Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siatka w avancie


piurko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc !!! :cry: Kupiłem siatkę rozwijaną oddzielającą bagażnik od pasażerów i nie wiem jak ją zamocować :roll: . Jeśli ktoś wie jak to zamocować to podpowiedzcie, mile widziane fotki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamietam to jest ona przykrecona do siedzenia, do tego szerszego. Ale szczegolow Ci dzisiaj nie powiem chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze ona jest razem z roleta jakos polaczona.Ale to nie wszystko jest jeszcze problem jak ja rozwiniesz nie masz po obu stronach dachu uchwytow zeby ja zlapac :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamietam to jest ona przykrecona do siedzenia, do tego szerszego. Ale szczegolow Ci dzisiaj nie powiem chyba.

Masz rację , ale muszą być jakieś blachy do zamocowania.

mi sie wydaje ze ona jest razem z roleta jakos polaczona.Ale to nie wszystko jest jeszcze problem jak ja rozwiniesz nie masz po obu stronach dachu uchwytow zeby ja zlapac :neutral:

U mnie z tyłu są lampeczki na słupku i po wyjęciu widać poniżej otwory na zomocowanie gornego elementu.

Sory , ale nie potrafię cytować kilku opisów :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc !!! Kupiłem siatkę rozwijaną oddzielającą bagażnik od pasażerów i nie wiem jak ją zamocować . Jeśli ktoś wie jak to zamocować to podpowiedzcie, mile widziane fotki
mi sie wydaje ze ona jest razem z roleta jakos polaczona.Ale to nie wszystko jest jeszcze problem jak ja rozwiniesz nie masz po obu stronach dachu uchwytow zeby ja zlapac
U mnie z tyłu są lampeczki na słupku i po wyjęciu widać poniżej otwory na zomocowanie gornego elementu.

Sory , ale nie potrafię cytować kilku opisów

w kazdym poscie u gory w rogu prawym jest cytuj jesli jeden tylko cytat lub obok cytowanie selektywne jesli wiecej wypowiedzi chcesz zacytowac tylko wczesniej musisz je zaznaczyc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...