Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

do przewidzenia było że będzie to przepięknie wyglądało :th: A tak na przyszłość jak już robisz taki mega dokładny opis i wklejasz fotki to mogłeś jeszcze dać fotke tego kebaba :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kurna, juz widze ze sam nie dam rady, chyba ze w B7 byloby mniej przerobek. No i te VAGowanie...

Spoko Tygrys, podjedziesz do Wawki na spota, albo umówimy się na rezanie na letnim zlocie. Teraz jesteśmy już z LukaszemR specjalistami od wymiany kiery :) Zajmie nam to max godzinkę.

Nie sprawdziłeś czy jest nr.na zaślepce S-line

Nie wiem czy to jest wogóle rozbieralne. Moim zdaniem aluminiowy element z napisem s-line jest integralną częścią kierownicy. Mogę sprawdzić numer kiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Tygrys, podjedziesz do Wawki na spota, albo umówimy się na rezanie na letnim zlocie. Teraz jesteśmy już z LukaszemR specjalistami od wymiany kiery :) Zajmie nam to max godzinkę.

Godzinę ??? Chyba żartujesz - z odłączeniem akumulatora i VAGowaniem to max 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mogłeś jeszcze dać fotke tego kebaba

Kebab był mega wypaśny z prawdziwej baraniny ze słynnej kebabiarni pod kinem Bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA MAM PODSTAWOWE PYTANIE....

CZY SPRAWDZILISCIE CZY AIRBAG ODPALA ??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gratki roboty, psudo, ori rezacze :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Tygrys, podjedziesz do Wawki na spota, albo umówimy się na rezanie na letnim zlocie. Teraz jesteśmy już z LukaszemR specjalistami od wymiany kiery :) Zajmie nam to max godzinkę.

Godzinę ??? Chyba żartujesz - z odłączeniem akumulatora i VAGowaniem to max 30 minut.

Hehe.. no tak, zapomniałem, że większość czasu spędziliśmy wczoraj na wycieczkach do Castoramy, opychaniu się kebabem i oglądaniu gołych d*p z Twoich DVD na Navi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje bo wygląda ze smakiem ale nadal jestem ciekawy czy uda Wam sie wykasowac wszystkie błędy i "ożywić" poduchę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ktory to z was ale na 1 zdjeciu wyglada z ta latarka jak Luck Skywaker (nie wiem jak sie to pisze :decayed:)

efekt :kox: wyglada to naprawde swietnie, gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: efekt mega :th:

Nie sprawdziłeś czy jest nr.na zaślepce S-line :(

Wg ETKI 4F0419685 cena ok. 90,-zł

super dziękuję bardzo :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tyle pisałem, żeby zaopatrzyć się w dobre klucze (założe się, że jechaliście po długiego torxa ? :D )

mod wypaśny, wczoraj słyszałem od alva i szukałem własnie relacji.

ktoś pytał o B7. Tak, w B7 jest duuużo łatwiej ;) (w sumie największym problemem jest taka kiera, bo droga :D )

gratsy dla obu panów, fajny materiał.

Czekam jeszcze na info vag-comowe (błędy, kodowania :gwizdanie: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pytał o B7. Tak, w B7 jest duuużo łatwiej ;) (w sumie największym problemem jest taka kiera, bo droga :D )

...no, pytalem sie, tylko ze ja juz mam wyposazenie S-line z wielfunkcyjna kierownica w standardzie, ale podoba mi sie forma tej z TT i tylko dlatedo bym ja wymienil... Moze tak byc ze w moim przypadku bylo by to na zasadzie zakladasz i szafa gra???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Chuck Norris nigdy nie odłącza aku przy zdejmowaniu kiery, NIGDY! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Chuck Norris nigdy nie odłącza aku przy zdejmowaniu kiery, NIGDY! :polew:

Chuck nie musi odłączać - poduszka bałaby się wystrzelić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...