Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części w super cenach, jeszcze większy asortyment, elastyczne warunki sprzedaży.


TOM77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to i ja dołączyłem do zadowolonych klientow TOM77 - kupowałem tarcze i klocki na wszystkie kółka (wszystko dobrze dobrane i w dobrej cenie). Raczej to nie były ostatnie zakupy u Niego z mojej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Właśnie dołączyłem do grona zadowolonych klientów Tomka. Zakupiłem u niego kompletny rozrząd (wszystkie napinacze, rolki, paski, pompę wody, filtry, olej, koncentrat płynu chłodniczego i inne) ogólnie 16 pozycji na fakturce i mogę powiedzieć że ceny super :good: Jeżeli jesteś z wawy to nie masz sie nad czym zastanawiać tylko kontaktować się z Tomkiem. Ja w ciągu trzech godzin po telefonie już byłem u niego na zakupach i na pewno nie ostatni raz, tylko niech sie skończy ten miesiąc bo nie mogę już robić kosztów na firmę :wallbash:. Gdy samochód był na warsztacie rozbierany okazało sie ze będzie jeszcze potrzebna jedna cześć nie wiele myśląc łapie za telefon i dzwonie do tomka bo ci zdziercy zaraz na mnie będą chcieli zarobić, okazało sie ze nie ma w magazynie to w ciągu godziny mi już załatwił :shocked: i jeszcze transport z powrotem bo miałem już autobusem jechać. Pozdrawiam kolegę z niebieskiego seicento. Co do osoby Tomka mógłbym sie wypowiadać tylko w samych superlatywach, na koniec chciałem Ci podziękować :notworthy: i pozdrowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna maglownica do A4 1.8 2000r

Nie mam niestety w ofercie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę się i ja jako zadowolony klient. Zamawiałem amorki bilsteina których nie miał na hurtowni ale mając swoje kanały przerzutowe :decayed: skombinował po przystępnej cenie i wysłał do mnie. Amorki już zamontowanie i odrazu inna jazda :>.

Dzięki jeszcze raz :notworthy: i polecam kolejnym :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny skorzystałem z pomocy kolegi Tomka i oczywiście pełne zadowolenie :>

Dziękuję i pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. w lutym czeka mnie kilka zabiegow mojej audi i chcialbym zakupic u pana troche czesci a mianowicie rozrzad kompletny a4 b5 2.6v6 ABC 95R, przegób zewnetrzny prawy(skrzynia automat),łozysko lewe przod,zacisk hamulcow prawy tył i termostat. PROSZE o podanie cen (na priv )poszczegolnych czesci i czy w sklad zestawu rozrzadu wchodzi pompa wody i firme danych czesci. dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. w lutym czeka mnie kilka zabiegow mojej audi i chcialbym zakupic u pana troche czesci a mianowicie rozrzad kompletny a4 b5 2.6v6 ABC 95R, przegób zewnetrzny prawy(skrzynia automat),łozysko lewe przod,zacisk hamulcow prawy tył i termostat. PROSZE o podanie cen (na priv )poszczegolnych czesci i czy w sklad zestawu rozrzadu wchodzi pompa wody i firme danych czesci. dziekuje i pozdrawiam.

Wiadomość poszła na pw.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem kolejnym bardzo zadowolonym klientem naszego klubowicza TOM77.

zakupiłem kpl wachaczy+śruby firmy Lemf. do swojej audi.

mega szybka wysyłka i bardzo dobra cena.

bardzo miły i profesjonalny kontakt z Tomkiem

bardzo dobre doradztwo w sprawie części

Polecam jak najbardziej robienie interesów z Tomkiem :good: :good: :good: :good:

zachęcam do współpracy z Tomkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema co się rozpisywać też zrobiłem udane zakupy i jestem mega zadowolony :kox: . Kupujta u Tomka zaj... gość :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema co się rozpisywać też zrobiłem udane zakupy i jestem mega zadowolony :kox: . Kupujta u Tomka zaj... gość :good:

Dokładnie :good: :good: :good: Też miałem i mam nadzieje,że nadal będę mieć zaszczyt robić interesy z Tomkiem.Polecam na 1000% :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze raz dzięki za miłe słowa :hi:

Cieszę się , że mogę w jakiś sposób pomóc :)

Przy okazji chcę napisać, że od pewnego czasu mam w ofercie też oleje Motula.

W końcu połowa ludzi z forum go używa i grzechem byłoby go nie mieć :gwizdanie:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Referencji jest duzo... ale w koncu i ja napisze - korzystalem juz z pomocy Tomka - zakup czesci dla siebie i znajomych.

Pelna satysfakcja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem części u Tomka i zawsze było OK (części zawsze pasowały a to najważniejsze - bo chyba nie muszę pisaćo o sytuacji gdy mechanik rozkłada ci pół samochodu i okazuje się że część nie pasuje). A teraz wiem że jak kupuję u niego, to ten problem mam z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...