Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnoscnie nowej kierownicy od TT czy do B7 potrzebuje dodatkowe okablowanie zeby ta kierownice podpiac,nie chodzi mi juz nawet o multifunkcje bo wiem ze jej nie bedzie. Ale mam taka kiere i chce ja wsadzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem kierownice z b7 od s4 multi, chce wsadzić to do B6, czy moduł z tymi literami występował w b6 ? Mam tempomat, pełny fis itd.

Czy jednak muszę nabyć części od b7 czyli 

Moduły obsługujace : - 8E0953549R , 8E0953549Q , 8E0953549T

- Taśma 12 PIN - 4E0953541 z końcówką A, Blub E
??

Edytowane przez MilUl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica b7, b8, tt...etc moduł też musi być zmieniony. Jest ma 1 stronie.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Kierownice z TT 2016r bez przycisku MODE i nie dziala w niej multifunkcja,wczesniej mialem kiere z B8 i wszystko dzialalo i teraz pytanie czy jesli zakupie tasme z B8 lift to multi bedzie chodzic czy tez musze modul kupic z B8 lift oraz czy taki modul wejdzie,moze ktos cos powiedziec na ten temat.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mizur138 napisał:

Posiadam Kierownice z TT 2016r bez przycisku MODE i nie dziala w niej multifunkcja,wczesniej mialem kiere z B8 i wszystko dzialalo i teraz pytanie czy jesli zakupie tasme z B8 lift to multi bedzie chodzic czy tez musze modul kupic z B8 lift oraz czy taki modul wejdzie,moze ktos cos powiedziec na ten temat.???

Zostaje Ci tylko wymiana przycisków na takie jak na poniższym foto, albo zakup własnie takiej kiery. W przeciwnym wypadku mulifunkcje będziesz miał bezużyteczną. 
d9c31a4c4e3b80aae35e0bec6b38.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje Ci tylko wymiana przycisków na takie jak na poniższym foto, albo zakup własnie takiej kiery. W przeciwnym wypadku mulifunkcje będziesz miał bezużyteczną. 
d9c31a4c4e3b80aae35e0bec6b38.jpg.ab67aee6c4eafc4c584be4bbbb3da0fb.jpg
Dużo zabawy kolego że zmiana przycisków??

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mizur138 napisał:

Dużo zabawy kolego że zmiana przycisków??

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Tej kiery jeszcze nie rozbierałem, ale w poliftowej B8 przyciski mają po jednym plastikowym bolcu i są wciśnięte w piankę kiery. Tam wystarczyło kiere podgrzać suszarką, żeby pianka zrobiła się elastyczniejsza i przyciski z lekkim oporem wychodziły. Myślę, że w tej będzie podobnie albo i nawet łatwiej niż w B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gregory87 napisał:

Tej kiery jeszcze nie rozbierałem, ale w poliftowej B8 przyciski mają po jednym plastikowym bolcu i są wciśnięte w piankę kiery. Tam wystarczyło kiere podgrzać suszarką, żeby pianka zrobiła się elastyczniejsza i przyciski z lekkim oporem wychodziły. Myślę, że w tej będzie podobnie albo i nawet łatwiej niż w B8

Okey czaje a jeszcze zapytam czy jakos nie idzie podlaczyc np moich 2-3 przyciskow tak zeby tylko dzialalo przewijanie i glosnosc ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem na chwile obecną, to nie ma takiej możliwości, najprostsza rzecz to właśnie wymiana tych przycisków. Tylko, że z ich dostępnością na rynku wtórnym jest problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gregory87 napisał:

Z tego co ja wiem na chwile obecną, to nie ma takiej możliwości, najprostsza rzecz to właśnie wymiana tych przycisków. Tylko, że z ich dostępnością na rynku wtórnym jest problem. 

Ok dzieki wielkie za info bo chcialem kombinowac ze zmiana tasmy oraz modulu ale widze zenie da rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy moduł kierownicy z obsługą tempomatu od Audi A6 C6 o nr 4F0953549A będzie pasował do A4 B6 2003? Może od innego auta pasuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje potwierdzenia: posiadam a4 b6 z kierownicą 3 ramienną bez mf z tempomatem - plan zamiana na czteroramienną z mf starego typu - nadal czeka mnie wymiana taśmy kierownicy? 

Taśma nie ma bezpośredniego wpływu na tempomat o ile się nie mylę?

Edytowane przez takexlife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście przypadek że nie przyjmuje kodowania w A4 B6.

Mam nową kiere 4 ramienną multi z A6 C6 do tego taśma A moduł Q

Po próbie kodowania zawiesza vcdsa.

Jasiek się kasuje, multi działa, kodowanie czujnika nie działa.

Podmiana na starą tasmę i moduł i kodowanie działa wszystko.

Kąta skrętu czujnika esp nie można zobaczyć zmiany,  jest lock.

Taśma uszkodzona ? 

 

Edytowane przez GRADIENT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś czy kiera MF z A6c6 pasuje do poduszki a4b7 (czteroramienna?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2017 o 19:11, Gregory87 napisał:

Zostaje Ci tylko wymiana przycisków na takie jak na poniższym foto, albo zakup własnie takiej kiery. W przeciwnym wypadku mulifunkcje będziesz miał bezużyteczną. 
d9c31a4c4e3b80aae35e0bec6b38.jpg

Czyli tutaj PTT przycisk nie bedzie działał bo zamiast niego jest view... ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2018 o 21:17, elmo814 napisał:

Panowie orientuje się ktoś czy kiera MF z A6c6 pasuje do poduszki a4b7 (czteroramienna?)

Jak kiera z A6C6 również czteroramienna to poducha z B7 podejdzie

 

8 godzin temu, Norbas napisał:

Czyli tutaj PTT przycisk nie bedzie działał bo zamiast niego jest view... ?? 

Prawdopodobnie nie zadziała, ale pewności nie mam. U kumpla ten przycisk i tak jest bez użyteczny bo nie ma sds-a. W linku poniżej opisany jest temat tej kiery, ale nie doczytałem nic o przycisku View.
http://www.project-build.net/chapter/834/steering-wheel-upgrade

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem z kierą 3ramienną z a3. Po założeniu i zakodowaniu wszystko ładnie działało lecz nagle przestał działać przycisk mode. Podmieniłem multi i dalej nic a na kompie pokazuje na teście że przycisk działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam w a4b6 kiere trójramienną z modułem N, mam tempomat, full fis.

Przymierzam się do zamiany kiery na multifunkcje z b7, i wiem jakie graty muszę mieć:

1) Kierownica mutifunkcyjna A4 B7

2) Taśma Air Bag nr. 4E0953541A zamienia sie na  4E0953541A

3) Okablowanie poduszki 12 Pinowe nr 4F0971589A zamienia sie na 4F0971589K

4)  moduł 8E0953549Q lub 8E0953549R

 

Pytanie mam o taśmę Air Bag, skoro mam manetki do tempomatu wb6 to mogę kupić samą taśmę 4E0953541A i po prostu te moje manetki będą pasować? np:

http://allegro.pl/tasma-zwijak-kierownicy-audi-a4-b7-4e0953541a-i7338802842.html

 

Czy mimo wszystko muszę kupić coś takiego już z manetkami? moje manetki w b6 wyglądają tak samo. np:

http://allegro.pl/manetki-przelacznik-tasma-audi-a6-c6-4e0953541a-i6775322453.html

Edytowane przez damian_27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...