Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Akjam obie podejda do kiery. Mam zestaw nr2 u siebie, nawet te same numerki

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: No to wszystko jasne. W takim razie też wybiorę zestaw drugi bo ta poducha z chromem jest jakaś fajniejsza jak dla mnie. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakaś różnica w poduchach z B7 do kierownic 4 i 3 ramiennych ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica w poduszkach B7, mają wycięcia pod trzy lub cztery ramiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimi śrubami przymocowana jest osłona stacyjni? Próbowałem je dzisiaj odkręcić, ale nic nie chciało wejść w śrubę i nie udało mi się zdjąć tej osłony :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimi śrubami przymocowana jest osłona stacyjni? Próbowałem je dzisiaj odkręcić, ale nic nie chciało wejść w śrubę i nie udało mi się zdjąć tej osłony :facepalm:

jest albo mały torx, nie pamietam rozmiaru, albo krzyżak, poswiec latarka i powinienes zobaczyc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimi śrubami przymocowana jest osłona stacyjni? Próbowałem je dzisiaj odkręcić, ale nic nie chciało wejść w śrubę i nie udało mi się zdjąć tej osłony :facepalm:

jest albo mały torx, nie pamietam rozmiaru, albo krzyżak, poswiec latarka i powinienes zobaczyc..

Tam idzie Torx T8 no i musi być trochę dłuższy z 8 cm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie spotkalem z dwoma rodzajami srub. Najczesciej jest torx chyba 15 , ale kilka razy byly tam sruby na krzyzak , wiec jak Lukasz pisze przyswiecic a wszystko sie wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zaglądałem tam i moim zdaniem była to jasna śruba imbusowa (na oko ok 4-3), ale żaden klucz nie chciał podejść - albo mam takiego zeza, albo faktycznie był to torx:wink:

---------- Post dopisany 10-04-2013 at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 08:04 ----------

Ja sie spotkalem z dwoma rodzajami srub. Najczesciej jest torx chyba 15 , ale kilka razy byly tam sruby na krzyzak , wiec jak Lukasz pisze przyswiecic a wszystko sie wyjasni.

Niestety 15, ani 10 nie podchodzą, a tylko takie udało mi się wczoraj kupić. Dzisiaj jadę kupić długą 8, bo te co mam nie podchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety 15, ani 10 nie podchodzą, a tylko takie udało mi się wczoraj kupić. Dzisiaj jadę kupić długą 8, bo te co mam nie podchodzą

u mnie właśnie była 8 torx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory to torx 8 byl faktycznie. Teraz spojrzalem na swoj klucz bo mam dorobiony do tego celu :)

Potwierdzam. Faktycznie torx 8. Odpowiednio długie klucze udało mi się dostać w realu :) i w połączeniu z moim zestawem udało się odkręcić obudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy przed zmianą kierownicy odpinać akumulator. Gdzie w VCDSie zakodować multifunkcję pod navi RNS-E po zmianie kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, źle się wyraziłem. Z kodowaniem pod RNS-E dam sobię radę bez problemu, ale czy jeszcze gdzieś trzeba robić adaptację nowej kierownicy (np. przypisanie VIN do poduszki)??

I czy ktoś jest już wstanie odpowiedzieć jak w końcu jest z tą detonacją poduszki z kierownicy z B7 w B6??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze im więcej czytam, tym więcej mam wątpliwości co do instalacji nowej kierownicy. Głównie chodzi o względy bezpieczeństwa i to, że w B6 raczej poduszka z B7 nie wypali :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a czy kiera z rs4 b7 pasi p$p do b7 glownie chodzi o multifunkcje,koles ma kiere z multi i chce wziasc odemnie rs4 b7 ale niewiem czy multi bedzie dzialac u niego i wszystko bedzie p$p....pomijajac montaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...