Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

no do Tarnowa to troche lipa bo tam oprócz Kołodzieja nikt nie jedzie , a szkoda :confused4:

Jedz 1 maja do Czewy , to zobaczysz jak Aniołki oswajają i ujarzmiają lwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarnów własnie Drabika sprowadził to może coś się ruszy :naughty:

Tak szczerze mówiąc to od jakiegoś czasu mam dużą ochotę na GP, tylko nigdy nie było chętnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarnów własnie Drabika sprowadził to może coś się ruszy :naughty:

Tak szczerze mówiąc to od jakiegoś czasu mam dużą ochotę na GP, tylko nigdy nie było chętnych...

no gorzej juz byc nie może , drabol moze cos pociagnie. ja na GP jezdziłem do tyfusowa jak jeszcze tam organizowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by się spiknąć i zorganizować taki wyjazd np do Bydgoszczy. Może ktoś z forum by bileciki załatwił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by się spiknąć i zorganizować taki wyjazd np do Bydgoszczy. Może ktoś z forum by bileciki załatwił :naughty:

ja tam bym pojechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do września jeszcze czas, ale wydaje mi się że jest o czym pomyśleć :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zacząłem jeździć na żużel do Gorzowa

Pierwszy odwołali (zmokłem "troszke") a teraz w niedziele Stal umoczyła z Częstochową.

Na derbach nie byłem bo samochodu było żal :) Chłopaki z bratniej Zielonej jeszcze by mi złożyli gwoździem autografy na masce :polew:

Jeżeli dwie gwiazdki w Stali ( na miano gwiazd przez G u mnie nie zasłuzyli) nie robią max punktów więc nie ma o czym gadać

Zobaczymy jak sie sezon rozwinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msc79 ... chodzilem jak bylem maly ....

teraz jakos nie mam czasu ( i pieniedzy patrzac na ceny ostatnich biletow )[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 21:26 _________________________________________________

Chłopaki z bratniej Zielonej jeszcze by mi złożyli gwoździem autografy na masce :polew:

lepiej na masce niz na twarzy :gwizdanie:

wiec nie jest az tak zle :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 21:32 _________________________________________________

Łoooo , liczyłem na twój odzew Nowak :>

Kibicujesz ??? ja w niedziele z chłopakami z Twojego miasta :drunk:

kto wiecej wypil ? :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej na masce niz na twarzy :gwizdanie:

wiec nie jest az tak zle :polew:

No nie wiem, temat do przemyslenia. Twarz i tak mam paskudną a niuni szkoda by było :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej na masce niz na twarzy :gwizdanie:

wiec nie jest az tak zle :polew:

No nie wiem, temat do przemyslenia. Twarz i tak mam paskudną a niuni szkoda by było :polew:

hahaha dobre ;) i tym optymistycznym akcentem koncze czytanie forum na dzis i klade sie spac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz 1 maja do Czewy , to zobaczysz jak Aniołki oswajają i ujarzmiają lwy :)

nie bądź taki pewny :disgust:

też chodziłem kiedys na żużel ale do kąd jestem w UK to tylko przeglądam wyniki i czasem w tv coś się obejrzy jak jest transmisja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msc79 ... chodzilem jak bylem maly ....

teraz jakos nie mam czasu ( i pieniedzy patrzac na ceny ostatnich biletow )[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 21:26 _________________________________________________

Chłopaki z bratniej Zielonej jeszcze by mi złożyli gwoździem autografy na masce :polew:

lepiej na masce niz na twarzy :gwizdanie:

wiec nie jest az tak zle :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 21:32 _________________________________________________

Łoooo , liczyłem na twój odzew Nowak :>

Kibicujesz ??? ja w niedziele z chłopakami z Twojego miasta :drunk:

kto wiecej wypil ? :th:

no u was bilety to są kosmiczne , no ale Dowhan ma czym jezdzić i tankować trzeba :polew:

a co do picia to było po równo :>[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 06:51 _________________________________________________

Ja ostatnio zacząłem jeździć na żużel do Gorzowa

Pierwszy odwołali (zmokłem "troszke") a teraz w niedziele Stal umoczyła z Częstochową.

Na derbach nie byłem bo samochodu było żal :) Chłopaki z bratniej Zielonej jeszcze by mi złożyli gwoździem autografy na masce :polew:

Jeżeli dwie gwiazdki w Stali ( na miano gwiazd przez G u mnie nie zasłuzyli) nie robią max punktów więc nie ma o czym gadać

Zobaczymy jak sie sezon rozwinie

gollob i holta beda robic max pkt ale moze na Tarnowie , Rzeszowie lub Wrocławiu i to tylko u siebie bo reszta ekip jest za mocna , gollob juz stary koń i nie bedzie sie rok przed emerytura łamał na torze , zwłaszcza ze kase bierze ryczałtem i to niemałą niezależnie od ilości uciułanych pkt , a reszta ekipy w gorzowie jest , powiedzmy sobie szczerze pierwszoligowa. [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 06:55 _________________________________________________

Jedz 1 maja do Czewy , to zobaczysz jak Aniołki oswajają i ujarzmiają lwy :)

nie bądź taki pewny :disgust:

też chodziłem kiedys na żużel ale do kąd jestem w UK to tylko przeglądam wyniki i czasem w tv coś się obejrzy jak jest transmisja.

rafaello a może obstawimy ???? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem Wam że tegoroczne przejście Golloba to delikatna obsuwa. Ostatnio czytałem wywiad przeprowadzony z Nim i koleś ostro zamierza się na tytuł w GP, a w lidze polskiej wybrał klub dla kasy, a nie sportowo... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gollob to jz w tamtym sezonie ostro atakowal tytuł w GP a jak wyszlo kazdy widzal... Jego czas w GP juz minął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczył się że gdyby nie wypadek to była szansa na pudło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczył się że gdyby nie wypadek to była szansa na pudło...

Taaaa , on od kilku sezonów tylko sie tłumaczy. Spójrz na Jagusia , dostał sie do GP i stwierdził ze jak sie nie utrzyma to nawet nie bedzie startował w eliminacjach w tym roku. a prawda jest taka ze jakby go Nicki w Eskilstunie nie załatwił to Jagoda by sie spokojnie utrzymał. Ja osobiscie licze na Kasprzaka choc go bardzo nie lubie , moze on troche tam namieszac. Początek sezonu ma kiepski i to bardzo ale moze coś sie ruszy. W sobote jada w Krsko , zobaczymy co pokażą.

Ale powiem Wam że tegoroczne przejście Golloba to delikatna obsuwa. Ostatnio czytałem wywiad przeprowadzony z Nim i koleś ostro zamierza się na tytuł w GP, a w lidze polskiej wybrał klub dla kasy, a nie sportowo... :thumbdown:

Wydoił unie Tarnów wraz z $holtą$ z kasy , klub tonie w długach az mi ich szkoda , i zobaczycie ze w Gorzowie nie beda tłuc po 13-15 pkt , bo nie maja na kim. moze jakies wyjatkowe mecze sie trafia , ale nie bedzie gollob juz najlepszym polskim zuzlowcem , skoro nie potrafi nawet wykorzystac atutu swojego toru. Przykre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Unii to szkoda, ja to w ogóle nie lubię patrzeć jak jakiś klub w długach tonie... Ale jak czytam że w zeszłym sezonie wykorzystali budżet na ten rok, to... :kox:

A co się stało z Jackiem G. bo go w żadnym składzie nie widziałem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Unii to szkoda, ja to w ogóle nie lubię patrzeć jak jakiś klub w długach tonie... Ale jak czytam że w zeszłym sezonie wykorzystali budżet na ten rok, to... :kox:

A co się stało z Jackiem G. bo go w żadnym składzie nie widziałem :?:

No my 1,5 roku temu tez prawie skończylismy na dnie przez odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach :confused4:

a o Jacku słyszałem ze miał gdzies podpisac , bo maja wprowadzic w srodku sezonu okienko transferowe. jedyna radoscia moim zdaniem dla kibiców Gorzowa jest to ze Komarnicki nie dał sie wydymac i przy podpisywaniu kontraktu z Tomkiem nie dostał w pakiecie Jacka do pierwszego składu jak to w Unii bywało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już kiedyś też tak było że bracia razem w jednym klubie nie jeździli, tylko kurcze już nie pamiętam gdzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiało byc przed bydgoszcza , gollob to chyba w gdansku kariere zaczynał z tego co pamietam , Jacek jest starszy wiec moze gdzie indziej jezdził w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...