Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż dokładki S-line


lukaszooo

Rekomendowane odpowiedzi

chętnie zamienię się na ramki s line zdrezaka. Ja mam dolny grill s line z ramką czarną matową a chcę chrom. Jak ktoś się chce zamienić to jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz malowana czy ori :eusathink: z tego co wiem to nie było ori czarnych :eusathink:, wklej fote to ocenimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowane - zdrapałem chrom do samego plastiku i pomalowałem na czarno. Tylko wtedy jest pewność że farba nie będzie się łuszczyła i odpryskiwała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin za wytłumaczenie.

Mimo wszystko chyba odpuszcze bo za duze koszty. Trzeba ramki mieć od S-line a kratki od S4. To podwójne koszty.

A przeciez za same 3 plastiki do dokładki trzeba dać ponad 6stów.

Ma ktoś ujęcie centralnie z przodu A4 ze zderzakiem S-line ? Dla porównania.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, przeróbka ma jakiś sens jak się już ma gril z s-line, bo tak to podwójny koszt, swoją drogą ori przód s-line robi kawał dobrej roboty, także bez modyfikacji wygląda super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba siadzie zderzak s4 caly mimo ze mi sie podoba bardziej dokladka s-line i bdzie czarny grill gora i dol ori aso!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dwa grile s4 900pln, btw w s-line też są do wyboru czarne grile, chociaż moim skromnym zdaniem grile s4 w czerni są mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia zrobione przed chwilą w garażu zderzak lekko przybrudzony ale mam nadzieje że widać to co trzeba:

p3111246.th.jpg p3111245.th.jpg p3111242.th.jpg thumbnmail.png p3111240.th.jpg p3111243.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosił o foto centralnego przodu S-lina żeby porównać do tego zdjęcia - przeróbki genetycznej S-line z S-4.

scaled.php?server=115&filename=sline5.jpg&res=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladny!! grill gora ori i dol s-line tak?? a powiedzcie mi jak zamawia sie dokladke w aso to od razu sie dostaje w kolorze czy trzeba malowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładka w podkładzie, górny gril standard, dolny s-line, bo nie ma opcji gril górny s-line, najlepiej szukaj na allegro całego zderzaka s-line, bez kratek bo jak z kratkami to ceny szalone, widziałem łady wystawiony za 650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin za foto. Teraz widać jak na dłoni, niby to samo.... ale w zdjęciu z niemcowni te pionowe kratki w grillu S4 dodają więcej agresji.

Ale przy takim modzie to trzeba górny grill zmienić na S4

A dolny S4 dopasować do dokładki Sline.

Ja póki co mam tylko dokładkę s-line już na stanie, i tak muszę lekko rezać aby ją dokleić do zderzaka zwykłego.

Dolnego grilla jeszcze nie kupiłem także czy s-line czy S4 to obojętne. Tylko że z tego co mówisz to chyba trzeba dwa kupić, wyjąć ramkę z chromem i wstawić kratkę od S4.

Jedynie kwestia tego ile przy tym roboty i żeby tego nie spiepszyć dorabiając, w sensie nie zniszczyć. Nie wiadomo w sumie ile przy tym jest tak naprawdę roboty. Być może to banał.

Ale wg. mnie nie opłacalne.

Dla porównania S4

C22942085_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie można wyrezać cały gril s4 w zderzaku, trochę podcinania w dokładce i ładnie siedzi, są na forum przynajmniej 2 takie udane przeróbki :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz malowana czy ori :eusathink: z tego co wiem to nie było ori czarnych :eusathink:, wklej fote to ocenimy.

To źle wiesz :whistling:

8E0 807 647 E 5PV - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (cały czarny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdz w etce czy mozna kupic sama czarna obwodke ??? mam jeszcze pytanie skąd sciagneles etke, jesli mozna to poprosze link :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...