Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ukręcona śruba od poduszki AirBag kierowcy


Zeppelin

Rekomendowane odpowiedzi

panowie pomocy ! jakiś czas tamu zaswieciła mi sie kontrolka poduszki, dziś chciałem to sprawdzić i ktoś tak doj..ał śrube, ze się łeb wyrobił i nie kręci się ;/

jest na to jakiś sposób ?

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest zjechały lepek/główna i nie mozesz nałożyć klucza to może natnij wzdłuż lub na krzyż i srubokretem da radę.Zabka tesz nie złapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tak myślałem, że spróbuję włożyć płaski śrubokręt i jak by go wbiję w śrubę,a le może są też inne patenty

ale mi chodzi o te śruby którymi jest przykręcona poduszka do kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruba jest na klucz imbusowy,jeżeli się wyrobiła to trzeba na to miejsce dopasować klucz torxs (zewnętrzny) takie jak do opli i wbić aby siedział sztywno.Klucz musi być dobrej firmy i twardy,przerabiałem ten temat i pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno jest imbusowa ? mi właśnie torx złapał i torxem wykręcałem ;/ no nic, coś będzie trzeba kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w oryginale jest torx ale nie powiem dokładnie jaki rozmiar, sam przerabiałem ten temat też nie mogłem odkręcić jednej śruby i najpierw próbowałem wbijać inne rozmiary torxa, imbusa aż w końcu okazało się później że najprościej było po prostu tą śrubę rozwiercić i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem podobny problem torx 25 szedl obrobilo mi sie nie wiem jakim cudem ale zdarzylo sie

kupilem 30 i wbilem klucz mlotkiem i odkrecilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poduche od kierownicy przedliftowej wykrecilem srubokretem krzyzakiem :decayed: i juz nikt wiecej ta srubka nie pokreci :facepalm: Przewalone miejsce, bo moje koncowki od zestawu cowala nie chca tam wejsc eht..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poduche od kierownicy przedliftowej wykrecilem srubokretem krzyzakiem :decayed: i juz nikt wiecej ta srubka nie pokreci :facepalm: Przewalone miejsce, bo moje koncowki od zestawu cowala nie chca tam wejsc eht..

to u mnie w przedlifcie cos chyba bylo dłubane bo ja miałem imbusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem imbus, ale zadnym nie moglem podejsc przez ta ciasna gume.. I dlatego pal go licho wykrecilem krzyzakiem. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się wyjąć, po rozwierceniu śruby poduszka puszcza i można normalnie wyjąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...