Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie nie ori radia - plus po stacyjce


Onkel

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie szybciej jest wpiąć się w kabelek idący od stacyjki niz za licznikiem. Ale jak kto woli:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p6273026.jpg

Cienki czerwony. 10 minut roboty

12V na nim pojawia się po przekręceniu stacyjki, a gaśnie dopiero po wyjęciu kluczyka. Bez wyjęcia klucza, w pozycji "0" mamy na nim napięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też u siebie tam podłączyłem tylko dałem jeszcze przekaźnik.

mam od niego podłączone radio, CB oraz dodatkowe gniazda zapalniczki w schowku

tego nie znajdziemy w bezpiecznikach, brakowało mi tego, bo w B5 tak było oryginalnie.

ile ja tego szukałem w aucie i myślałem że jest inna stacyjka i nie da się, ale zastanowiło mnie że dopiero po wyjęciu kluczyka odblokowują się zamki - mam zamykanie po przekroczeniu 15km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zapalniczce i cb faktycznie potrzeby jest przekaźnik, ale samo radio można śmiało łączyć bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, radio zrobiło mi zwarcie. Poprzedni właściciel podłączył plus do tego czerwonego kabelka i stopiło na nim izolacje. Dokąd idzie ten kabelek? Od kierownicy do którego miejsca??? Ratunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zibi0310 napisał:

Koledzy, radio zrobiło mi zwarcie. Poprzedni właściciel podłączył plus do tego czerwonego kabelka i stopiło na nim izolacje. Dokąd idzie ten kabelek? Od kierownicy do którego miejsca??? Ratunku

Odkręć osłonę nad nogami kierowcy i zobacz gdzie się wpiął poprzednik. Ale sądząc po tym iż stopiło izolacje to pewnie stały plus zza pedałów,bez bezpiecznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednik wpiął się zaraz przy kierownicy a stopiło izolacje na całej długości kabla. Znalazłem jego rozgałęzienie w lewym dolnym rogu za osłoną i z tego rozgałęzienia pociągnąlem nowy. Radio podpiąłem teraz pod bezpiecznik 37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...