Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

własnie jestem po rozmowie,za platinim+HBO+multirum+dekoder sagem zaśpiewali ma 139zł+ aktywacja dekodera za 199zł,ponoć HBO nie mogą dać za 0zł ponieważ do tej popy nie miałem w ofercie,powiedziałem że rezygnuje w takim razie,gdyż np w UPC mam w c**j kanałów+canal+,HBO za 129zł,w tym internet 60MB i tel,pan chwile sie zawachał i zapytał czy może zadzwonić pod koniec miesiąca,moze bedzie mógł zaproponowac coś lepszego,chyba faktycznie bez wysłanie wypowiedzenia nic sie nie wywalczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie jestem po rozmowie,za platinim+HBO+multirum+dekoder sagem zaśpiewali ma 139zł+ aktywacja dekodera za 199zł,ponoć HBO nie mogą dać za 0zł ponieważ do tej popy nie miałem w ofercie,powiedziałem że rezygnuje w takim razie,gdyż np w UPC mam w c**j kanałów+canal+,HBO za 129zł,w tym internet 60MB i tel,pan chwile sie zawachał i zapytał czy może zadzwonić pod koniec miesiąca,moze bedzie mógł zaproponowac coś lepszego,chyba faktycznie bez wysłanie wypowiedzenia nic sie nie wywalczy.

wypowiadaj daje to większą szansę, że będą chcieli Cię zatrzymać i zaoferują lepszą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem pierwszy tel. Platinum,hbo,paczki cinemax i filmbox bez MR za 119 zł.odmówilem choc nie zla oferta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrclaguna, a musisz zwrócić?

Jak tak, to do najbliższego NC+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie sie zwraca dekoder CYFRY ?
dali ci niezadawalajacą oferte??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dali oferta za 160 PLN :facepalm: po 9 latach
:polew:

Spokojnie jeszcze zadzwonia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij wypowiedzenie, od razu będą inaczej rozmawiać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dali oferta za 160 PLN :facepalm: po 9 latach

o f*ck, o takiej ofercie jeszcze nie słyszałem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ;)

Ale maja rozrzutność z tymi ofertami :(

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie znowu dziś dzwonili i proponowali pakiet Silver za 69 zl/mieś. na 18mieś umowa.Tańszego nie może dac a już po 15 mieś mam możliwość zmiany pakietu.Wypowiedzenia nie wysłałem,tylko straszylem że wyśle :D Chyba dużo zależy od konsultanta czy zaproponuje lepszą ofertę.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszenie na nich nie działa.

Wyślij wypowiedzenie a się przekonasz co Ci mogą naprawdę zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończy nam się umowa 31-07. płaciliśmy normalnie za pełen pakiet 159 zł, teraz chcieliśmy wziąć pakiet All Inclusive. zaproponowali nam umowę na 18 m-cy, 179 przez pierwszych 9 m-cy i przez kolejnych 9 199zł. dziś leci wypowiedzenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wieści co teraz mozna wywalczyć z koncem września kończy mi się umowa ... proponowali za 79zł pakiet Silver + 6 kanałów premium Canal +, czas umowy nawet mnie nie interesował bo oferta słaba ... Brałem "n-kę" przed Euro z promocją "Polska Gola" i w ramach tej promocji po zakończeniu obecnej umowy miałem mieć 2 miesiące za Free bo strzelilismy 2 bramki ... ale odnośnie tej promocji nabierają wody w usta. Ale ja nie odpuszczę albo zjadą z ceną albo niech się gonią. Wypowiedzenie trzeba składać chyba miesiąc wcześniej więc z końcem sierpnia pewnie je złożę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLATYNA za 99 zł z HBO na 12 m-cy do tego multiroom i dekodery za free można wyrwać cały czas. Zadzwoń zapytaj a jak nie to wypowiedzenie trzeba będzie wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za 99pln z HBO , C+ itp , nie było problemow z ta oferta. Nie wiem wgl czy ona atrakcyjna jest , mi chodziło o C+ pod kątem GP na zuzlu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które kanały HBO i które C+ masz? mi proponowali tylko 2 C+,famili i jakiś inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi proponowali platinium,ale tylko z dwoma C+,do tego jeszcze za dekoder jakoś 200,bo mój nie nadaje sie do multiroomu(dodatkowo płatny oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...