Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest z S4 ? on jest jedynie jako całość nie jest dzielony dokładka a zderzak , listwy s-line ? no super a S4 są szersze. To tak jakby robić twarz no nie wiem Dody a reszta babci 80lat. Albo cały pakiet S4 i będzie dobrze albo s-line :hi:

masz 100% racji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jak ciezko jest dostac zderzak tylni do sedana od s4????? szukal ktos to wie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się czeka aż się trafi a nie robi MIX :hi:

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

Ja szukałem przodu do 1,5 roku aż się trafił za 1.200 komplety z grill-em tu masz foto

1zxuvt3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy na to? http://www.audizine.com/forum/showthread.php/246438-Audi-A4-1-9TDi-S-line-quot-Need-for-opinion-P-2-quot

---------- Post added at 08:34 ---------- Previous post was at 08:33 ----------

całkiem zgrabnie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody dobrze sie oglada Twoja Ex B6 !

ładna była :thumbup1: :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody ale czarne grille na czarrnym aucie słabo wyglądają lepsze ori jak u mnie:naughty:

2s4d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej A4 B6 ładuje S4. Listwy drzwi są bardziej agresywne w stosunku do S-line, oba zderzaki są jednoczęściowe i nie widać tego łączenia z dokładką jak ma to miejsce przy S-line . Chociaż przyznam, że wzór przedniego zderzaka S-line podoba mi się bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie lubie chromow jedynie w obramowaniach szyb a tak to chce sie ich pozbyc i wrzucic czarne wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mi też podobają się czarne grille ale nie na czarnym aucie bo sie wszytko zlewa.

Niebieskie czerwone lub szare auto jak najbardziej tak:good:poza tym to kwestia gustu i każdy robi tak jak lubi:thumbup1:

A tak odbijając od dyskusji "chrom nie chrom" to mi też się podoba to w pakiecie s4 że zderzaki są całe:thumbup:

Jeszcze podoba mi się body Oetingera ale ori kosztuje sporo, a laminatów bym nie założył:kwasny:

A poza tym tyłek s4 jest taki kozacki że nawet fani sline go zakładają:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skad wziasc zderzak do sedana od s4 na allegro i ebay nie ma a cena w aso jaka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skad wziasc zderzak do sedana od s4 na allegro i ebay nie ma a cena w aso jaka??

Był jakiś temu na forum do sedana S4/B6 na sprzedanie coś koło 1500zł tylko nie wiem czy to było w dziale sprzedam czy w dziale ciekawe aukcje allegro , ebay.... . Sam nawet pisałem że takiego zderzaka niektórzy szukają bardzo długi czas koczujac dzień i noc na aukcjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie też S-line wygląda naj naj naj... zajefajniej.
święta racja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pociagna calosc w s4 ze wszystkimi dodatkami tylko ciezko trafic czesci nie wiem czy po prostu tego nie zgonie a kupie orginalne s4 w sumie kasa mnie wyjdzie podobna a 400koni prawie to jest roznica hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pociagna calosc w s4 ze wszystkimi dodatkami tylko ciezko trafic czesci nie wiem czy po prostu tego nie zgonie a kupie orginalne s4 w sumie kasa mnie wyjdzie podobna a 400koni prawie to jest roznica hehe

344km

---------- Post added at 16:23 ---------- Previous post was at 16:22 ----------

344KM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...