Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż dokładki S-line


lukaszooo

Rekomendowane odpowiedzi

mysłem o kupnie nakładek progowych odrazu pod kolor bo jest to bardziej opłacalne niz malowanie ale zastanawiam sie czy jak kupie progi od innego goscia tylna dokładke od innego a przedia dokłądke s-line umaluje sam to samochod nie bedzie wygadał jak łaciata krowa ..... progi+ tylnia dokładka pod kolor to koszt ok 500zł. Z drugiej strony w jednym z progów mam dziurę wielkości palca i teraz pytanie czy da rade to jakos załatać :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumując

a jest cos takiego jak grill maski s-line? bo nie moge znalezc wsrod czesci opisanyuch na poscie?

Nie nie ma grila maski s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucice fote tych nakładek na progi.

Robi to robote ? Same listwy s-line chyba za duzo nie uczynią... ?

Ja potrzebuje kupić 3 plastiki (grill i pod halogeny) w dokładke s-line, ma ktoś rabat w ASO ?

Bo cena zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowe ale nakładki progowe o których napisał Michail różnią się tylko tym że są lakierowane i szare nielakierowane a czy to b6 czy b7 nie ma różnicy ,a po drugie nie ma nakładek na progi s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysłem o kupnie nakładek progowych odrazu pod kolor bo jest to bardziej opłacalne niz malowanie ale zastanawiam sie czy jak kupie progi od innego goscia tylna dokładke od innego a przedia dokłądke s-line umaluje sam to samochod nie bedzie wygadał jak łaciata krowa ..... progi+ tylnia dokładka pod kolor to koszt ok 500zł. Z drugiej strony w jednym z progów mam dziurę wielkości palca i teraz pytanie czy da rade to jakos załatać :eusathink:

mam ten sam problem tez mam dziure tylko mniejsza wbil mi sie w nia podnosnik haha

czyli reasumując

a jest cos takiego jak grill maski s-line? bo nie moge znalezc wsrod czesci opisanyuch na poscie?

Nie nie ma grila maski s-line

tzn ze musi byc grill od s4 i teraz pytanie jaka jest jego cena bo numery mam i czy bedzie pasowal do tej dolnej kratki s-line mowie tu o czarnej wersji obydwu

panowe ale nakładki progowe o których napisał Michail różnią się tylko tym że są lakierowane i szare nielakierowane a czy to b6 czy b7 nie ma różnicy ,a po drugie nie ma nakładek na progi s-line

dokladnie one sie tym roznia i nie powstaja na nich pajaczki i nie ma na nich odpryskow bo lakiernicy nie daja gwarancji na pomalowane plastiki w kolor wiec lepiej kupic od b7 sedan kolorowe i np zmienic kolor niz malowac orginalne czarne plastiki wiem co mowie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam dziure od podnosnika :wallbash: wiec co nie opłaca sie lakierować ori plastików ????? ale z drugiej strony kupic nowe progi pod kolor i jeszcze je malowac to za duze koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego rezanie jest dla bogaczy.

Nie ma to jak kupić s-line ory już na aucie. Niektórzy dlatego szukają auta po pół roku jak nie rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 też ma lakierowane progi od 2003 roku.

Co do malowania progów to ja nie widzę, żadnego problemu, chłopaki malują i żadnych "pajaczków" nie mają. Jak lakiernik nie ogarnięty to potem wychodzą cuda na lakierze. Ja jeszcze nigdy problemów z malowanymi plastikami.

---------- Post added at 12:33 ---------- Previous post was at 12:30 ----------

tzn ze musi byc grill od s4 i teraz pytanie jaka jest jego cena bo numery mam i czy bedzie pasowal do tej dolnej kratki s-line mowie tu o czarnej wersji obydwu

Albo góra i dół S4 albo góra i dół s-line. Mix nie ciekawie bedzie wygladał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale skad wziasc grill gorny s-line skoro tam wyzej napisane bylo ze nie istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6 nie było górnego grila s-line. W wersji S-line górny grill jest identyczny jak w wersji normalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale skad wziasc grill gorny s-line skoro tam wyzej napisane bylo ze nie istnieje?

michail5566 ten gril który posiadasz teraz jest uniwersalny. Nie ma grila s-line do maski (pokrywy silnika)

Montujesz zderzak, zakładasz sobie oznaczenie s-line na gril górny w masce i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a według mnie najładniej wygłada dokładka sline do tego pomalowane na czarno obwódki grillów i znaczek sline w górnego grilla. Mam taki plan na swoje audi :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanie odnosnie wyrezania kratki zderzaka od s4 do dokladki s-lina duzo to jest roboty i oplaca sie to zrobic czy niet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanie odnosnie wyrezania kratki zderzaka od s4 do dokladki s-lina duzo to jest roboty i oplaca sie to zrobic czy niet?

ja bym nie kombinował i założył ori s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak malujecie te chromowe obramowki na czarno badz kupujecie nowe czarne ori to plastiki grilla tez maluje sie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak malujecie te chromowe obramowki na czarno badz kupujecie nowe czarne ori to plastiki grilla tez maluje sie??
A jak myślisz?? :facepalm: Pewnie, że nie.

Ubiegając twoje pytanie bo domniemam, że byś je zadał: Tak idzie zdemontować ramkę chromowaną. :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanie odnosnie wyrezania kratki zderzaka od s4 do dokladki s-lina duzo to jest roboty i oplaca sie to zrobic czy niet?

ja bym nie kombinował i założył ori s-line

Ja chyba też odpuszcze, ale jak widać na zdjęciu super to wygląda, tylko że tu chyba są grille z tą kratką jakieś inne... czy mi sie wydaje ?

Te pionowe paski są jakby bardziej widoczne.

scaled.php?server=115&filename=sline5.jpg&res=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo tutaj masz kratkę z grila s4 dopasowaną do ramki grila s-line, a góra to już wiadomo gril s4, właśnie to będzie mój następny mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo z takim bylo by roboty zeby tak spasowac ramke sline do kratki s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę pewnie będzie, nie można popołnić błędu bo ramka s4 nie należy do najtańszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...