Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co Cię denerwuje w audi A4


genero

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo ze trudno znaleść zeby cos poprawic w audi ale wkurza mnie gdy otwieram tylną klape zasnizoną częsć sniegu wpada do wnętrza bagażnika bo to sedan myślę ze kombi tego by nie bylo .....i jeszcze jedno to moj pierwszy sezon zimowy audi czy otwierać lekko szyberdach w celu szybszego pozbycia sie zaparowania szyb??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwoliłem sobie troche zminiec temat dodałem w A4

Mnie wkurza piekielnie w B5 konsola środkowa a dokładnie jak jade to kolano prawej nogi opiera sie o konsole środkowa juz normalnie mam tam siniaka i gule :mrgreen: No i standardowo chociaz juz sie do tego troche przyzwyczaiłem to knefle od otwierania okien trzeba ręke wpychac miedzy fotel a słupek żeby sobie szybe otworzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwoliłem sobie troche zminiec temat dodałem w A4

Mnie wkurza piekielnie w B5 konsola środkowa a dokładnie jak jade to kolano prawej nogi opiera sie o konsole środkowa juz normalnie mam tam siniaka i gule

Nie narzekaj.Jak w tamty roku wziąłem Ibize tą najnowszą i poleciałem w trase 1100KM obejrzeć A4 to jak wróciłem to myślałem , że będe musiał noge amputować.Cała spuchnięta , bolała mnie z tydzień.Tak pięknie to rozwiązali.Także uważam , że w A4 jest miodzio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwoliłem sobie troche zminiec temat dodałem w A4

Mnie wkurza piekielnie w B5 konsola środkowa a dokładnie jak jade to kolano prawej nogi opiera sie o konsole środkowa juz normalnie mam tam siniaka i gule

Nie narzekaj.Jak w tamty roku wziąłem Ibize tą najnowszą i poleciałem w trase 1100KM obejrzeć A4 to jak wróciłem to myślałem , że będe musiał noge amputować.Cała spuchnięta , bolała mnie z tydzień.Tak pięknie to rozwiązali.Także uważam , że w A4 jest miodzio :wink:

ja po 300km z uno wysiadałem prawie na czworakach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po 300km z uno wysiadałem prawie na czworakach
\

to ja nie wiem jaki ty wielki jestes ja mam 188cm i w uno zrobilem na raz 1500km i nic mnie nie bolalo :razz: widocznie przyzwyczailes sie do luksusu

a co mnie denerwuje w audi ze drzwi opadaja a pozniej szumi przy 120 KM/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mnie denerwuje w audi ze drzwi opadaja a pozniej szumi przy 120 KM/h

A dziwisz się .Jak jeździsz z zimym łokciem to opadają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mnie denerwuje w audi ze drzwi opadaja a pozniej szumi przy 120 KM/h

A dziwisz się .Jak jeździsz z zimym łokciem to opadają :lol:

:lol: ale to prawe drzwi a takiego lansu to az nie uprawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po 300km z uno wysiadałem prawie na czworakach

Ja bym powiedział że w Uno nawet jest troszke luźniej niż w A$

A w A4 denerwuje mnie... nic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie denerwuje malo miejsca z tylu - w golfie III, ktory jest duzo mniejszy, jest go wiecej...

Tylko , że w Golfie jest bagażnik o 1/4 mniejszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzydkie gumowe pordzewiałe listwy u dołu drzwi (potrzebne jak kó....ie majtki), brak impulsowych przełączników opuszczania szyb no i podłokietnik powinien być w standardzie a tak pozatym jest super :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami kiepsko/niewygodnie operuje sie dzwignią do kierunków :roll:

brak impulsowych przełączników opuszczania szyb no i podłokietnik powinien być w standardzie a tak pozatym jest super

u mnie są takie szybki pstryk i zjeżdżają do dołu, pstryk i podnoszą się :roll:

z podłokietnikiem zgadzam sie :!:

[ Dodano: 05-11-2006, 01:38 ]

a co mnie denerwuje w audi ze drzwi opadaja a pozniej szumi przy 120 KM/h

to chyba nie w każdym A4 - u mnie nie ma nic takiego :razz:

[ Dodano: 05-11-2006, 01:40 ]

trochę mało miejsca z tyłu.

fakt ale dla kierowcy nie jest to problemem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak impulsowych przełączników opuszczania szyb no i podłokietnik powinien być w standardzie a tak pozatym jest super :cool:

u mnie opuszczaly sie do konca po krotkim nacisnieciu przycisku (trzeba go doslownie dotknac :P ), podobnie bylo z podnoszeniem. racja, podlokietnik tez moglby byc w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helmut nie zamieścił sądy do pomiaru temperatury wewnątrz auta [ musialem dokupic zwykły] a kiedys miałem term. made in china i pokazywał 2 temperatury :evil:

a propo czy ktoś wie gdzie w a4 sonda termometru ?? bo chyba jak troche pojezdze to mi zawyza o 2 stopnie ...chyba silnik grzeje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...