Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co Cię denerwuje w audi A4


genero

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tej komorki - to raz - pod recznym, dwa taki maly schowek otwierany , pozniej bokiem w takiej malej przegrodce obok recznego, i troszke z tylu w wiekszej przegrodce .....

zgadzam się :!: miejsc jest kilka....zależy jeszcze jakich gabarytów telefon, wchodzi w grę :smile:

ja kładę pod klimatronikiem :wink:

brak w standardzie podgrzewanych lusterek

nie masz :?: :shock:

myślałem, że jak są xenony, motór 2.5 tdi to i taka pierdoła też jest

u mnie w zwykłym 1.8 są :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głośna praca silnika, brak podgrzewanych lusterek, cena :razz: , a w mojej niuni to "trzepaczka" budy na piegu jalowym, trzeszczacy plastik nad lewym uchem (ten od pasów na belce) A i denerwuje mnie brak dobrego mechanika, który sprawdziłby moj samochodzik i ewentualnie powiedzial co jest nie tak i jak to naprawic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak w standardzie podgrzewanych lusterek

nie masz :?: :shock:

myślałem, że jak są xenony, motór 2.5 tdi to i taka pierdoła też jest

u mnie w zwykłym 1.8 są :razz:

no właśnie to mnie szokuje, motór na tamte czasy "najwyższy" z diesli, mam kubełki, BOSE, kiere skórzaną, xenon, zawias audi sport, a brak grzanych luster i komputerka pokładowego nawet :???: :shock:

[ Dodano: 10-11-2006, 22:46 ]

PS

i nie mam nawet w standardzie centrala na pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to mnie szokuje, motór na tamte czasy "najwyższy" z diesli, mam kubełki, BOSE, kiere skórzaną, xenon, zawias audi sport, a brak grzanych luster i komputerka pokładowego nawet

[ Dodano: 10-11-2006, 22:46 ]

PS

i nie mam nawet w standardzie centrala na pilota

:shock: :shock: tym wyposażeniem mnie zszokowałeś....muszę sie dokłądniej temu "na żywo" przyjrzeć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli do wtorku moja kobiełka się nie rozpadnie (będzie nowy fan OOOO :grin: ) to na spota podjade, mam nadzieje.wypas.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Audiku najbardiej wku... denerwuje mnie to że jest on w Polsce a ja w irlandii. oprócz tego mało miejsca na prawe kolano kierowcy przy długich trasach (a takie robie jak już się do auta dorwe). Poza tym prawie ideał, dbać i jeźdźić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest OK.

Jedną rzecz Helmuty spiprzyli - nawiew na przednią szybę, nie dociąga do dolnych narożników i są zawsze zaparowane. Robi się na szybie wyraźny ślad od którego miejsca szyba jest odparowana.

No i może brak termometru - w tej klasie auta to porażka nawet w nędznej Astrze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i może brak termometru - w tej klasie auta to porażka nawet w nędznej Astrze jest.

Tego, który pokazuje jaka temperatura jest na zewnątrz ? Hmm... a ja go mam :)

Mnie najbardziej denerwują pierdółki, które ciężko znaleźć i niekiedy ceną przyprawiają o zawrót głowy ;) Np. "odma", czujnik abs quattro tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałem o tym ;) W zasadzie jest tam tyle miejsca, że smiało możnaby przesunąć słupek bardziej do tyłu i zrobić wersję Coupé :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie denerwuje nic moze pasazerow z tylu malo miejsca!!! ale to ich problem!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby, ale ja cierpie dalej z kaseciakiem (w poprzednim autku mialem mp3) :cry: a jakiekolwiek nie ori zupelnie psuje koncepcje konsoli

Znam Twoj bol...

Ja na kasety co jakis czas przerzucam kawalek muzyki, zeby bylo czego posluchac...

Bo w radiu generalnie chlam...

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby, ale ja cierpie dalej z kaseciakiem (w poprzednim autku mialem mp3) :cry: a jakiekolwiek nie ori zupelnie psuje koncepcje konsoli

eeetam napewno coś byś dobrał do gustu tylko chcieć a to już inna sprawa

pds. kaseciak dzisiaj no co ty stary XXI wiek mamy pora sie obudzić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby, ale ja cierpie dalej z kaseciakiem (w poprzednim autku mialem mp3) :cry: a jakiekolwiek nie ori zupelnie psuje koncepcje konsoli

eeetam napewno coś byś dobrał do gustu tylko chcieć a to już inna sprawa

pds. kaseciak dzisiaj no co ty stary XXI wiek mamy pora sie obudzić :lol:

Ale to jest fakt że w A4 nieoryginalne radio wygląda strasznie niedojże że te zaślepki po bokach sa okropne to jeszcze z tego co widziałem stercza te radia jakoś tak dziwnie. W A6 C5 fajnie to jest rozwiązane jest klapka na radio i można to ładnie ukryć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...