Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chiptuning Katowice?


sienkol007

Rekomendowane odpowiedzi

dzwoniłem do dyno i Panowie maj jest już obstawiony tylko nie przez nasze autka hahaha śmiech na sali

w tym kraju nawet jak ktoś napisze że od 7 do 18 maja grupówka dla forum a zapisy od 16 do 27 kwietnia to jest to tylko pic na wodę fotomontaż

miejsc chyba nie było dla nas nawet przed 16 kwietnia tak mi się wydaje

więc po co to wszystko ??

zapisy, listy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam szkoda słów na takie zachowanie ale widać że kasa najważniejsza - zresztą to jest motyw przewodni dzisiejszej polski ...

a jakbym chciał się umówić na terami za np 3 miechy to zgłoszę się do NFZ a nie prywatnej firmy

a nie trzeba było dużo - 10 dni zostawić dla nas zgodnie z ustaleniami w mailu jeżeli by coś nie wypaliło to zawsze można przesunąć gostka z grudnia na nasz termin

jestem po nocce ale normalnie kopara opada tylko nie ze zmęczenia ale ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jebac ich, jade do CompSportu :kwasny:

wyszedlem z podobnego zalozenia i udalem sie do chlopakow z ECU i nie zaluje. niestety ali malo elastyczny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jebac ich, jade do CompSportu :kwasny:

wyszedlem z podobnego zalozenia i udalem sie do chlopakow z ECU i nie zaluje. niestety ali malo elastyczny jest.

To jest robienie z gęby d*py, tylko niech ktoś nie pisze ze to dlatego zesmy sie nie umowili, sam Aligator dał czas do 27 kwietnia wiec tego sie trzymamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam gościa osobiście ale z postów wynikało że jest ok ale po takim zagraniu zaufanie powinno lecieć w dół jak u kol. Tuska

dokładnie masz racje Daniel

sam wysłał list jak Julek Cezar z danymi wytycznymi od stanu autka po daty i terminy a tu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam, dziwicie sie facetowi, ze majac klientow w normalnych cenach nie czeka, az sie laskawie zbierze grupa jakis wirtualnych niezdecydowanych ktorzy majac zaoferowany duzy rabat do 50% nie sa w stanie sie zebrac w dziesieciu tygodniami???

Pora dorosnac i pomyslec realnie, albo sie Panowie wpisujecie na liste i umawiacie powaznie z firma na termin, albo mozemy zapomniec o jakichkolwiek znizkach. Niezaleznie czy tu czy tam, tracimy na tym tylko my, dlatego mitomanow i marzycieli uprasza sie o nie pisnie w tym watku.

Konkret prosze. Jest nas 10 aut czy nie? Osobiscie temat traktuje powaznie do konca tego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwie sie ze wpisal sobie ludzi ktorzy indywidualnie chcieli zrobic program ale po co nam podal te terminy? przeciez termin zeby dzwonic byl od 16 a dzis jest dobiero 18-nasty a on ma juz caly maj zapelniony? wiec wogole chyba od poczatku mial nas gdzies,po tylu dobrych opiniach o nim tego sie nie spodziewalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem ile program na mój silnik kosztuje, do puki nie zadzwoniłem do Aligatora,

on mi uświadomił że będzie to 100% drożej jak przypuszczałem, OK myślę dozbieram kasiory, mam czas do 27 kwietnia... a tu d*pa :doh:

nie chodzi tu o ludzi na forum, a o słowność firmy, jak by było do 16/04 to na pewno wszyscy by się pozapisywali - tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam, dziwicie sie facetowi, ze majac klientow w normalnych cenach nie czeka, az sie laskawie zbierze grupa jakis wirtualnych niezdecydowanych ktorzy majac zaoferowany duzy rabat do 50% nie sa w stanie sie zebrac w dziesieciu tygodniami???

Pora dorosnac i pomyslec realnie, albo sie Panowie wpisujecie na liste i umawiacie powaznie z firma na termin, albo mozemy zapomniec o jakichkolwiek znizkach. Niezaleznie czy tu czy tam, tracimy na tym tylko my, dlatego mitomanow i marzycieli uprasza sie o nie pisnie w tym watku.

Konkret prosze. Jest nas 10 aut czy nie? Osobiscie temat traktuje powaznie do konca tego tygodnia.

Ale o ch.. Tobie chodzi, widzisz wyraźnie, że dał termin 11 dni na zapisanie sie od 16 kwietnia, to co za problem zostawić sobie każdego z tych kilku dni w maju po 3 godz. na kogoś z listy? prosta sprawa. Zalosne jest takie podejscie. Tyle w temacie, ja i mój kolega odpadamy, róznicy cenowej z compsportem nie mam żadnej więc mi nie zalezy zeby kogoś błagac jak sam nie potrafi być powazny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,zostaliśmy olani

jeżeli ktoś daje termin do realizacji i osobny termin na rejestracje telefoniczną to chyba coś znaczy ?? albo się mylę ??

jeżeli chodzi o termin to żaden nie jest przekroczony przez nas

od początku chyba w dyno założyli że mają nas gdzieś

i to by było chyba wsjo na ten temat

a już prawie było 10 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,zostaliśmy olani

jeżeli ktoś daje termin do realizacji i osobny termin na rejestracje telefoniczną to chyba coś znaczy ?? albo się mylę ??

jeżeli chodzi o termin to żaden nie jest przekroczony przez nas

od początku chyba w dyno założyli że mają nas gdzieś

i to by było chyba wsjo na ten temat

a już prawie było 10 szt

no i tym wpisem proponuje skonczyc ten temat:) zostalismy olani i tyle terminy byly przez nas dotrzymane

prpponuje zmienic adres na Compsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z compsportem i za mojego chcą 1200zł czyli więcej niż przy grupówce u Aliego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonilem i cenki maja takie same jak dyno. Na grupowke nie liczmy. :-( dobrze mi sie z gosciem gadalo i widac poszanowanie dla klienta...

sent from my ajfone using one button

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...