Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Występuje zaślepka 4fo419 685 i 4f0 419 685

105dc3aa098a1f27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena. Tylko brać. Na ebayu ostatnio poszła podobna za 900EUR!!!

Wąski - czemu sprzedajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale już skompletowałem wszystkie potrzebna części o w poniedziałem mam nadzieję montować :)

Adamooo dziękuję :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontował sobie wersje tiptronic a pod łopatki podłączył kierunkowskazy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.ch/AUDI-TT-S3-S4-S6-S8-RS4-A3-A4-A6-SPORTLENKRAD-KOMPLETT_W0QQitemZ230259880936QQihZ013QQcategoryZ53934QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

dobra bedzie taka kiera? nie ma sterowania radiem co mi w sumie nie przeszkadza.

tylko wlasnie ma wersje pod tiptronic. zawsze dla sciemy przed kims moge udawac ze dziala. ale to siara:)) znalazlem jeszcze dwie multi ale duzo drozsze i tez pod tiptronic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko:) jakby co to dokupie, troszke juz ten watek przegladalem wiec cos tam wiecej wiem.

ale co do jednego nikt jeszcze nic nie napisal. czy da sie zmiane biegow pod tiptronica podlaczyc czy moze zadaje w tym momencie glupie pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi modulami do B7 ?

Z postow wylapalem ze 8E0-953-549-R i Q nadaja sie do MF kierownicy + tempomat. Czy inne tez beda pasowac ? Jakich unikac ?

Moze ktos zna dokladna rozpise taka jak jest podana do B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pochwal się jakimiś fotkami. Jakieś problemy się pojawiły z kodowaniem czy wszystko super?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tobie :notworthy: bez problemu :) jeszcze nie swiecą przyciski ale juz pracuję na tym :)

zdjęcia już niedługo :)[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 14:31 _________________________________________________641810b11eda8c6f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontowanie purpurowego zabezpieczenie w kostce pozwoli na łatwe wypinanie każdego z pinów aby zainstalować go w nowym miejscu.

Skoryguję tylko jedną rzecz:

jeżeli to zdemontujesz to jeszcze nie wyjmiesz styków - musisz od przodu, wkładając bardzo cieniutki śrubokręt, poodginać blaszki zabezpieczające, które posiada każdy styk. Tylko delikatnie, bo łatwo jest uszkodzić kostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziękuję za pomoc.Gdyby nie Malik na pewno bym tego nie zrobił.

Należy się dobra wódeczka :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już 3 osoby w klubie mają takową kiere :) łącznie już jest 5 osób na świecie którzy wyrezali to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale tylko jedna osoba jest tam kumata :polew:

oczywiści chodzio kierę[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 22:11 _________________________________________________3??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...