Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Zasłonki przeciwsłoneczne z allegro


michael130

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś mógł to kopsnij linka.

pewnie

Sonniboy Auto Sonnenschutz Audi A4 Avant B6/8E | eBay

ale cena "EUROpejska"

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

wersja DE, ale jest AUDI;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde kawałek szmaty a tyle pieniędzy... a w marketach zwykłe zasłonki na ssawki sprzedają po 5zł...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ta sama firma, tylko koles z allegro ma laczone zaslonki na tylnia szybe.... po za tym wszystko jest podobne... jak ktos ma ochote to nie ma problemu moze podjechac i zobaczyc u mnie ogolnie wyglada fajnie jakby byly szersze o 0,5cm na drzwi to pokryly by sie z czarnymi uszczelkami i futrynami idealnie ale chyba za duzo oczekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, te niemieckie jeszcze droższe :grin:

i to dwa razy...

biorę te z alledrogo.

---------- Post dopisany 10-07-2012 at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 15:35 ----------

No i przyszły. Nawet nieźle...

Jutro zrobie fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie mi powiedzieć jak te rolety się sprawują po dłuższym użytkowaniu a chodzi mi dokładnie czy nie ma jakiś odgłosów podczas jazdy np, jakiegoś stukania o szybę lub o ramkę w dzwiach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie zakupiłem te zasłonik i jak narazie mnie nie powalaja gdyby ktos chciał obejrzec z okolic olkusza, wolbromia badź z dalsza zapraszam i nie ma problemu mozna obejrzec czy nawet przymierzyc do swojego samochodu, reasumujac zasłonki moze i spoko ale nie za ta cene i wizualnie do czarnych szyb sie nie umywaja nawet w 1 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaslonki sa dla osob ktore nie chca miec szyb przyciemnionych folia, wrazie potrzeby sciagasz zaslony wciagu 1 min i auto wraca do stanu pierwotnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaslonki sa dla osob ktore nie chca miec szyb przyciemnionych folia, wrazie potrzeby sciagasz zaslony wciagu 1 min i auto wraca do stanu pierwotnego :)

to jest faktycznie ich wielki plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat , bo lato jak co roku zbliża się nieubłaganie. W planach dłuższa podróż z małolatem...

Może jak ktoś zakupił z alledrogo http://allegro.pl/zaslonki-dedykowane-dla-audi-a4-limuzyna-b6-b7-i6034609592.html to wrzuci jakieś foty? Ciekaw jestem co do tych mocowań.

Pytałem też o opcję z tylną szybą, bo w aukcjach nie widzę - zobaczę co odpiszą.

(...)

Szmaty na tylną szybę do sedana brak - to ja podziękuję.

Edytowane przez TyDraniu
Atualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości to pokażę kilka fotek z takimi zasłonkami, które miałem w VW Golfie V.

Sam się również zastanawiałem nad przyciemnianiem szyb, ale to jest bardziej uniwersalne. Na zimę zdejmowałem aby mieć lepszą widoczność.

Teraz kupię to samo do mojego Audi

PA120493.JPG

PA120496.JPG

PA120498.JPG

PA120507.JPG

PA120524.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...