Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Składane lusterka z pilota - to dziala


Klejk

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie. To ja ma bank sygnał taki. Tylko teraz już Ci napewno nie powiem jaki kolor kabla... Musisz szukać w nogach kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem z miernikiem wszystkie kostki w nogach kierowcy, plus pompkę centralnego w bagażniku. Nie ma. Jest jeden kabel na którym masa pojawia się na ułamek sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ori alarm, to tam pojawia się masa po zamknięciu auta. Centralka z alarmu jest pod tylną kanapą. Mam tak podłączone składanie lusterek i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która to jest ta centralka? Bo tam jest kilka pudełek pod kanapą [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm takie małe pudełeczko przykręcone na dwie śruby:D

O takie cuś:

audi-a4-b5-a6-b5-modul-sterownik-alarmu-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam, jak znajdę to dam znać dla potomnych [emoji14]

Tak jak kolega napisał, małe magiczne pudełeczko jest pod kanapą :)

96939c0f5296c674e7eeb09e5275e8eb.jpg

982862bae93480e03b151901787325a3.jpg

Wpinamy się w ten oto kabel/pin

b8985923bbf5e02f28087ad767ab862c.jpg

I ciągniemy do naszego przekaźnika łącząc z pinem 12

34c6e14b2ee19f2ef1c191194337d2da.jpg

Po drodze proponuję zrobić wyłącznik tej funkcji aby na większe mrozy można było to wyłączyć, gdyż czasami lustra lubią się nie otworzyć rano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę. Rozwiązaliście problem składania z pilota?

Ten zielony przewód to nie jest ZIELONO-ŻÓŁTY 0,35? Idący do C/16 (Czujnik ultradźwiękowy (Pin 3) / aktywacja*) w pompce?

A ten pin w przekaźniku to nie jest 14 czyli idący na (swotch) zworę masy obu lusterek?

Czy raczej 12?


A druga sprawa to co z zasilaniem. Przerzucone na stałe?

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leciałem z miernikiem po pinach więc nie powiem skąd i gdzie ten przewód.

Pin na przekaźniku jest opisany SE.

A co do zasilania to mam podpięte na stałe po bezpieczniku, i żadnych problemów nie mam z aku czy nie składaniem się lusterek. Z tym że przed montażem cały mechanizm był rozebrany i przesmarowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak podejrzewałem. Składanie jest w pogotowiu cały czas. Niby mało, ale coś tam jednak amperów kradnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem zawsze podbiera, ale jak widać nie na tyle żeby to był problem.

Można się o poszukanie zasilania po otwarciu auta, w końcu po otwarciu auta zapala się lampka w podsufitce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy plus od składania nie jest przypadkiem również plusem do ustawiania luster?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli, to jest pewnie po kluczyku, więc mało użyteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli chciałbyś pod lampkę, to wtedy ustawiasz lustra tylko wtedy kiedy świeci się światło w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupę czasu minęło i ciężko mi będzie podpowiedzieć. Fakt jest taki że ja miałem u siebie dokładną centrale aby mieć sterowanie z pilota.. Ale masa jest na bank na słupku.. Tzn obok nóg... Ja znalazłem wy też dacie radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2017 o 14:56, Houdini napisał:

Ja już pisałem że masa jest pod kanapą

Nie każdy ma alarm, gdzie tą masę można jeszcze znaleźć?

 

W dniu 5.01.2017 o 13:29, Klejk napisał:

Kupę czasu minęło i ciężko mi będzie podpowiedzieć. Fakt jest taki że ja miałem u siebie dokładną centrale aby mieć sterowanie z pilota.. Ale masa jest na bank na słupku.. Tzn obok nóg... Ja znalazłem wy też dacie radę :)

Jaki kolor kabla? Masz kolego seryjny alarm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2017 o 10:55, Klejk napisał:

Kolego jaa juz auta od prawie roku nie mam :) ciezko mi podpowiedziec co kolwiek...

Rozumiem, widzę zmiana na lepsze, też szukam w automacie lub to samo w a4 b7, a wracając do tematu, zrobiłem inaczej, składam lusterka niezależnie z oryginalnego pilota, przy zachowaniu sterowania ryglem w klapie bagażnika, gdy auto otwarte, otwieram bagażnik, gdy zamknięte składam lub rozkładam lusterka, po odpaleniu nie muszę rozkładać, wygodnie bo nie zawsze potrzebuję składać lusterka gdy zamykam auto centralnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2018 o 09:36, gabriel_bar napisał:

.... wracając do tematu, zrobiłem inaczej, składam lusterka niezależnie z oryginalnego pilota, przy zachowaniu sterowania ryglem w klapie bagażnika, gdy auto otwarte, otwieram bagażnik, gdy zamknięte składam lub rozkładam lusterka, po odpaleniu nie muszę rozkładać, wygodnie bo nie zawsze potrzebuję składać lusterka gdy zamykam auto centralnym

 

Jak to podłączyłeś ? Masz ori alarm ? Sygnał z przycisku pilota (ryglowanie w klapie bagażnika) pojawia się w pompce, czy połączyłeś to jakoś z ori przekaźnikiem od sterowania/składania lusterek ?

 

 

Edytowane przez opti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...