lakierze to karalne chamstwo, poza tym gość nie wie za co i sobie wytłumaczy że chuligani.

Naklejki nie pochwalam ale, już lepsza od gwoździa. Bo jak będzie skrobał nalepke to przeczyta i się zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak robisz to najlepiej przy nim żeby Cie widział i mu się śmiejesz w twarz - odnośnie gowździa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak robisz to najlepiej przy nim żeby Cie widział i mu się śmiejesz w twarz - odnośnie gowździa.

Jeżeli żartujesz to :wink4:

Jeżeli nie żartujesz to :facepalm:

Bo jakoś nie potrafie wyczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był sarkazm... ktoś napisał że jest to karalne, chyba normalne że robisz to tak by Cie nie widzieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był sarkazm... ktoś napisał że jest to karalne, chyba normalne że robisz to tak by Cie nie widzieli...

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba normalne że robisz to tak by Cie nie widzieli

Normalnie grupa dochodzeniowa, sąd i kat w jednym.

Ja wiozę raz na tydzień dzieciaka do logopedy.

Drugiego muszę zabierać bo żona pracuje. Staję daleko od innych aut bo przy wysadzaniu dzieciaków z fotelików muszę drzwi uchylić z obu stron.

O prze parkowaniu mowy nie ma kiedy dzieci/jedno są bez kontroli bo można się spodziewać np. ze przyniosą psią kupę albo peta, zależy co leży.

Mnie też byście przerysowali autko za nieprawidłowe parkowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przerysowanie auta gwoździem czy czymkolwiek powinno być conajmniej łamanie rąk i zapłata za naprawe, naklejka to naklejka przyklejona przeszkadza bo ludzie widzą, ale da sie ją usunąć i czasem zmądrzeć a trwałe uszkodzenie auta tylko nakręca spirale gniewu. Co do złego parkowania to ostatnio miał bym ochote nakleić pare naklejek na pewne auto bo zaparkowane było w poprzek miejs parkingowych pod uniwerkiem w ZG, czasem ludzie naprawde mnie zadziwiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którym się "przytrafi" naklejka.Bardzo łatwo i bez śladu się ją zmywa PLAKIEM do kokpitow.

A swoją drogą jako klubowicze bądźmy wzorem dla innych w parkowaniu.

I jeszcze jedno nie tolerujmy obijania pojazdów drzwiami innych zbyt blisko zaparkowanych pojazdow!!! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba normalne że robisz to tak by Cie nie widzieli

Normalnie grupa dochodzeniowa, sąd i kat w jednym.

Ja wiozę raz na tydzień dzieciaka do logopedy.

Drugiego muszę zabierać bo żona pracuje. Staję daleko od innych aut bo przy wysadzaniu dzieciaków z fotelików muszę drzwi uchylić z obu stron.

O prze parkowaniu mowy nie ma kiedy dzieci/jedno są bez kontroli bo można się spodziewać np. ze przyniosą psią kupę albo peta, zależy co leży.

Mnie też byście przerysowali autko za nieprawidłowe parkowanie?

Dla rodziców z małymi dziećmi też są miejsca przewidziane, przynajmniej w Łodzi.

Przykład należy brać z kierowców ciężarówek. Był ktoś na takim parkingu, zaparkowane są idealnie równolegle do siebie i odstępy też są idealne i są bardzo blisko siebie.

Nie bardzo rozumiem dlaczego ludzie tak parkują, przecież na kursach, egzaminach uczą się jak parkować dlaczego tego później nie przestrzegają. Tak ciężko stanąć w liniach?? Ja mam A6 którą się ciężko manewruje i nigdy mi nikt nie zarysował autka i nigdy nie dostałem karnej pały.

Co do naklejek jestem za tym żeby je stosować, może w końcu się ludzie nauczą.

Co do rysowania i obijania drzwi uważam to za chamski i bardzo nie skuteczny pomysł. Kto na to wpadł, żeby niszczyć czyjąś własność, tylko dlatego bo ktoś źle zaparkował (może nie mógł inaczej bo przed nim stał inny samochód źle ustawiony i odjechał a on został), niszczenie mienia jest nie dopuszczalne.

Ja nie mógłbym czegoś takiego zrobić, bo lubię autka, a one nie są niczemu winne. Ukarajmy właścicieli naklejkami, a nie niszczmy aut, nie nie zawiniły.[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 09:54_________________________________________________PS Może wprowadzimy do regulaminu dodatkowy podpunkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...