Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerwa w dostępie do forum


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym poinformować , że szykuje się nam przerwa w dostępie do forum. Informuję o tym wcześniej , aby nie było paniki :wink4:

Przerwa spowodowana będzie przenoszeniem forum na nowy silnik. Do chwili obecnej siedzieliśmy na darmowym SMF-ie.

Teraz kupiłem licencję VBulletin 4.0 Publishing Suite. Jeżeli kogoś to interesuje to tutaj znajdzie szczegółowe informacje https://www.vbulletin.com/index.php?do=features

Tutaj możecie zobaczyć kilka zrzutów ekranu https://www.vbulletin.com/index.php?do=screenshots

Jako , że nasza baza danych jest ogromna to postanowiłem zrobić testowe przerzucenie forum. Wszystko poszło zgodnie z planem i nic się nie wysypało. Mam nadzieję , że tym razem tez tak pójdzie

Samo przekonwertowanie bazy danych zajęło ok 20 godzin. Potem zaimportowanie bazy do vBulletina to kolejne 10 godzin. Tak więc wstępnie przerwę planuję z zapasem ,bo po przerzuceniu wszystkiego trzeba będzie posprawdzać wszystko, potestować , skonfigurować i dlatego myślę , że przerwa może potrwać ok 3 dni. Planuję jutro rozpocząć przerzucanie i w Niedzielę wieczorem skończyć wszystko.

Na koniec pozostanie tylko jeden krok do zrobienia przez Was. A mianowicie zresetowanie haseł , ponieważ jest inne kodowanie. Procedura wygląda tak :

Logujecie się na nowym forum za pomocą loginu i hasła takiego jak macie tutaj.

Wyskoczy Wam wiadomość (foto poniżej) o błędnym loginie lub haśle. Klikacie wtedy na napis "tutaj" (zaznaczony strzałką) na końcu drugiej linijki.

6hp8oy.jpg

Przekierowuje Was na stronę (foto poniżej) gdzie podajecie adres email użyty podczas zakładania konta oraz wklepujecie cyfry i litery z obrazka. Na koniec klikacie na "Poproś o nazwę użytkownika/hasło" w prawym dolnym rogu. Potem dostajecie maila z informacją :hi:

34iiff5.jpg

Postawiłem już czyste forum i teraz siedzę i robię templatkę , aby była podobna do tej , którą mamy teraz i na chwilę obecną wygląda to tak :

http://img189.imageshack.us/img189/6536/testowe.png

Jak są jakieś pytania , proszę pytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni bez forum ? Co ja będę w pracy robił !? ;( ;(

Coś sobie znajdziesz do roboty. Niektórzy będą mieli okazje lepiej zapoznać się z rodziną :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni bez forum ? Co ja będę w pracy robił !? ;( ;(

w końcu wezmiesz sie za solidną robotę i te "smutne" 3 dni przeleca jak z bicza strzelił

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dobry wybór, templatka też jak najbardziej elegancka, chyba nawet ładniejsza od tej obecnej. Powodzenia w realizacji przenosin i czekamy na efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość odnowi stare znajomości przez ten weekend :naughty: :naughty: :naughty:

Ktoś mi pisał , że w końcu pogada z żoną i pozna teściową :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja się ucieszy w końcu zajmę się nią .. zobaczę jak tam ogródek czy nie trzeba czegoś podkosić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie weekend sie zbliża ile mozna siedziec na internecie :polew: przyda sie wolne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja się ucieszy w końcu zajmę się nią .. zobaczę jak tam ogródek czy nie trzeba czegoś podkosić :naughty:

większość odnowi stare znajomości przez ten weekend :naughty: :naughty: :naughty:

Ktoś mi pisał , że w końcu pogada z żoną i pozna teściową :polew: :polew: :polew: :polew:

:lol1::polew:

moja się ucieszy w końcu zajmę się nią .. zobaczę jak tam ogródek czy nie trzeba czegoś podkosić :naughty:

Albo będziesz siedział przed kompem i czekał na nową możliwość logowania :naughty: Teraz to wszyscy mogą obiecywać "złote góry" :tongue4:

HUGO - życzymy powodzenia z pracą nad przeniesieniem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie wreszcie sprawdzę czy mi dzieci urosły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie wreszcie sprawdzę czy mi dzieci urosły :decayed:

Może dziadkiem zostałeś :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah To fakt wkoncu 3 dni dla rodziny:) hahaha a z drugiej strony nie macie serwera zastepczego??:D aby zrobic ghosta strony na nim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie wreszcie sprawdzę czy mi dzieci urosły :decayed:

Może dziadkiem zostałeś :polew: :polew: :polew:

niby nadal tyle samo osób w domu widuję, tylko jakieś większe :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będą ciężkie dni :wallbash:

Będzie okazja odwiedzić RedTube :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będą ciężkie dni :wallbash:

Będzie okazja odwiedzić RedTube :kox:

tam też będzie przerwa Hugo zmienia nazwę na RedRS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...