Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Był taki epizod kiedyś że właśnie Tomek przeszedł gdzieś bez Jacka, ale to była chwila tylko... I masz rację że to przed Bydgoszczą było. Wieczorkiem to może sprawdzę, bo pamięć zawodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni to jak bracia syjamscy , wiec musiało trwac naprawde chwilke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafaello a może obstawimy ????

a możemy :>

ja obstawiam minimalne zwycięstwo Częstochowy :decayed:

a ty jak?? minimalne zwycięstwo Czewy czy bardzo wysoki zwycięstwo Czewy bo tylko te dwie opcje wchodzą w grę :gwizdanie: :wink4::tongue4:

sory ze tak długo nie odpisywałem ale byłem zmienic pieluche , bo sie ze smiechu poszczałem[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 14:29 _________________________________________________tak na poważnie , to mysle ze bedzie minimalnie do przodu dla Aniołów. nie pytaj dlaczego tylko popatrz na składy. sam nicki z sebą nie wygra meczu a trzeba przyznac ze reszta zespołu jest daleka od optymalnej formy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczysz jak Aniołki oswajają i ujarzmiają lwy :)

Ja tam przed meczem wolę nie prorokować, ale marzy mi się taki mecz z Apatorem jak w 2003 pamiętny finał!!! Tylko Włókniarz! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Włókniarzem mecze były zawsze wyrównane i kwestia wyniku otwarta praktycznie do końca. obstawiam minimalną wygrana Torunia biorąc pod uwage obecną dyspozycje zawodników , a nie to że kibicuje Apatorowi (no może troszke :) )

a finał 2003 pamietam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie Ci kibice żużla się podziali :?: Jak tam wrażenia po wczorajszej kolejce :?: Był ktoś na jakimś meczyku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie Ci kibice żużla się podziali :?: Jak tam wrażenia po wczorajszej kolejce :?: Był ktoś na jakimś meczyku :?:

jestem , jestem , wrazenia po kolejce swietne. Apator wygarbował kotkom z czestochowy skóry. tak miało byc i tak jest :tongue4:

rafaello , a nie mówiłem ??? sam nicki meczu nie wygra, niestety.

w tej chwili aniołki rozjezdzaja tarnów 31:11. Pozdrawiam. licze dzis na plecy leszna w gorzowie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam minimalną wygrana Torunia

no niestety miałeś rację ;(

Brak skladu i tyle :chytry: ogladając mecz myslałem sobie Sławek Drabik WRACAJJJJJJJJJJJJJJJJJJ :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam dzisiaj wynikim, coś ciekawgo się działo :?: Jeszcze nie miałem czasu sprawdzić...[br]Dopisany: 04 Maj 2008, 22:15 _________________________________________________Właśnie przeglądałem gazetkę poranną.. Czyżby Gollob Nam się odradzał :?: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unia Leszno!!! Hej Unia hej Unia hej na pelen gaz... :gwizdanie: :evil:

Jak to u nas spiewaja : Unia unia zwal se ... :polew:

jestem baaardzo pozytywnie zaskoczony panem gallopem , naprawde nie sadziłem ze jest w stanie jeszcze takie rzeczy robic. Oby to nie był przypadek , byłem pewny ze unia bedzie miała ciezko ale nie sadziłem ze przegra , z czego bardzo sie ciesze.

Komentarza do meczu Tarnów - Torun nie potrzeba , wynik sam mówi za siebie. sądziłem ze Gajewski Pusci zamiast Andersena Ząbika , a za Holdera Celmera zeby chłopaki pojezdzili ale widocznie zarzad nikomu z przeciwników nie popuszcza.[br]Dopisany: 05 Maj 2008, 08:29 _________________________________________________no i co , temat umarł ???? jak tam po łikendzie ??? zaskoczeni postawa KK ???? bo ja z krzesła prawie spadłem jak widziałem co on wyprawia na swoim torze :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się niestety przysnęło jak oglądałem w nocy powtórkę - w zasadzie na samym początku :decayed:

W gazecie wyczytałem że Gollob dobry miał sprzęt i super jechał, ale się przesiadł na drugi motor i już nie było tak kolorowo. Cieszy zato postawa Jarka :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gollob szaleje , drugie GP i drugi raz prawie w czubie , zobaczymy czy bedzie tak cały czas ciągnął. Ja to juz zyje meczem w lesznie. Krzyzacki najazd na leszno jest zaplanowany. Aniołki z piekła rodem rozniosą jedyna królowa na strzępy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas odgrzać kotleta :decayed:

Kolejne GP za nami... Gollob troszkę obniżył loty, ale w dalszym ciągu jest drugi :naughty:

A jak tam w ogóle wrażenia po GP, oglądał ktoś może :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oglądałem , pieknie sie chłopakom na wirażach motocykle spod d*py wyrywały. gollob gdyby nie wywrotka to mysle ze lepiej by pojechał , pozniej juz zachowawczo jezdził.miło mnie zaskoczyl w ostatnim wyscigu holta nie wiem co on tam złapał pod kjoło ale jebniecie to miał niesamowite :> Kasprzak na swoim normalnym bardzo niskim poziomie , tego sie spodziewałem po nim gdy tylko otrzymał DK i sie nie myliłem , to jest chłopak z bardzo słaba psychika co niejednokrotnie okazywał , bardzo go nie lubie. Szkoda ze Jagus nie jezdzi . A czemu nikt sie nie wypowie na temat wygranej Aniołów w Lesznie ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś przegapiłem ostatnią kolejkę ligową :decayed:

Właśnie sobie popatrzyłem na ten meczyk i... Jaguś z pomocą Holdera wygrali mecz :naughty: Bardziej mi się skład Leszna podoba i to że jechało czterech na podobnym poziomie, no ale to nie wystarczyło :decayed:

Generalnie to widzę że po niemrawym początku Gorzów się przebudził i ostro prze do przodu :th:

Tarnów pierwsze punkty zaliczył, czyżby wierzyli tam w uratowanie ligi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...