Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż dokładki S-line


lukaszooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie dotyczace dokładki sline, mianowicie kupiłem samą dokładke i chce ja wsadzic do ori zderzaka ze spryskami. Wszystko bedzie pasowac P&P czy bedzie trzeba rezac ??????, jesli tak to w co musze się zaopatrzyc ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego oznaczyl byś bo ja sie domyślam że chodzi o B6 albo B5 ale inni mogą się nie domyśleć, z tego co czytałem to wchodzi p&p ale nie dam głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczace dokładki sline, mianowicie kupiłem samą dokładke i chce ja wsadzic do ori zderzaka ze spryskami. Wszystko bedzie pasowac P&P czy bedzie trzeba rezac ??????, jesli tak to w co musze się zaopatrzyc ?????

Trzeba rezac niestety :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale nie ogarniam tego forum ........... w starym forum wybierało sie index "b6" przed tematem, tutaj tego nie moge znaleść ...............

a jak wygłada to rezanie ????? w dokładce sa takie ori zaczepy nie da sie jakos na nie przymocowac ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem to wchodzi p&p ale nie dam głowy

To kiepsko czytałeś :tonguemad:

Niestety przedni zderzak trzeba ostro rezać, wycinanie itp. a potem opaski i nity.

Koledzy którzy to przerabiali np Flyer stwierdził, że wszystko dobrze sie trzyma ale gdyby miał to robić kolejny raz to stwierdził, że zdecydowanie wolałby kupić cały ori zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś nas pocieszył...

Chyba sprzedam swoją dokładkę heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś nas pocieszył...

Chyba sprzedam swoją dokładkę heheh

A nie lepiej dokupić górną część zderzaka albo sprzedac dokładkę i kupić cały zderzak?? są dostępne na allegro ale 800zł trzeba dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale nie ogarniam tego forum ........... w starym forum wybierało sie index "b6" przed tematem, tutaj tego nie moge znaleść ...............

przecież można to zrobić manualnie wpisując prefiks w tytule wątka:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez problemu można do zwykłego zderzaka doczepić ,niestety trochę trzeba docinać ja mam ori ramę od s-lina dużo ułatwiło całą sprawę bo wyciąłem zderzak i donitowałem gotową ramę pod dokładkę i teraz jest jak ori zderzak s-line ,na audizine jest wszystko opisane co i jak zrobić

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za sama dokładke z kratkami dałem 800zl a kompletne zderzaki widziałem po 1200zl wiec nie wiem gdzie znalazłes kompletny za 800 ...... nity i trytki to jeszcze nie tragedia, ogladałem watek ktory zamiescił greg, czy trzeba przecinac stara dokładke aby dosztukowac sline ???? na zdjeciach widac ze ktos ostro reza ja mam ori dokładke i ori kratki, nie da sie wypiac starej dokładki i przynitowac sline bez druciarstwa ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłej dokładki nie przecinasz tylko dokładkę odpinasz ,ale żeby założyć s-line musisz powycinać zderzak jak na fotach inaczej nie da rady ,oczywiście kratki halogenów i środkowa są inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem samego zderzaka bez dokłądki ale wydaje mi sie ze w podanym linku gosc powycinał stara dokładke i przyczepił do niej sline ....... jak zrobi sie cieplej bede rezał to u siebie (dokładka juz zakupiona) zrobie porzadne fotostory i bedzie wszystyko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łukasz na pierwszej fotce w audizine masz zderzak bez dokładki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za sama dokładke z kratkami dałem 800zl a kompletne zderzaki widziałem po 1200zl wiec nie wiem gdzie znalazłes kompletny za 800??????

Ale czy ja gdzieś napisałem, że 800zł za kompletny?? :cool1: Miałem na mysli cały zderzak czyli część górna i dokładke dolną tak aby nie było trzeba nic rezać, a do tego trzeba doliczyć jeszcze 450zł za grill no i 180zł za kratki boczne

Miałem na myśli coś takiego http://allegro.pl/zderzak-przedni-przod-audi-a4-a-4-s-line-01-05-8e0-i2114429416.html tylko brać bo cena nawet spoko :thumbup1:

Co do starej dokładki to ją odpinasz z zatrzasków a póżniej trzeba ciąć niektóre elementy górnej części zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o taka odp mi chodziło, jest gdzies na forum jakies fotostory lub jaki kolwiek opis ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mówimy o rezaniu zderzaków orientujecie się, czy środkowa kratka w zderzak od S4 B6 będzie ładnie pasować do zderzaka S-line B6?

Nie nie będzie pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba troche docinać, łatwo to ogarnać. poł dnia i będziesz miał zrobione:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam założona u siebie dokładkę s line do standardowego zderzaka.

postępowałem wg tego opisu: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper

wydrukowałem sobie zdjęcia i w garażu przycinałem brzeszczotem zderzak przymierzając co jakiś czas dokładke żeby wszystko pasowało. nie używałem trytek i nitów. Oddałem zderak i dokładkę do gościa co spawa plastik i pospawał mi na stałe obie części.

Jak masz jakieś pytania to wal do mnie śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...