Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie oświetlenia do kubka i wizytownika


kes

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.
Gdzieś wyszukałem o podłączeniu oświetlenia do wizytownika i kubka z przycisku ESP. Teraz nie mogę tego odszukać. Czy ktoś będzie tak miły i powie mi jak to podłączyć? Ja oczywiście myśle nad swoim patentem i pochwale się nim jak wypali, generalnie nie chce wkładać żadnej plexy a symbole kubka i wizytownika będą się świecić nawet jak będą wysunięte-taki plan ;).
Teraz wracając do podłączenia się do ESP, proszę o podanie konkretnie koloru kabla czy numeracji do jakiego pinu się podpiąć, a jeszcze jedno znalazłem u siebie taką niebieska nigdzie nie podpięta kosteczkę i czy to czasem nie służy ona do zasilania diod od kubka i wizytownika? Bo z tego co "wymacałem" idzie ona z centralnych nawiewów.
img1318kt.jpg
img1317f.jpg
img1316c.jpg
POZDRO

Edytowane przez wrclaguna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest obszerny temat o montażu pakietu podświetlenia wystarczy przeczytać trzy pierwsze lub ostatnie strony i wszystko jasne.

Lepiej się podpiąć pod podświetlenie środkowych nawiewów. I więcej luzu bo kabel od esp jest dosyć krotki.

lektura
:arrow2: :arrow2: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/12795-all-b6-montaz-elementow-pakietu-oswietlenie-kratek-nawiewow-lampki-przedniej/

Może to być ta kostka.

kombinujesz diody pod zaślepką? i płaski kabelek podklejony pod szufladką?

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pozbedziesz się góry tunelu, to tam masz takie dwa okienka, naciskasz w nich blokadę i wyciagasz szufladkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używacie tego klucza od audi 3370, czy jakim narzędziem i w jaki sposób ściągacie górę tunelu nad wizytownikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używacie tego klucza od audi 3370, czy jakim narzędziem i w jaki sposób ściągacie górę tunelu nad wizytownikiem?

Otwierasz schowek pasażera i w rogu podważasz czymś plastikowym, nawet długopisem da radę. Nie radzę używać twardych narzędzi typu śrubokręt bo tylko porysujesz sobie plastiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy te podświetlanie które jest sprzedawane na alledrogo za 70 zł (chłopak sam robi) jest ok czy lepiej kupić org? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy te podświetlanie które jest sprzedawane na alledrogo za 70 zł (chłopak sam robi) jest ok czy lepiej kupić org? :huh:

Ja kupowałem od użytkownika baza10 chyba:/ z Allegro i swieci jak ori.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co on przesyłam za te 70 zł? Widzę na allegro tą aukcję, ale nie ma żadnych informacji,

Andrzej07

napisz coś więcej.

Edytowane przez Cez032
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co on przesyłam za te 70 zł? Widzę na allegro tą aukcję, ale nie ma żadnych informacji, Andrzej07

napisz coś więcej.

Dwa paski z plexy na końcu każdej z nich dioda i rezystorek z kawałkiem kabla

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wyrzucić pojemnik na wizytówki z ESP założyć uchwyt na kubki od anglika i podświetlić dwiema diodami kawałkiem kabelka i dwiema złączkami dwu pinowymi wszystko podłączone pod podświetlenie ESP z kostki efekt :

20200212_204454.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam taki problem. Mianowicie zakupiłem podświetlany wizytownik i uchwyt na kubek, podłączyłem pod przycisk esp i swieci się tylko na zgaszonym zapłonie. W momencie przekręcenia stacyjki podświetlenie gaśnie. W czym może być problem? Zauważyłem też, że nie jest podświetlona ikona świateł pozycyjnych na przełączniku świateł. 
Pozdrawiam :thumbup1:

Edytowane przez SurfingFX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...