Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części w super cenach, jeszcze większy asortyment, elastyczne warunki sprzedaży.


TOM77

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH

(po małej przerwie)

mscar.jpg.9d4ef031c1aab13f59330170dffddbd0.jpg

Po kilkunastu latach owocnej współpracy przyszedł czas na zmiany, na jeszcze lepsze warunki handlowe, dodatkowe rabaty dla stałych wieloletnich odbiorców, elastyczne formy płatności oraz bardzo poszerzony asortyment.

Podjęliśmy między innymi  współpracę z dużą  zagraniczną firmą posiadającą zregenerowane turbosprężarki  wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Firma ta zaopatruje głównie wymagający rynek niemiecki, co świadczy o wykonaniu i dobrych parametrach  turbin nie odbiegających oryginałom.

Przykładowe ceny zaczynają się  od 900 PLN do najbardziej niegdyś popularnego silnika 1,9 TDI AWX, AVF czy 1100 zł  stosowanej jako zwiększenie mocy znanej turbiny od silnika BRD, (ceny oczywiście po zwrocie starej sprężarki)

To tylko przykłady, oferta jest bardzo bogata w asortyment i naprawdę przystępna cenowo- pytajcie w pw lub mailowo 

Poza tym posiadamy w ofercie części zamienne wielu renomowanych firm takich jak ATE, BERU, BOSCH, DELPHI,  SKF,  INA, GATES, CONTI, LEMFORDER, EBC, FEBI, TEXTAR, TRW , SNR ,ZIMMERMANN, KNECHT, MANN,  NGK, ERLING, CASTROL,  MOTUL, MILLERS, VALVOLINE, SACHS, KAYABA

i wiele innych(nie sposób wszystkich wymienić, bo jest tego sporo).

Zamówienia realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich za pobraniem lub po wpłacie na konto. Istnieje też możliwość nadania coraz bardziej popularnym InPostem.

Lokalnie odbiór osobisty lub w wielu punktach największych hurtowni motoryzacyjnych, z którymi ściśle współpracujemy.

 

Naszym motto jest wysoka jakość obsługi i zadowolenie klienta, liczymy na cenne uwagi z Waszej strony przez co możemy jeszcze bardziej poprawić poziom naszych usług.

Jeśli znajdziecie lepszą ofertę proszę informujcie nas o tym, postaramy się przygotować korzystniejszą!!!!

 

Zapytania proszę wysyłać na pw lub mail [email protected]

W miarę możliwości postaramy się szybko odpowiadać na Wasze pytania i służyć pomocą kiedy to tylko możliwe.
Jeszcze raz wszystkich zapraszam i mam nadzieję, że współpraca będzie owocna.

Pozdrawiam :hi:

P.S Pilne tematy proszę dzwonić, nr tel. 530-657-170 lub 602-198-232

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ponownie!

Promocja na koła zamachowe i sprzęgła firmy SACHS.!!!!!!

Sprawdzcie sami, taniej nie znajdziecie!!

Pozdrawiam i zapraszam :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę potwierdzić świetne rabaty dla klubowiczów, solidna jakość za powalającą cenę, według mnie

SKLEP NIE DLA IDIOTÓW hehe

a jak nie widać różnicy to po co przepłacać

Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony

dzięks. TOM77

pozdro. all :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez polecam kolegę :th:.

Duże rabaty i dobre czesci :oklaski:.

Pomógł i doradził mi w wyborze łacznikow stabilizatora gdyz nie wiedzialem jakie mam przy swojej A4.

Dzięki TOM77 :thumbup:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dołączę się do grona zadowolonych klientów kolegi TOM77 :> fajne rabaciki super obsługa tak trzymać :th:

wielkie dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po wymianie zawieszenia i kilka dni testowania, cześci bez zarzutu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega TOM77 przekonał mnie do zestawu rozrządu,teraz jestem w trakcie wymiany.Z jakości części i ceny jestem bardzo zadowolony.więcej dodam po wymianie,na pewno to nie ostatni mój zakup.Polecam wszystkim! :th: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze :hi: i zapraszam ponownie!

W tym tygodniu nowe promocje tym razem na wycieraczki VALEO X-TRM

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super !

Posiada części w hurtowych cenach, super zniżki dla Klubowiczów no i oczywiście sprawy załatwiane są po koleżeńsku..

Szczególnie wygodnie dla Warszawiaków i okolic, bo graty można odebrac na spotach, albo sobie podjechać jak jest parcie :)

Ostatnio kupiłem:

-kmpl. wahaczy Febi - 1000zł

-sprzęgło LUK-a 450 zł

-przeguby LOBRO - 150zł

-klocki tył ATE - +/- 80zł

-filtry cos w okolicach 20zł

Pozatym w prezencie dostałem nowe wycieraczki - co było bardzo miłym akcentem :) - fakt, że żeby je założyć musieliśmy poświęcić 15minut :ranting1: Ale teraz jestem mądrzejszy i daje rade w 10 sekund :P

Pozatym podsunął mi mechanika, który zgodził się zrobić mi samochód po cenach takich jak dla Tomka, czyli zostało mi ponad 500zł w kieszeni :drunk:

_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry kontakt i podejście do klienta.

Zamówione:

filtr kabinowy MANN(z aktywnym węglem): 39zl

filtr paliwa MANN: 52zl

klocki z czujnikiem na przód ATE: 171zl

no i wysyłka (kurier do 5kg): 44zl :disgust:

Ogólnie polecam. Ceny bardzo fajne, zwłaszcza jak można odebrać paczkę osobiście. Pomimo nieciekawej ceny za kuriera, wyszło na dobre, bo paczka dotarła w tego samego dnia co została nadana. Nie było też problemów, by dogadać się z późniejszą datą wysyłki paczki. Można kupować bez obaw :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek u mnie ma super pozytywa! Jest miły, uprzejmy! Nic do prawdy nie kupiłem ale chce poznać potrzeby klienta i jak najszybciej je zrealizować! Bezproblemowy! Chętny do współpracy i doradzenia! Ja już wiem gdzie będę kupował części do swojej Audianki, jeżeli macie z tym wyborem problem walcie do Tomka!!!

Gorąco polecam Tego Pana!!! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem niedawno od Tomka rozrząd i parę innych części:

171,00 tłumik drgań pas. rozrz. INA

60,50 pasek rozrzadu

132,00 rolka napinająca

54,00 rolka prowadząca

120,50 pompa wody

15,00 filtr oleju MANN

25,00 filtr paliwa MANN

21,00 filtr powietrza MANN,

52,00 świece zapł.NGK 13 zł/szt,

19,00 olej do wsp.MOBIL (1L)

Jak widać ceny bardzo korzystne. Szybka wysyłka i wszystko zgodnie z zamówieniem. Proponuje przyznać Tomkowi tytuł "Supersprzedawcy" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz że sprawdzę czy masz dobre ceny :?: :)

Napisz mi, może być na PW , albo tutaj - będzie reklama - ile za np wahacz Lemforder - dolny, prosty do którego jest amor przykręcony i może jeszcze IC do mego silniczka :) A jeszcze zapytam czy masz oliwy motula, castrola :?: 5W40 Byłaby super :)

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze niech napisze na forum tutaj i ja tez moge podac ceny to zobaczymy czy mozemy konkurowac :) Oczywiscie jesli Tomek chce. Jesli nie to spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, Ale ceny u Tom77, są super :th:.. Gorąco polecam :th:... Fajny GO[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 20:33 _________________________________________________Musze dopisać. Naprawde warto... Kupisz nie kupisz, sprawdzić warto :th:...

Gorąco polecam, ........ Warto :>''...

Pozdrowienia dla Tom77.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz że sprawdzę czy masz dobre ceny :?: :)

Napisz mi, może być na PW , albo tutaj - będzie reklama - ile za np wahacz Lemforder - dolny, prosty do którego jest amor przykręcony i może jeszcze IC do mego silniczka :) A jeszcze zapytam czy masz oliwy motula, castrola :?: 5W40 Byłaby super :)

Pozdrawiam :>

Witam po małej nieobecności, co do ceny za wahacz Lemfordera, o który pytałeś to kształtuje się na poziomie 215 zł, Ic nie posiadam, a odnośnie oleju to w ofercie mam Castrola.Cena za Edge 5w40 5l do pompowtrysków wynosi 161 zł (cena może mało atrakcyjna, bo to nie jest moja mocna strona oczywiście jeśli chodzi o oleje, pozostałe rzeczy raczej do przyjęcia z resztą kupujący mogą to potwierdzić :gwizdanie:)

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

prosze napisz mi ile kosztowałyby u ciebie dwa gorne przednie wahacze(L+P) do tego poprosilbym jescze o wycene koncowki drazka oraz lozyska przedniego SKF-wahacze oczywiscie Lemfordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...