Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

i bedziesz musial spalanie zmienic z 7 na 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mowie ze prawie hehe

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:31 ----------

hehe no jasne albo i nawet przy dobrym bucie 19 :D

---------- Post added at 16:45 ---------- Previous post was at 16:31 ----------

http://www.spojler.com.pl/produkt/11330/audi-a4-s4-2001-2004-audi-a4-typ-b6-2001---2003-----body-kit-tuning

http://www.spojler.com.pl/produkt/20036/audi-a4-s4-2000-2004-audi-a4-avant-typ-8e---body-kit---48j2-tuning

http://www.spojler.com.pl/szukaj?s_marka=4&s_model=+&s_kat=17

no nie moglem sie powstrzymac rzućcie okiem na to hhahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pociagna calosc w s4 ze wszystkimi dodatkami tylko ciezko trafic czesci nie wiem czy po prostu tego nie zgonie a kupie orginalne s4 w sumie kasa mnie wyjdzie podobna a 400koni prawie to jest roznica hehe

344km

---------- Post added at 16:23 ---------- Previous post was at 16:22 ----------

344KM :wink:

z tymi S4 to jest różnie a te 344kuce to chyba jak z fabryki wyjedzie bo później jest tylko mniej , wiem coś o tym bo mój kolega taką ma i co trochę narzeka że czasami mu koniki gdzieś uciekają i furka nie idzie tak jak trzeba a czasami jest dobrze.

A żeby nie robić OT ,

02_audi_a4_eurogear_carbon_fiber_trunk_02.jpg

02_audi_a4_eurogear_carbon_fiber_trunk_05.jpg

---------- Post added at 16:00 ---------- Previous post was at 15:53 ----------

Ogólnie tył S4 też jest kosa :slina: :slina:

img3564ts8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tyl s4 magia!! ja bym dal troche mniejsze rury z tylu tylko i by bylo git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tyl s4 magia!! ja bym dal troche mniejsze rury z tylu tylko i by bylo git

Zdaje mi się że dużą robote robi tu też ta klapa w wersji USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rejestracje skąd weźmiesz,to nie takie proste jak się może wydawać

Tablice to najmniejszy problem , ja moje oryginalne plastikowe angielskie wymieniłem na aluminiowe tłoczone na wzór niemieckich i zapłaciłem za to 25f w ofercie mieli także wersje USA w tej samej cenie więc tablice to nie problem , gorzej jest ze znalezieniem takiej klapy za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sob4fd205688c76ac84389d9136c31e039.jpg

Też nad takim myślałem zanim kupiłem wydech na dwie strony , S-line to S-line :wink: w końcu to seryjny zderzak s-line do diesli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rejestracje skąd weźmiesz,to nie takie proste jak się może wydawać

Tablice to najmniejszy problem , ja moje oryginalne plastikowe angielskie wymieniłem na aluminiowe tłoczone na wzór niemieckich i zapłaciłem za to 25f w ofercie mieli także wersje USA w tej samej cenie więc tablice to nie problem , gorzej jest ze znalezieniem takiej klapy za rozsądne pieniądze.

no nie do końca taki najmniejszy problem ponieważ w PL masz rejestracje odblaskową i masz wplepę na niej,którą jak przekleisz na inną rejestrację możesz być posądzony o fałszerstwo więc to nie takie proste jak ci się wydaje w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rejestracje skąd weźmiesz,to nie takie proste jak się może wydawać

Tablice to najmniejszy problem , ja moje oryginalne plastikowe angielskie wymieniłem na aluminiowe tłoczone na wzór niemieckich i zapłaciłem za to 25f w ofercie mieli także wersje USA w tej samej cenie więc tablice to nie problem , gorzej jest ze znalezieniem takiej klapy za rozsądne pieniądze.

no nie do końca taki najmniejszy problem ponieważ w PL masz rejestracje odblaskową i masz wplepę na niej,którą jak przekleisz na inną rejestrację możesz być posądzony o fałszerstwo więc to nie takie proste jak ci się wydaje w PL

właśnie o to mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rejestracje skąd weźmiesz,to nie takie proste jak się może wydawać

Tablice to najmniejszy problem , ja moje oryginalne plastikowe angielskie wymieniłem na aluminiowe tłoczone na wzór niemieckich i zapłaciłem za to 25f w ofercie mieli także wersje USA w tej samej cenie więc tablice to nie problem , gorzej jest ze znalezieniem takiej klapy za rozsądne pieniądze.

no nie do końca taki najmniejszy problem ponieważ w PL masz rejestracje odblaskową i masz wplepę na niej,którą jak przekleisz na inną rejestrację możesz być posądzony o fałszerstwo więc to nie takie proste jak ci się wydaje w PL

heh ale ja nie mieszkam w Polsce , dlatego pisze że tablice to najmniejszy problem :decayed: .

A co do tablic rejestracyjnych w Polsce to idziesz do wydziału komunikacji i mówisz że chcesz wymienic tablice na taką kwadratową , na pewno jest taka opcja tylko ciekawe ile trzeba zapłacić :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego jak polska tablica kwadratowa to pasuje do ciągnika a nie do klapy usa, trzebaby robić na zamówienie na wzór usa ale to nielegalne i na dłuższą metę problemowe :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego jak polska tablica kwadratowa to pasuje do ciągnika a nie do klapy usa, trzebaby robić na zamówienie na wzór usa ale to nielegalne i na dłuższą metę problemowe :facepalm:

o widzisz marcin miałem to na końcu języka-do ciągnika są nasze polskie rejestracje :decayed:

---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:48 ----------

kwadratowe dodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś foto czarnego B6 z czarnymi grillami S4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jazda za czesciami i rezanko sie szykuje :D a co do klap usa to tez kiedys myslalem ale wlasnie z takiego powodu zrezygnowalem jak napisaliscie pozatym nie wiele sie rozni a zderzak jest duzo szerszy od serii poezja!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jazda za czesciami i rezanko sie szykuje :D a co do klap usa to tez kiedys myslalem ale wlasnie z takiego powodu zrezygnowalem jak napisaliscie pozatym nie wiele sie rozni a zderzak jest duzo szerszy od serii poezja!!

Ok to odpuszczamy klapę USA na Polskie drogi :wink: , no i rzeczywiście te polskie kwadraty pasują tylko do traktorów . Teraz sobie przypomniałem że widziałem kiedyś Mietka z taką tablicą z tyłu i wyglądało to koszmarnie , wystawała za klapę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek rzeczywiście unikatowy w audi i zacnie w nim wyglądające :wink:

---------- Post added at 15:13 ---------- Previous post was at 15:10 ----------

wczoraj dotarła do mnie kratka dolna od s4 i biorę się za przycinanie jej w ramkę s-line :banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...