Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie N - z powodu lepszego dekodera w zestawie. Ja mam w tym abonamencie za 59 zł, 3 m-ce gratis i póki co jestem zadowolony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnij ofertę kanałów tematycznych. Tam znajdziesz odpowiedź na twoje pytanie. Głównie chodzi o kanały sportowe ( polsat Sport i inne) i kanały tzw." naukowe" DISCOWERY i cała ta paczka.. O ile masz TV w rozdzielczości FULL HD to policz kanały tak nadawane w standardzie bez dopłat . Myślę ,że tu wygrywa zdecydowanie " N"nawet 34 kanały full HD. O ile wcześniej nie oglądałeś full HD to jakość jest bardzo zbliżona do bluu ray. Wiem że POLSAT każe sobie za to dopłacać. Osobiście jestem użytkownikiem 'N" i jestem zadowolony z jakości usług. Ważne aby wziąć dekoder z możliwością nagrywania programów. Często nagrywam programy tematyczne późną nocą . Jeszcze jedno uwaliłem dwa dekodery i wymienili na sprawny bez mrugnięcia okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam N'kę.

W porównaniu do Cyfrowego Polsatu, umowa jest na 12 miesięcy a nie na 28. O dekoderze i kanałach, które otrzymasz w pakiecie nie ma nawet co dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N i nie ma się nad czym zastanawiać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pamiętajcie, żeby conajmniej 3 miesiące przed końcem umowy wysłać wypowiedzeni, bo potem będzie drogo i nie miło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy co, kto oglada, co oczekuje itd. Ja np od enki bardziej cenie sobie cyfre

Cyfra+ na naszym rynku nie ma konkurencji, dlatego jest najdroższa i ma wszystkich gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ na naszym rynku nie ma konkurencji, dlatego jest najdroższa i ma wszystkich gdzieś.

zgodze sie. N kusi programami hd itp, polsat cena, a jesli chodzi o oferte kanalow cyfra jest bezkonkurencyjna. Ma dobre kanaly, ktorych konkurencja nie ma. Prawie wszystko co na ence i polsacie znajdziecie na cyfrze, nie wszystko co na cyfrze zobaczycie na ence badz polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co czytałem N i Cyfra + połączyły się w tym roku.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam N i trafilem na okazje i za 99 mam full plus drugi dekoder i jestem zadowolony. z polsatem czasami tez mam stycznosc i jednak wolalbym N ale to juz od ciebie zalezy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Cyfrę na 4 tygodnie do testów.. ilość programów jest na prawdę imponująca. Szczerze mówiąc dla mnie to aż za dużo bo nie wiedziałem co oglądać :facepalm::kox: Kanałów w HD dużo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie N z tych 2, niedawno robiłem sobie zestawienie kanałów, w Nce jest wiecej kanałów za mniejszą cene, kanały sa porównywalne z cyfrą plus, polsat do złodziej numer jeden przed TVNem... nie lubie tej stacji, druga sprawa jeśli zależy c na tej stacji to masz ja dostepną N platformie N wiec o czym mowa... wogóle bym nie patrzył na polsat

bierz Nke albo cyfre niebawem bedzie jako jedna platoforma wiec tak czy tak dobrze trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już Nkę dobre 3 lata i jestem zadowolony, mam konwerter dual i ściągam dodatkowo Astrę więc kanałów prawie 900, za 68 PLN miesięcznie, dekoder 250 GB nie jest idealny ale na razie jakoś ciągnie, mam styczność z Cyfrą i Polsatem i EPG tam wymiękają, podobno nowy dekoder Nki to już niezły komp, jedyny ból to zgrywanie nagrań z dekodera Nki na inne źródła, trzeba kombinować z nagrywarką DVD i obraz traci na jakości ponieważ trzeba zgrywać po scarcie, trwa to godzinami w trybie 1:1, jestem na 100%, że przedłużę umowę z Nką na następne lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...