Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

No masz rację, nie drogo w sumie :kwasny: ale chodzi mi o to, ze może trafi mi sie tańsza, bo nie musi być z TT lub R8, wystarczy mi z B7 (ale musi być multi bo ja już mam dość fajną kierownicę ale dlatego że ostatnio zamontowalem RNS-E z SDSem, no to pomyślałem że przydałoby się używać te glosowe funkcje) :naughty:

W każdym razie, pomalutku sobie poluje na okazyjke, bo jak pisalem w wątku Mechanicznym, będę musiał wkrótce wymienić cały układ kierowniczy, bo wycieka mi płyn wspomagania... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz moze jakies zdjecie kierowniczki ? (stan, itd) Chyba ze jest w takim samym stanie jak kierowniczka Malika.

YOU BID HERE ON AN

AUDI SPORT STEERING WHEEL WITH AIRBAG

MULTIFUNKTION

EXECLUSIVE !!!

Ładna. No to kiedy montaż? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, nie drogo w sumie :kwasny: ale chodzi mi o to, ze może trafi mi sie tańsza, bo nie musi być z TT lub R8, wystarczy mi z B7 (ale musi być multi bo ja już mam dość fajną kierownicę ale dlatego że ostatnio zamontowalem RNS-E z SDSem, no to pomyślałem że przydałoby się używać te glosowe funkcje) :naughty:

W każdym razie, pomalutku sobie poluje na okazyjke, bo jak pisalem w wątku Mechanicznym, będę musiał wkrótce wymienić cały układ kierowniczy, bo wycieka mi płyn wspomagania... :wallbash:

Moze sie dogadamy? Ja mam ORI S-line skorzana, Pikowana, multifunkcyjna i zestaw glosnomowiacy tez mam (B7), i chcialbym sobie taka sama zalozyc, tylko scieta z dolu, tak jak malik ma. Mieszkam w Niemczech. Wrzucilbym fotke, ale nie wiem jak to sie tu robi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki :th:

Ciekawy jestem jeszcze jak zrobic z mikrofonem. Bo mam wmontowany "stary gruby" telefon Audi (Siemens chyba) i uchwyt, no i oczywiscie mikrofon w "dachu" kolo szyberdachu.

Ale jesli chcialbym uzywac funkcji SDS poprzez przycisk PTT na MF kierownicy, pewnie trzebaby jakos przekablowac ten mikrofon do kierownicy lub RNSa, nie ? :blink:

Mikrofon zostaje ten sam. Musisz zamontowac zestaw bluetooth (ebay.de ok 160EUR) plus odpowiednie okablowanie i antenka (navik ok 70PLN). Obecny zestaw do śmieci. Nawięcej problemów będzie z demontażem uchwytu. Będziesz musiał wymienić cały tunel środkowy (allegro około 150PLN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, to mam co robić w najbliższych kilku miesiącach... :wallbash:

Dzięki za te wszystkie info! :hi:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2008, 06:12 _________________________________________________Dzisiaj zdemontowałem uchwyt telefonu.

Udało się, bo nie ma śladu po nim :

Tak było :

dsc3424tw6.th.jpg

A teraz jest tak (sorry za jakosc, zdjecia byly robione komorka) :

dsc00286wk5.th.jpg

dsc00287ie3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item353585403_audi_kierownica_sportowa_unikat_.html

okazja to moze i nie jest ale na miejscu.

a wracajac do kiery od rs4 to czy uda sie ja tak podpiac do b6 aby zmieniac biegi?

http://moto.allegro.pl/item355217435_kierownica_skorzana_audi_rs4_nie_s4_a4_a6_s6_rs6.html

ktorys z kolegow pisal ze wola za nia 3kola. widac chetny sie nie znalazl, ciekawe jaka cena teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to biore!!!! jak tylko namowie dziewczyne na to zeby mi ja sprawila w prezencie:))))

dorzuce fotele od rs4 i bede mial ladny pakiet srodkowy.

ile dacie za fotele od s-line?:)

ale pewnie przelaczania biegow nie da sie ustawic w kierownicy? nie znam sie i nie wiem jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automata. fajny bajer ta zmiana biegow. ale mimo iz specjalista nie jestem to sadze ze sie tak nie da. rs4 a zwykla a4 to jednak LEKKA roznica:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: efekt mega :th:

Nie sprawdziłeś czy jest nr.na zaślepce S-line :(

Wg ETKI 4F0419685 cena ok. 90,-zł

bo niestety to nie jest ten nr.a zaślepkę można łatwo ściągnąć. pomocy :( :( :([br]Dopisany: 12 Maj 2008, 15:26 _________________________________________________to jest nr zaślepki która pasuje do kierownicy z B6 B7 taki mały s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waskipl Stary, ale weź wytłumacz proszę o jaką "zaślepkę" Ci chodzi? Zaślepkę poduszki powietrznej? Bo znaczek sline jest stałym elementem kierownicy i nie jest zamontowany na żadnej zaślepce tylko jest wytłoczony w aluminiwym szkielecie kierownicy. Numer same kierownicy podałem na początku tego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waskipl Stary, ale weź wytłumacz proszę o jaką "zaślepkę" Ci chodzi? Zaślepkę poduszki powietrznej? Bo znaczek sline jest stałym elementem kierownicy i nie jest zamontowany na żadnej zaślepce tylko jest wytłoczony w aluminiwym szkielecie kierownicy. Numer same kierownicy podałem na początku tego postu.

oki ,wieczorkiem zrobię zdjęcie zaślepki i kierownicy w którym miejscu ma być. :)

może to pomoże :mysli:[br]Dopisany: 14 Maj 2008, 14:24 _________________________________________________oto

c311f8cce9ac2d27m.jpg

fb211598eabdaf23m.jpg

63a84ec6190bdd65m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... to mi zabiłeś ćwieka. Nie miałem pojecia, że to jest rozbieralne. A jaki numer ma Twoja zaślepka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz śiągnąć poduszkę i potem delikatnie zdjąć cały chromik .Schodzi bez problemu. :)

No właśnie nie ma żadnego nr. :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 13:11 _________________________________________________a nie mam gdzie sprawdzić w ASO nie umieją powiedzieć :([br]Dopisany: 15 Maj 2008, 13:12 _________________________________________________ i :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaślepka nie ma numeru to nie jest wogóle klasyfikowana jako osobna część.

Numerację masz przypisaną tylko do całej kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: oby nie ,zamówiłem w ASO wszystkie zaślepki jakie przychodzą .Mam nadzieję że jedna z nich to TA. :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...