Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

PHB318

PHA327

chyba, bo tak z bani to nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, to jakoś się z tym ogarne. Płyn ate typ 200?

---------- Post dopisany 03-07-2014 at 03:01 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2014 at 23:45 ----------

PHB318

PHA327

chyba, bo tak z bani to nie pamietam

Obydwa są na oś tylną, jeden zewnętrzny drugi wewnętrzny.

Jak byś dal rade sprawdzić byłbym mega wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na necie sa katalogi online TRW i Ate

Latwo mozna sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak mam klocki Ferodo FDS1629 i na nich nie ma ani strony opisanej ani strzałki,klocki są identyczne więc jest jakaś różnica jak je założę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej FDS1629, nie ma strzałek, montujesz jak Ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej FDS1629, nie ma strzałek, montujesz jak Ci pasuje.

A nie z czujnikiem od wewnątrz?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie o kierunku klocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie :hi: ,może w końcu przy odrobinie czasu założę tarcze i klocki od Wandeja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie :hi: ,może w końcu przy odrobinie czasu założę tarcze i klocki od Wandeja :wink:

Oby służyły:kox:Zestaw dostałeś konkret:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko odnosnie tarcz tylnich.kupilem orginalne tarcze do mojej b6 i sá za duze maja 255mm a moje 245.z jakiej audi pochodza te 255?jezeli chcialbym je zalozyc to co musze zmienic?tylko zacisk pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko odnosnie tarcz tylnich.kupilem orginalne tarcze do mojej b6 i sá za duze maja 255mm a moje 245.z jakiej audi pochodza te 255?jezeli chcialbym je zalozyc to co musze zmienic?tylko zacisk pozdrawiam

Tylko jarzmo. Zacisk zostaje:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie i pozdrawiam

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

aa zapomnialem zapytac z czego moze pasowac?z a4 avant?bo tu w uk to cena jarzma to masakra hehe dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie i pozdrawiam

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

aa zapomnialem zapytac z czego moze pasowac?z a4 avant?bo tu w uk to cena jarzma to masakra hehe dzieki

Od 3.0 ASN

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje a macie moze jakis numer tego jarzma?bo bylem w paru sklepach i nie maja lub chca numer.a naprawde szkoda mi sprzedac te tarcze bo kupilem nówki sztuki i to za psie pieniadza dzieki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa dotarcia tyłu i czy można po dłuższej jeździe normalnie zostawiać na ręcznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem ale to może kwestia czasu. Po wymianie tarcz i klocków (tył) wszystko Ferodo klocki łapią ok 2cm od górnej krawędzi. Zaciski zrobione, wszystkie gumki wymienione, tłoczki nasmarowane, plyn wymieniony na ATE typ 200. Zrobione nie wiele bo raptem ok 100 km. Czy czekać poprostu aż się podocieraja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wymianie tylnych tarcz i klockow i przejechaniu okolo 1000km z auta z tylnej osi dochodzi dziwny odglos dzwonienia przy lekkim hamowaniu albo przy bujaniu autem. Przy wymianie (klocki ATE mialem drobny problem poniewaz jeden klocek z pary mial jakby tasme klejaca dwustronna i nie wiedzialem z ktorej strony ten klocek powinien isc. Zamontowalem je po stronie zewnetrznej. Czy to moze byc przyczyna dzwoniena? Czy klocek z klejem powinienbyc po stronie wewneteznej od tloczka? Czy po 1TKm moge je poprostu zdjac i przelozyc? Dzieki za pomoc:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wymianie tylnych tarcz i klockow i przejechaniu okolo 1000km z auta z tylnej osi dochodzi dziwny odglos dzwonienia przy lekkim hamowaniu albo przy bujaniu autem. Przy wymianie (klocki ATE mialem drobny problem poniewaz jeden klocek z pary mial jakby tasme klejaca dwustronna i nie wiedzialem z ktorej strony ten klocek powinien isc. Zamontowalem je po stronie zewnetrznej. Czy to moze byc przyczyna dzwoniena? Czy klocek z klejem powinienbyc po stronie wewneteznej od tloczka? Czy po 1TKm moge je poprostu zdjac i przelozyc? Dzieki za pomoc:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dobrze zamontowałeś:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...