Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, posiadam kierownicę trójramienna oraz moduł 8E0953549Q (dokładałem parę miesięcy wcześniej tempomat), doczytałem że poducha z trójramiennej do trójramiennej MF podejdzie tylko trzeba zmienić kable czy dobrze rozumiem że muszę się zaopatrzyć w:

Okablowanie poduszki - 4F0 971 589 A
Taśma - 4E0953541 z końcówką A, B lub E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie, bo dziś widziałem jedna kierownicę w dłoni sprzedawca mówił ze na pewno z a6c6 a mi się zdaje ze z a3 bo "używał jej do jazdy po placu audi a3" dodatkowo miała oznaczenie 8P0, czy pod moją poduszkę podejdzie kierownica 8P0 czy tylko 8E? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poducha raczej podejdzie, ale sprawdź wycięcia w kierownicy jeżeli jest z A3 8P, bo może Ci się nie odblokować taśma Airbag po jej założeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w swojej b7 posiadam kierownice zwykłą bez multifunkcji 4 ramienną.

Mam możliwość kupna kierownicy z a6 c6 bez poduszki tez czteroramienną z multifunkcją(ta z roczników około 2005).
w tych tematach jestem blady, mógłby ktoś powiedzieć czy ta kierownica podejdzie bez problemu do mojej b7? Czy poduszka która posiadam w tej kierownicy w b7 będzie pasowała do b7? 
multifunkcja nie ma wpływy na kształt poduszki nie?

Nie zależy mi na tym żeby działa multifunkcja, bo mam radio nieoryginalne 1din.Chodzi tylko o to czy z c6 wejdzie do b7 i czy poduszka z mojej od b7 bez multi wejdzie do kiery od c6 z multi. Chce kupić przez internet wiec przymierzanie odpada, dlatego wole być pewny żeby nie strzelić gafy. 
Bede wdzięczny jak ktoś może mi wytłumaczyć. 
z góry dziękuje i życzę miłej niedzieli :)

5F8A5CA8-3E3F-40C7-BB63-1CE621F05E9D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że airbag będzie pasował:

A6

NEMIGAPARTS.COM

Parts catalogs. Spare parts catalog VAG ETKA Online. Audi. Audi A6/Avant. (2005 - 2008). individual parts. airbag unit for steering wheel..

A4

NEMIGAPARTS.COM

Parts catalogs. Spare parts catalog VAG ETKA Online. Audi. Audi A4/Avant. (2005 - 2008). airbag unit for steering wheel..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy w dobrym temacie piszę ale chciałbym zapytać do czego służą te dodatkowe przyciski na górnych ramionach kierownicy: 

KIEROWNICA-PODUSZKA-AUDI-A4-B6-MULTIFUNK
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 300 zł - KIEROWNICA PODUSZKA AUDI A4 B6 MULTIFUNKCJA...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kqba napisał:

do zmiany biegów

Dzięki uprzejmie. Czyli szukać bez tych przycisków chyba że się ma skrzynię multitronik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być z tymi przyciskami, tylko nie będą oczywiście działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi, do swojej b6 wrzucilem kiere z b7 z multifunkcja, aktualnie mam nie oryginalne radio ale chce wrzucic jakies ori, ktore radia ogarniaja multifunkcje? procz slynnego rns-e bo jest troche za drogie dla mnie. Z tego co sie orientuje to symphony II (takie mialem wczesniej nie podola obsluzyc multi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, komzuald napisał:

powiedzcie mi, do swojej b6 wrzucilem kiere z b7 z multifunkcja, aktualnie mam nie oryginalne radio ale chce wrzucic jakies ori, ktore radia ogarniaja multifunkcje? procz slynnego rns-e bo jest troche za drogie dla mnie. Z tego co sie orientuje to symphony II (takie mialem wczesniej nie podola obsluzyc multi)

Musi być radio z b7 jeżeli ma działać w kierą mf b7,jeżeli chcesz to mam bsn 5.0 w ładnym stanie w cenie 1/4  rns-e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcąc zaadaptować kierownicę z a4 b8 MF radio z a4 b7 czy musi być z b8 żeby działała multifunkcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi, bo zaraz jobla dostane. Jestem po swapie kiery od b7 z multi. Nie dzialala manetka tempomatu wiec odeslalem na wymiane, i teraz chlop mi przyslal o nr 4e0 953 521; a wiem ze powinna byc 8e0 953 521D. Czy ta ktora mi teraz przyslal podejdzie czy nie ma opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem, a mianowicie mam kierownicę z a5 i taśmę 12pin 4e0953541A

.... i wtyczka od poduchy nie pasuje. Co robić? Wymieniać wiązke poduchy czy przyciąć w kostce dolne wypusty bo są szersze? 

I jak sprawa wygląda z pinami w tej kostce będzie się zgadzać jakbym przyciął te wypusty w żółtej kostce? 

Edytowane przez lasic89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś uruchomić multi z b7 w b6 z radiem rns-d ?

dodam ze przeczytałem cały wątek i kilka innych i nie znalazłem odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, skipi233 napisał:

Czy udało się komuś uruchomić multi z b7 w b6 z radiem rns-d ?

dodam ze przeczytałem cały wątek i kilka innych i nie znalazłem odpowiedzi 

Ktoś już pytał wcześniej o to,z czego pamiętam tylko zmiana głośności działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...