Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem umowę do końca lipca, wypowiedzenie wysłałem na początku czerwca.

W sobotę zadzwonili, już myślałem, że zapomnieli o mnie, chwila rozmowy i mam nową umowę,

na 15 mieś. Za 89,90zł. wcześniej 99,90zł. Pakiet 135 kanałów wszystkie C+, HBO, etc. Multiroom i dekoder HD. Myślę, że jakbym jeszcze ich wyczekał parę dni, to bym coś jeszcze ugrał ale nie mam na to czasu. Ja jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też proponują za 89,90 przy umowie na 15 mieś.I tak taniej wychodzi niż przy 24 mieś po 79,90.Multirumu nie potrzebuje.

Wysłano z Tapki.

---------- Post dopisany 22-07-2014 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2014 at 16:07 ----------

Dziś byłem osobiście w punkcie NC+,i takie propozycje dostałem:

1. Umowa na 24mieś: (74.90 przez 5 mieś i 84,90 przez 19 mieś);

2. Umowa na 15mieś: (79,90 przez 2 mieś i 89,90 przez 13 mieś); pakiet sport film

3. Umowa na 15mieś: (84,90 przez 2 mieś i 94,90 przez 13 mieś). pakiet super film

Jak widać najtaniej wychodzi druga opcja i umowa krótsza.Do wyboru pomiędzy nimi jest: C+sport,C+family,C+family2 lub C+,C+film i C+film2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy złożył wypowiedzenie i dziś przy piątym telefonie ze strony działu utrzymania dostał: 79,90 zł na 12 miesięcy, pakiet z C+, C+ film i HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki nc+ ma aktualnie dobry dekoder pod TV HD Ready z kanałami HD. Mile widziane odbiór WiFi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak oceniacie propozycję przedłużenia - w zasadzie pakiet Superpremium+ z HBO z CM oraz jakieś VOD za 84 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie canal +, do tego HBO na 7 miesięcy + muliroom i płacę 66 zł (multi jeszcze na starej zasadzie). Teraz drugą umowę przedłużałem i ten pakiet co jest na stronie za 59,99 mam za 30 zł. Więc jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prowizorycznie jutro złożę wypowiedzenie umowy 3miesięczne.

Co polecacie ? Zostać przy NC+, może Cyfrowy Polsat ?

Jaki pakiecik z kanałami HD ?

Jaki dekoder ?

Pozdro,

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonią do Was z super ofertą i chcą wcisnąć niby za free drugi dekoder HD ?

Edytowane przez stanley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili i wiozłem ten dekoder, sam nie wiem po co.Żadnych umów tylko aneks że dekoder za 0zł przez cały czas umowy

Sagemcom ten mały.

Ogólnie mam już dwa dekodery NC+ Pace i tego Sagemcoma, ale i tak ich nie używam.Korzystam z własnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie wqrwia, że dzwonią po 10 razy na dzień - dzisiaj musiałem kobietę zwyzywać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie nikt nie zadzwonił,zobaczyłem tylko na tv większy rachunek niż zwykle,zadzwoniłem o co chodzi,pan powiedział,ze umowa była do końca października i przeszła na czas nieoznaczony,bez żadnych promocji,moge ją przedłużyć na promocyjnych warunkach (do d*py),lub wysłać pismo z 3 msc wypowiedzeniem

Wie ktoś jak jest z tym 3msc wypowiedzeniem,umowa była zawarta przez telefon,nie obowiązuje 1msc wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale gdy zrobisz to przed upływem terminu poprzedniej umowy. Teraz masz tzw. Bezterminową,( na czas nieokreślony) gdzie okres wypowiedzenia wynosi 3 mies.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzwonili bo nie złożyłeś wypowiedzenia.

Logiczne że pózniej kwota rośnie bo masz abonament bez promocji.

Jaki by mieli cel?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na rok za 74,90zł - pakiet sport+ i jestem bardzo zadowolony. Korzystam z dekodera Mediabox+ - jedyne czego mi brakuje to Polsat Sport HD, oraz Polsat Sport Extra HD :) W ogóle mam kablówkę z Toyi, ale za namową kolegi wziąłem NC+. Szkoda, że w Polsce kanały nie są nadawane w systemie DVB-S2, ale może kiedyś ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Patwo,

dziujemy za skorzystanie z oferty/usugi:

COMFORT+ 59z

Multi+ 15z

EXTRA+ 30z

Premium Sport 49z.

B na nie przysugiway ponisze promocje:

Comfort+ 19,90 zl 15 m dla Abonent z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 10 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r..

Potwierdzamy, e uruchomienie oferty/usugi nastpi z dniem 01-02-2015 po otrzymaniu Patwa zgody na aktywacjoferty/usugi.

W zaczeniu znajd Patwo komplet dokument, kte wyczerpujco opisuj wybran ofertusugoraz dokument "Obowizki informacyjne".

W przypadku otrzymania Patwa odmowy dotyczcej uruchomienia oferty/usugi lub nieuzyskania Patwa akceptacji, w terminie uzgodnionym z Konsultantem podczas rozmowy telefonicznej, oferta/usuga zostanie anulowana.

Uprzejmie informujemy, i w przypadku zaakceptowania przez Patwa oferty/usugi oraz aktywacji przez nas zamawianej oferty/usugi przed upywem 14 dni zgodnie z Patwa wol, nie bzie przysugiwao Patwu prawo do odstpienia od zoonego zamienia.

W celu aktywacji oferty/usugi, prosimy kliknw link poniej.

AKTYWUJOFERT/a>

Jeeli nie wyraaj Patwo zgody na uruchomienie oferty/usugi, prosimy kliknw link poniej.

REZYGNUJZ OFERTY

Z powaaniem,

Monika Zwierz

anowie zlozylem wypowiedzenie....zadzwonili z dzialu obslugi klienta i cos tam wytargowalem i dostalem maila z potwierdzeniem a w nim wypociny analfabety:

"

Mam to traktowac powaznie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian ile czasu po zlozeniu wypowiedzenia dostales takie pismo i telefon? Bo wciąż czekam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...