Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, pajda napisał:

Umowa się kończy?

Talerz zardzewiał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stanley napisał:
9 godzin temu, pajda napisał:
Umowa się kończy?

Kończy

mi sie konczy w lipcu i zastanawiam sie w ogóle nad przedłużeniem. Stracili LM i jak dla mnie to totalna porażka a nie widać szans na jakis cud z tym związany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Wihajster napisał:

mi sie konczy w lipcu i zastanawiam sie w ogóle nad przedłużeniem. Stracili LM i jak dla mnie to totalna porażka a nie widać szans na jakis cud z tym związany.

dla mnie najważniejsza jest liga angielska, reszta mało ważna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najważniejsza jest liga angielska, reszta mało ważna
No to wiesz co robić!
Wypowiedzenie i negocjuj + odwiedź forum satelitarne i zobacz na ile można ich przycisnać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, pajda napisał:

No to wiesz co robić!
Wypowiedzenie i negocjuj + odwiedź forum satelitarne i zobacz na ile można ich przycisnać

wypowiedzenie już nic nie daje niestety, te czasy minęły

zarówno w sieciach komórkowych jak i u wszelkiego rodzaju innych operatorach ( przedłużałem teraz w t-mobile po znajomości i trochę pogadałem z kierownikiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się umowa kończy w marcu i już od grudnia dzwonią, aktualnie mam pakiet superpremium+ za 99zł i teraz chcę to samo tyle że z nowym dekoderem pod 4k i nie chcą mi go dać za darmo, liczą sobie 15zł za wynajem których nie dostaną, więc czekam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie już nic nie daje niestety, te czasy minęły
zarówno w sieciach komórkowych jak i u wszelkiego rodzaju innych operatorach ( przedłużałem teraz w t-mobile po znajomości i trochę pogadałem z kierownikiem)
Dobrze ze mam umowę na 2 lata więc mam jeszcze rok spokoju bo umowa kończy mi się w marcu 2019
A czytałeś na forum co tam da się teraz wytargac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, pajda napisał:

Dobrze ze mam umowę na 2 lata więc mam jeszcze rok spokoju bo umowa kończy mi się w marcu 2019
A czytałeś na forum co tam da się teraz wytargac
 

jeszcze nie czytałem  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była krótka rozmowa. Ten sam pakiet co ostatnio i cena ta sama. Ludzik powiedział, że się nie da bo za multiroom to musi doliczyć opłatę. Na co mu mówię, że w takim razie dziękuję ide do konkurencji. Po minucie telefon, że ok zrobi tak jak chcę. Wyraziłem zgodę i zakończyliśmy rozmowę. Po minucie telefon, że on się pomylił i złą promocję zrobił w systemie i w ramach rekompensaty jak zgodzę się poświecić kilka minut na poprawienie tego, to zrobi mi 3 miesiące za free i pakiet Canal + na 3 miesiące :grin: No i koniec wyszedłem na plus :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już 3 raz z rzędu umowa na rok za te same pieniądze. Nie dokładają i nie zabierają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w maju, ale już w grudniu dzwonili z propozycją przedłużenia o kolejny rok 5 zł taniej niż obecnie :D nc+ posiadam głównie dla piłki, więc umowa akurat do końca sezonu... dalej nie wiem co robić, Ligi Mistrzów brak,  na razie czekam i nie przedłużam, co roku coraz mniej oferty sportowej a ceny wysokie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pucek napisał:

Mi się umowa kończy w marcu i już od grudnia dzwonią, aktualnie mam pakiet superpremium+ za 99zł i teraz chcę to samo tyle że z nowym dekoderem pod 4k i nie chcą mi go dać za darmo, liczą sobie 15zł za wynajem których nie dostaną, więc czekam:decayed:

W tej chwili dają to za 10zł w tym abo co masz.

Za friko dają gdy masz kwotę za abo 130zł  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy , z racji budowy domu muszę wybrać jakaś alternatywę dla UPC która teraz mam. O ile internet mam rozwiązany ( światłowód gmina prowadzi w ramach dotacji UE ) to z telewizją jest kiepsko. Potrzebuje mieć tv na 2 telewizory . Jeden z nagrywarka drugi bez czyli niby wszystko pasuje pod nc+ z Multiroom , lecz co jeśli chciałbym to poszerzyć ? Da radę coś " zhakować " czy raczej lipa ? Nigdy nie miałem żadnej innej platformy oprócz UPC więc się na tym nie znam. Jak działają te dekodery poprzez WIFI ? Nie ma z nimi problemu ? Warto dopłacać do tego dekodera 4k ? Tv będzie z 4k .

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów...

Kiedy najlepiej podpisać umowę na telewizje satelitarną z platformą Canal+ ?

C+ daje bliżej świąt "choinkowych" jakieś fajne promocje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...