Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Kupuję oponki i nie wiem co myśleć o Goodyearach z CHIN ?


Piter504

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam kupić dokładnie to:

http://www.opony.com/producent1.asp?link=&id_produktu=47508&producent=Goodyear&model=EXCELLENCE&f=lista

a tu strona producenta jakby co bo miałem pod ręką:

http://www.goodyear-promocja.pl/index.php?action=exc

i oponki byłby super tylklo zastanawia mnie kraj produkcji :confused4: bo chodzi o CHINY :mysli: co możecie powiedziewć o takim czymś, mogę się czegoś bać dlatego że produkowane są tam??????? :mysli: tak zastanawiam sie bo jeżdzę od zawsze na dunlopach różnych i zawsze produkcja niemcy bo o innych krajach słyszaqłem że ktoś gdzieś miał problem z wyważeniem koła albo coś takiego, i mam wszystko niemieckie, i tak zastanawiam sie czy takie kraje jak chiny nawet prezentując goodyeara nie mogą coś tam popsuć...pomóżcie, ewentualnie powiedzice czy lepsze będą takie dunlopy, stary mnogel bo z tamtego roku ale kraj produkcji niemcy, o takie;

http://www.opony.com/opony/46721_dunlop_sp_sport_01.html:

mają tylko 2 za tą cenę ale mam do wymiany tylko 2 kółka,

proszę o rady bo chciałem zamówić dzisiaj oponki,

pozdrawiam forumowiczów :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykowal z kupnem chińszczyzny..., jakość produktów z tego kraju pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykowal z kupnem chińszczyzny..., jakość produktów z tego kraju pozostawia wiele do życzenia.

dokładnie! oni nie mogą zrobić porządnych skarpetek a co dopiero opony! ale w sumie odpowiada za to goodyear, więc nie mogą sobie pozwolić na lipę! ale lepiej poszukaj innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem trochę o chińskich oponkach i stwierdzam żemogą być złe pod warunkiem że to jakieś chińskie firmy a goodyear raczej nie zrobi lipy, przecież podróba raczewjk nie może być,a jak firmaowe to normy takie same ma przejść jak inne wieć chyba będzie ok..... :kwasny: :kwasny: :kwasny: nie wiem co robić chyba zamawiam dunlkopy z niem iec, jeżdze na takich i pewny jestem stwierdzając na podstawie własnych doświadczeń....co myślicie....dobra decyzja????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra :th: Tak naprawde to nie wiemy czy wyrób z Niemiec ma te same normy co z Chin. Takrze surowiec jakiego używają czy jest tej samej jakości. I czy fabryka w Chinach ma tak samo dobre maszyny jak ta w Niemczech... Wiemy natomiast że produkt wykonany u sąsiadów jest bardzo wysokiej jakości. Ja bym na sobie nie testował czy ten z Chin również :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sklepie co macie chinszczyzne tylko w opakowaiach ori spotkałem się z tym przy zkupie części :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, biorę niemieckie dunlopy, zamówiono, zresztą na jednym wątku o dunlopach mówicie nawet że lepsze od goodyeara, a i tak dunlop należy do goodyear'a :) sp 01 sport będą ok:) zresztą ciągl;e takie mam, tylko chciałem zobaczyć co tamte warte ale skoro tak pomogliście to dziękować :notworthy: bym niepotrzebnie wspierał chny jak i tak na skarpetkach sie dorobią:) nie ma co:) pozdrawiam wszystkich :th: :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...