Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 Jaki nr...? Prawa kratka wlotu w s-line przy halogenie i plastikowa ob


kes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam pytanie ponieważ byłem w ASO kilkakrotnie i nie są w stanie wyszukać część o którą mi chodzi. Mainowicie po lewej stronie w zderzaku s-line za grillem-kratką od halogenu jest kierownica wlotu powietrza na chłodnice, zaś po prawej powinna być zaślepka (silnik 2.0 TDI) nie wiem jak to fachowo nazwać "półmisek" :rolleyes:. Wizualnie przedstawia, że niby jest tam też jakiś wlot. Bardzo proszę o pomoc i podanie mi nr tej części bo bryczka nie wygląda apetycznie z jakimiś widocznymi przewodami.

STA61923.jpg

Druga sprawa to interesuje mnie plastikowa zabudowa-element przy zbiorniczku do spryskiwaczy jak na foto poniżej, oczywiście w ASO też miał problem ze znalezieniem tego.

POZDRAWIAM

plastik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!!!

Nie mam wiecej pytań odnośnie prośby-zapytania nr 1.

Co do 2pytania to tam jest model b6 wiec nie wiem czy to jest taka sama procedura i czy te same części są potrzebne do wykonania tego zabiegu. Poza tym nie myślałem ze to tyle zachodu myślałem ze tylko zakup osłony, a tu przerabianie zbiorniczka itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez mocowania przy zbiorniczku też będzie ci się trzymać ta osłona wystarczy przykręcić jedno mocowanie boczne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli twierdzisz, ze śmiało moge kupic ta obudowe i zamontować bez żadnych przeróbek, tak?

Wielkie dzięki za wszelkie podpowiedzi :>

tak musisz mieć te rzeczy

mocowanie przy zbiorniczku z płynem do spryskiwaczy: 4D0 959 477, 078 129 734 A, 078 129 669, N 011 695 4, N 010 349 5 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dodam moje 5 groszy do tematu. Ostatnio byłem w ASO w Niemczech m.in. w sprawie tych zaślepek w przedni zderzak, obok halogenów (mam 2.0 TFSI). Gościu powiedział, że wg niego tak ma być, ponieważ patrząc od przodu z lewej strony jest turbo i przez tą dziurę ma wpadać powietrze, które chłodzi turbo. No nie wiem ile w tym prawdy?! Widziałem na allegro taki zestaw kratek pod halogeny i tych obok za ok 200zł. Nie wiem co o tym myśleć? Jakie jest Wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2.0tfsi nie masz żadnych zaślepek tylko kratki w zderzaku jak na zdjęciu w pierwszym poście, za którymi są kierownice powietrza do intercoolerów (masz dwa po obu stronach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta. Poproszę o nr tego półmiska w prawą zaślepkę halogenu zderzaka sline gdyż link który podał stichy nie działa już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi dokładnie o tą zaślepkę wlotu powietrza wpinaną w kratkę halogenu zaznaczone na zdjęciu, przeszukałem etke i nie mogę znaleźć. Prawa strona.

 

IMG_20190321_125641.jpg

Edytowane przez emilk89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...