Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej śmieszą mnie wypowiedzi ludzi co mają tylko 1 platformę o wielce sie wypowiadają.

Jak nie macie możliwości porownania to po co oceniać ?

To tak jakby ktoś jeździł całe życie maluchem i mu pasowało. A jak go ktoś wyprzedza polonezem to się krzywi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra wykupiła N więc sugerował bym podpisanie umowy z Cyfrą +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to prawda ze telewizja "N" w wypozyczalni VOD ma filmy w jakosci SD a nie HD ?

I jak wyglada ta wypozyczalnia w Cyfrze + ponoc juz jest HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiackonczy mi sie umowa z Cyfrowym Polsatem i zastanawiam się nad N-ką. Teraz mamy 2 dekodery ,jeden byl dladzieci ale ten pakiet to jakas porażka , i tak przesiadują u nas gdy chcą oglądać Nicleodeon i inne lepsze kanały. Wzięlismy Polsat ze względu na kanały sportowe i promocje HBO . Teraz jesteśmy jakoś za zmianami, może coś doradzicie jak już debatujecie :decayed: Teraz za VOD, dwa dekodery, HBO placimy 109,00 zł, mamy kanały HD i to dosc sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja u mnie jak u kolegi wyżej, nastawiam sie na N, może bedzie jakas promocja w grudniu. No i wiecej kanalow HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet full, VOD, Nseriale, multiroom premium( Multiroom HD na platformie n => n.pl )... płacę tyle samo od dwóch lat... nie mam tylko hustlera:grin:....

niezależne oglądanie na dwóch TV plus nagrywanie i oglądanie na obu TV wszystkiego co jest na dysku czarnego boxa.....

przy podłączeniu anteny naziemnej można również nagrywać wszystko co leci w naziemnej.... polecam

tuner sprawdzony, Nka posiada również tuner nazwany MONSTER.....ma dysk 1Gb:naughty: zasadzam się na niego przy przedłużaniu abo...

co do oferty....mnie wystarczy, jakość programów zadowalająca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem" tyle samo"...no, prawie.....czyli 119 pln...ale miałem przez pierwszy rok 99pln więc średnia i tak wyjdzie 109pln, umowa kończy mi się w grudniu... złożyłem im ofertę, że zostaję jeśli dadzą mi 99pln lub monstera i obecną cenę... zobaczymy, kto się złamie....

na dzień dzisiejszy nie mam tylko jak pisałem XXX, History HD, NVODonet, funVOD, prapremiery TVP....

te pakiety widzę mają w pakiecie premium za159 pln..... Platforma n - promocja All Inclusive - najkorzystniej online i przez telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś może wie jak podłaczyć "N" tak żebym przez wifi mógł w drugim pokoju ogladać tv ?istenieje taka możliwość?bo nie mogę dokładnie nigdzie się doczytać,dodam że ciągnięcie kabli nie wchodzi w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi chyba sie nie da tak udostepnic bo po co w ofercie byly by te "multi roomy".

Uzywa ktos z was modulu n-Cam z cyfry+?

Sent from my iPad using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi chyba sie nie da tak udostepnic bo po co w ofercie byly by te "multi roomy".

Uzywa ktos z was modulu n-Cam z cyfry+?

Sent from my iPad using Tapatalk

Timac ma racje z tym multi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś może wie jak podłaczyć "N" tak żebym przez wifi mógł w drugim pokoju ogladać tv ?istenieje taka możliwość?bo nie mogę dokładnie nigdzie się doczytać,dodam że ciągnięcie kabli nie wchodzi w grę

Teoretycznie jest to możliwe, ale zależy od bardzo dużej liczby czynników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odświeżę temat i pochwale się,ze powoli juz widać połączenie Cyfry i N-ki. Własnie od dzis w swoim pakiecie cyfry plus udostępnili mi oglądanie NSport :kox: Kanał 181 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając w tej chwili abonament w cyfrowym polsacie, mogę dokupić sobie cyfre+ i z jednego talerza sciągac obie telewizje? czyli Cyfrowy Polsat z dekodera polsatowskiego i Cyfre+ z dekodera Cyfry a to wszystko z talerza który mam zamontowany w tej chwili?

Czy chcąc odbierac Cyfre+ musze dokupic tez ich antene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli instalację masz poprawną to spokojnie możesz mieć kilka tunerów z jednej anteny..

najważniejszym problemem jest tylko zastosowany konwerter, MUSI mieć minimum 2 wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim się obejrzałam małż przedłużył umowę :grin: Mamy multiroom i pełną ofertę kanałów na 2 tv. Wkurza mnie przekładanie karty z głównego dekodera do dodatkowego średnio raz w tygodniu....:facepalm: po to by multi działał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mówicie że ten multiroom to c**jnia jest?

to jakies wyjątkowe przypadki,czy z reguły kijowo działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...