Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż tempomatu A4 B5


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

A podpowiedzcie proszę co jeżeli w grupie 006 przy pozycji włączonego suwaka mam 00001 zas jak nacisnę przycisk fix pokazuje mi 00101?

U kolegi w pozycji włączonego suwaka pokazuje 00011  jak zapodam fix-a mamy 00111.

Pytam bo kilka dni temu zdechł mi tempo,juz wcześniej podczas jazdy sam się wyłączał a od tyg w ogóle nie działa i nie wiem czy czyścić styki wg porady soula czy czasem nie szukać winy w wiązce.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Banan napisał:

Podejrzyj w blokach czy ecu ma sygnał prędkości jeszcze

Tak podczas jazdy pokazuje prędkość samochodu 

a tak wgl jak powinien wyglądać blok 066 bo u mnie jest prędkość - hamulec - prędkość tempomatu - manetka 

edit podpiąłem vaga i w grupie drugiej gdzie powinny być wskazania hamulca sprzęgła gazu po wciśnięciu sprzęgła nic sir nie dzieje ciągle wartość 1000

Edytowane przez KULARESKO
Update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przerobilem 700 postów i nie ma o tym ani zdania. Chodzi mi o kostkę i 10 pole w które musze się wpiac.

Jestem przekonany ze na kostce nabita jest cyfra 15 czyli według tego 10 pin powinien być 3 od lewej zaraz za pustym polem? Chcialbym mieć pewność ,żeby się nie pomylić.e1445d3e7f77c2e3b66b51260dc9a549.jpg57d38f421bb0bd4a9d003b71f834777b.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Wszystko złożone i działa jak trzeba. Taka uwaga dla potomnych , 50 cm kabelka do wiązki jest u mnie na styk. Kierownica nie wyjeżdża (bardzo malo brakuje) do samego konca bo trzyma wiązka.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2008 o 14:43, adadur napisał:

Ktoś może wie skąd mogę wziąść kostkę of tempomatu? Może gdzieś występuje oprócz tempomatu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem cały temat i dalej nie wiem jak podłączyć kable z tempomatu. Jest ktoś w stanie pomóc? 

15191157720021465321324.jpg

15191158967711395056375.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu teraz pojawia się problem po według tego schematu się podłączyłem wcześniej to manetka niezbyt reagowała. Tzn nie tak jak pisali inni. Adaptacja była przeprowadzona i niby jest aktywny.  W dodatku licznik przestał się podświetlać

Edytowane przez Masinsinsin
Dodać wątek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakie numery kostek (do tempomatu oraz do sterowania FIS) do manetki z polifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakie numery kostek (do tempomatu oraz do sterowania FIS) do manetki z polifta.
Mam na sprzedaż kostkę tempomat i fis jakbys potrzebował.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc rezacze:hi:

A ja mam niestety problem podpiolem sie w wiazke do ecu tak jak w 1 poscie i nie dziala kostke mam taka na okragle piny ta biala a w miejscu brazowy kabel jest podwojny a bledy jak w zdjeciu chyba musze poprzepinac piny ale co i jak ?

tempo bledy.JPG

TEMPO.JPG

IMG_20180419_185801.jpg

Edytowane przez The a4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpoiłeś się raczej nie w te piny. Ja podłączałem się według schematu w tym temacie.

http://www.audi-sport.net/xf/threads/help-cruise-control-retrofit-disaster.184952/

Schemat:

cruisepic_zpse441fde6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jak w profilu

1.9 tdi AHU 98r

cuda mam na kiju teraz  chodzi jak traktor nie wiem czy to przez to ze zle podlaczylem i cos w ecu jest nie tak czy naprawde mi sie porypalo bo kat wtrysku 255

Pilnie potrzebuje pomocy chlopaki bo mam wyjazd a tu lipa strach odpalac

Ja sie wpiolem za kostka przed ecu pod kompem moze inny opis i ten watek pasuje do 98 bo juz nie wiem ktorych rozpisek sie trzymac

tego ?

https://a4-klub.pl/topic/187400-19-tdi-afn-i-1z-montaż-tempomatu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jak w profilu

1.9 tdi AHU 98r

cuda mam na kiju teraz  chodzi jak traktor nie wiem czy to przez to ze zle podlaczylem i cos w ecu jest nie tak czy naprawde mi sie porypalo bo kat wtrysku 255

Pilnie potrzebuje pomocy chlopaki bo mam wyjazd a tu lipa strach odpalac

Ja sie wpiolem za kostka przed ecu pod kompem moze inny opis i ten watek pasuje do 98 bo juz nie wiem ktorych rozpisek sie trzymac

tego ?

https://a4-klub.pl/topic/187400-19-tdi-afn-i-1z-montaż-tempomatu/

 

 

Wszystko podpiete na vcds pokazuje wartosci prawidlowo a jak jechalem nie zalacza sie tempomat o co chodzi ? wpinalem sie jak w tamtym watku dlateo tu juz nie bede pisal tylko tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,  przestał mi działać  tempomat i nie pamiętam jak to było z plusem bo w skrzynce z bezpiecznikami nie mam prądu na bezpieczniku od tempomat i tu moje pytanie czy plus idzie najpierw na bezpiecznik czy na manetke bo nie wiem od czego zacząc szukanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...