Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

wojci, zależy od umowy, ale raczej jak masz na czas określony, to najpóźniej miesiąc przed końcem umowy musi dotrzeć do nich wypowiedzenie, czyli wysłać trzeba kilka dni wcześniej. 3 miesiące obowiązują w umowie na czas nieokreślony... Miałem ofertę full za 99zł i rezygnuję, bardziej z tego względu, że nie oglądam praktycznie TV i jest to dla mnie aktualnie strata kasy. Co mnie wkur... w Nce... chciałem dostawać normalne "papierowe" rachunki, to mi przysłali puste blankieciki (tak jakby myśleli, że jestem idiotą/niemową i nie umiał się upomnieć w banku o takowe) a płatności i tak przychodziły na dekoder. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie przychodziły po terminie... (przykładowo faktura niby wystawiona dnia 12 dnia danego miesiąca, termin przypuśćmy do 26, a mi płatność na dekoderze pojawiła się dopiero w przyszłym miesiącu - aż taki poślizg miałem tylko w święta, ale dość często mi się zdarzało dostawać dopiero po terminie płatności dane do przelewu). Ogólnie jeśli chodzi o samą jakość to ok, dekoder 250GB w dzierżawę za friko, nie miałem go podłączonego na 2 anteny bo jakoś nigdy nie chciało mi się właźić na drabinę i ciągnąć kabla z anteny, ale z niczym innym poza płatnościami problemu nie miałem. Ogólnie tak jak wszędzie, mimo multum kanałów, gdy dosiadłem się do TV było tylko zniesmacznienie a w głowie "kur... nic w tym pudle nie leci" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poważnie zastanawiam się nad zupełnym zrezygnowaniem z oglądania TV, nierzetelność i nieustanna propaganda zwłaszcza kanałów ITI w tym TVN24 odrzucają mnie też od samej N. poza tym mam 1,5 roczne dziecko na które TV działa jak hipnoza a to już niebezpieczne, wolę więc zrezygnować z oglądania TV niż faszerować dziecko podprogowymi informacjami. A TV przyda się do oglądania filmów bo i tak na stałe jest podpięty do kompa.

A z tym okresem wypowiedzenia niestety to moja wina. Miałem zamieszanie w domu, dziecko w szpitalu i zapomniałem o wysłaniu w lutym wypowiedzenia. Umowę mam do końca marca. Przedłuża się ona samoczynnie na okres bezterminowy a tą można wypowiedzieć już tylko z okresem 3 miesięcznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy czego oczekujemy....

jeśli jakości obrazu to Nka wygrywa na całej linii,

ani C+ ani CP nie nają takich tunerów jak N....

TYLKO!!! Nka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch to N-ka lepsza, ale dla mnie Cyfra jest bezkonkurencyjna póki co dzięki C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko N duzo kanalow dekoder dobry przejrzysty interfejs dobra cena abonamentu i dotego umowa na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa autorskie.....ZAIKS, ACTA

NAJPIERW trzeba uregulować tantiemy żeby nadawać....

a co do oglądania...to jak na razie cofanie się w przeszłość... jakość tych wszystkich kanałów nie powala...

w dobie coraz większych telewizorów oglądanie rozdzielczości VGA to porażka,

szybki internet z kolei kosztuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy co chcesz oglądać.

Jeśli sport to raczej cyfra+, bo na C+ masz lige hiszpańską, angielską, włoską, polską, francuską. Na eurosprocie masz niemiecką.

Na -N-ce masz tylko LM.

A na Polsacie sport tylko LE. I jakieś śmieszne ligi typu ruska itp.

Jeśli filmy to też zdecydowanie cyfra bo ma Canal+.

HBO jest we wszystkich platformach.

Ilość kanałów HD w cyfrze i N-ce jest chyba porównywalna. Ciągle się to zmienia. Polsat ma chyba najmniej.

Ale to też jest dyskusyjnie odnośnie kanałów HD bo np kanał SD czasami jest prawie tak dobry jak HD, spójrzcie na canal+ w SD. Mała różnica, poprostu większość nadawców mogłaby poprostu poprawić jakość kanału SD a tego nie robi, woli zrobić w HD i brać dodatkową kase i łupić rodaka. HD ostatnio robi furore, bo to modne słowo.

Ja tam dekoderem sie nie podniecam, bo najlepiej wole sobie kupić na własność jakiś np. ostatnio kupiłem VU+ DUO. Świetny sprzęt. Żaden z N-ki czy cyfry nie będzie lepszy wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko "n" najlepiej jakby cyfra + połączyła się z "n" to wtedy było by niebo na ziemi :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale już się połączyła tylko narazie na papierze.

Ja tam dekoderem sie nie podniecam, bo najlepiej wole sobie kupić na własność jakiś np. ostatnio kupiłem VU+ DUO. Świetny sprzęt. Żaden z N-ki czy cyfry nie będzie lepszy wg mnie.

Ile za taki dobry dekoder z dyskiem trzeba dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegą julo23, polecam Cyfrę+ , po pierwsze są wszystkie mecze T-Mobile Ekstraklasy i wielu innych lig, mam dodatkowy pakiet, już nie pamiętam jak się nazywa ale są takie kanały jak canal+ i canal+film i mam dużo ciekawych filmów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dać ponad 1500zł do 2000zł

Ale to masz sprzęt na linuksie i możliwości ma nieograniczone.

Jak ktoś by chciał do cyfry+ dekoder to mam za 450zł, z HDD 250Gg, i timeshiftem oraz VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba musze przy następnej umowie pomyśleć żeby kupić sobie taki dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko "n" najlepiej jakby cyfra + połączyła się z "n" to wtedy było by niebo na ziemi :polew::polew:
jak bys poczytał wyżej to byś wiedział,że już sie połączyli tzn.Cyfra wchłonęła N-ke.Z tego co wiem efekty połączenia będą widoczne dopiero na koniec bieżącego roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem dekoder VU+ DUO super sprzęt, przedewszystkim szybkość uruchamiania i przełączania kanałów powala, w porównaniu z dekoderami C+, i co mnie najbardziej cieszy to czyta pliki FLACK (muzyka).

Super sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziel się z nami informacjami takimi jak-jaki pakiet wziąłeś,jaki dekoder i jak pierwsze wrażenia nowej TV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a koledzy co w Nce wymyślili z kanałami? Zawsze było ok to zmienili wszystkie tvn-y od jedynki w dół dopiero na 10 tvp1 i 11tvp2

strasznie mi to pokomplikowało i jest zupełnie bez sensu tym bardziej podczas nagrywania szukam tych programów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 5 lat mam n'ke i nie chce polsatów, cyfr i innych dobrodziejstw, może jest kilka zł droższa ale ma dość dobre dekodery HDD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...