Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Składane lusterka z pilota - to dziala


Klejk

Rekomendowane odpowiedzi

A od S8 D2 składane lusterka podejdą? [emoji4]
Testowałem A6 C5 i nie pasują, więc obstawiam że D2 też nie będą. Jeśli zależy Ci na prawym dużym, to ja zrobiłem. Jak znajdę trochę czasu to będzie DIY.0dfe85e4017e9b444594bc88a0176faf.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ;)
Pytam, ponieważ mogę mieć za grosze składane lusterka od a8 d2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku poliftów na bank pasuje szkło i obudowa, reszta prawdopodobnie tak jak w przypadku C5, nie będzie pasowała

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce się zabrać za moda, ale nie mam  zamontowanych składanych lusterek. Z czego mi wiadomo to do tego jest potrzebne:

Lusterka 

Przełącznik w drzwiach 

Przekaźnik 361 (prosił bym też o dokładny numer przekaźnika, jest sporo na necie ale większość jest od świateł, a chyba nie o ten chodzi) 

I wiązka w drzwiach kierowcy (tutaj nie mogę tego znaleźć macie może nr części bo ETKE przeczytałem z 3 razy i nic). 

Potrzebne jest coś jeszcze żebym mógł się cieszyć składanymi lusterkami? W sumie po pilocie mieć nie muszę ale u mnie w mieście nieraz gdzieś nawet przejechać to by się przydało je złożyć. Czy możecie mi pomóc? 

Edytowane przez Kamil952
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2018 o 09:36, gabriel_bar napisał(a):

Rozumiem, widzę zmiana na lepsze, też szukam w automacie lub to samo w a4 b7, a wracając do tematu, zrobiłem inaczej, składam lusterka niezależnie z oryginalnego pilota, przy zachowaniu sterowania ryglem w klapie bagażnika, gdy auto otwarte, otwieram bagażnik, gdy zamknięte składam lub rozkładam lusterka, po odpaleniu nie muszę rozkładać, wygodnie bo nie zawsze potrzebuję składać lusterka gdy zamykam auto centralnym

Szkoda ze nie napisałeś jak to zrobiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...