Jump to content
70 70
TOM77

Części w super cenach z hurtowni, duże upusty dla klubu!PROMOCJE

Recommended Posts

WITAM WSZYSTKICH

Z racji tego, że pracuję w hurtowni motoryzacyjnej jako kierownik działu handlowego zapraszam wszystkich forumowiczów do zakupów na bardzo preferencyjnych warunkach-duże rabaty na hasło a4-klub.

Posiadamy w ofercie części zamienne wielu renomowanych firm takich jak SKF, INA, GATES, CONTI, LEMFORDER, FEBI, TEXTAR, ATE,ZIMMERMANN, KNECHT, MANN, BERU, BOSCH, NGK, ERLING, MOTUL,MILLERS

i wiele innych(nie sposób wszystkich wymienić, bo jest tego sporo).

Zamówienia realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej za pobraniem lub po wpłacie na konto.

Naszym motto jest wysoka jakość obsługi i zadowolenie klienta, liczymy na cenne uwagi z Waszej strony przez co możemy jeszcze bardziej poprawić poziom naszych usług.

Jeśli znajdziecie lepszą ofertę proszę informujcie nas o tym, postaramy się przygotować korzystniejszą!!!!

Zapytania proszę wysyłać na pw lub mail [email protected]

W miarę możliwości postaram się szybko odpowiadać na Wasze pytania i służę pomocą kiedy to tylko możliwe.
Jeszcze raz wszystkich zapraszam i mam nadzieję, że współpraca będzie owocna.

Pozdrawiam :hi:

P.S Pilne tematy proszę dzwonić, nr tel. 604-247-010 lub 602-198-232

Edited by TOM77

Części do samochodów w bardzo korzystnych cenach!! Możliwość negocjacji cen przy większych zamówieniach!!
Szczegóły w wątku:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/19150-czesci-w-super-cenach-z-hurtowni-duze-upusty-dla-klubupromocje/
W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel. 604-247-010.

Polecam...

Bardzo dobre ceny i szybka wysyłka. Mieliśmy problemy z spedycją ale kolega wszystko załatwił także wielki PLUS !!!

Witam ponownie!

Promocja na koła zamachowe i sprzęgła firmy SACHS.!!!!!!

Sprawdzcie sami, taniej nie znajdziecie!!

Pozdrawiam i zapraszam :hi:

Części do samochodów w bardzo korzystnych cenach!! Możliwość negocjacji cen przy większych zamówieniach!!
Szczegóły w wątku:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/19150-czesci-w-super-cenach-z-hurtowni-duze-upusty-dla-klubupromocje/

Ja ze swojej strony mogę potwierdzić świetne rabaty dla klubowiczów, solidna jakość za powalającą cenę, według mnie

SKLEP NIE DLA IDIOTÓW hehe

a jak nie widać różnicy to po co przepłacać

Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony

dzięks. TOM77

pozdro. all :audi::a4fan::evil:

+\\\\\\\\\\\"OMNIA MEA MECUM PORTO\\"//////+<br />www.kreatyna.pl

Ja równiez polecam kolegę :th:.

Duże rabaty i dobre czesci :oklaski:.

Pomógł i doradził mi w wyborze łacznikow stabilizatora gdyz nie wiedzialem jakie mam przy swojej A4.

Dzięki TOM77 :thumbup:

Ja tez dołączę się do grona zadowolonych klientów kolegi TOM77 :> fajne rabaciki super obsługa tak trzymać :th:

wielkie dzięki :notworthy:

Dobrze pamiętać :th:

jestem po wymianie zawieszenia i kilka dni testowania, cześci bez zarzutu :oklaski:

+\\\\\\\\\\\"OMNIA MEA MECUM PORTO\\"//////+<br />www.kreatyna.pl

Kolega TOM77 przekonał mnie do zestawu rozrządu,teraz jestem w trakcie wymiany.Z jakości części i ceny jestem bardzo zadowolony.więcej dodam po wymianie,na pewno to nie ostatni mój zakup.Polecam wszystkim! :th: :hi:

Kupię ładne VW Lupo tdi

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze :hi: i zapraszam ponownie!

W tym tygodniu nowe promocje tym razem na wycieraczki VALEO X-TRM

Pozdrawiam

Super !

Posiada części w hurtowych cenach, super zniżki dla Klubowiczów no i oczywiście sprawy załatwiane są po koleżeńsku..

Szczególnie wygodnie dla Warszawiaków i okolic, bo graty można odebrac na spotach, albo sobie podjechać jak jest parcie :)

Ostatnio kupiłem:

-kmpl. wahaczy Febi - 1000zł

-sprzęgło LUK-a 450 zł

-przeguby LOBRO - 150zł

-klocki tył ATE - +/- 80zł

-filtry cos w okolicach 20zł

Pozatym w prezencie dostałem nowe wycieraczki - co było bardzo miłym akcentem :) - fakt, że żeby je założyć musieliśmy poświęcić 15minut :ranting1: Ale teraz jestem mądrzejszy i daje rade w 10 sekund :P

Pozatym podsunął mi mechanika, który zgodził się zrobić mi samochód po cenach takich jak dla Tomka, czyli zostało mi ponad 500zł w kieszeni :drunk:

Bardzo dobry kontakt i podejście do klienta.

Zamówione:

filtr kabinowy MANN(z aktywnym węglem): 39zl

filtr paliwa MANN: 52zl

klocki z czujnikiem na przód ATE: 171zl

no i wysyłka (kurier do 5kg): 44zl :disgust:

Ogólnie polecam. Ceny bardzo fajne, zwłaszcza jak można odebrać paczkę osobiście. Pomimo nieciekawej ceny za kuriera, wyszło na dobre, bo paczka dotarła w tego samego dnia co została nadana. Nie było też problemów, by dogadać się z późniejszą datą wysyłki paczki. Można kupować bez obaw :th:

--[ Love is gonna save us ]--

Ja miałem okazje dzisiaj całkiem przypadkowo poznać Tomka co prawda nic od niego nie kupiłem ale na pewno skorzystam z jego oferty w przyszłości ceny ma na prawdę super. POZDRAWIAM :th:

TYLKOOOOAUDI

Tomek u mnie ma super pozytywa! Jest miły, uprzejmy! Nic do prawdy nie kupiłem ale chce poznać potrzeby klienta i jak najszybciej je zrealizować! Bezproblemowy! Chętny do współpracy i doradzenia! Ja już wiem gdzie będę kupował części do swojej Audianki, jeżeli macie z tym wyborem problem walcie do Tomka!!!

Gorąco polecam Tego Pana!!! :th:

Ja kupiłem niedawno od Tomka rozrząd i parę innych części:

171,00 tłumik drgań pas. rozrz. INA

60,50 pasek rozrzadu

132,00 rolka napinająca

54,00 rolka prowadząca

120,50 pompa wody

15,00 filtr oleju MANN

25,00 filtr paliwa MANN

21,00 filtr powietrza MANN,

52,00 świece zapł.NGK 13 zł/szt,

19,00 olej do wsp.MOBIL (1L)

Jak widać ceny bardzo korzystne. Szybka wysyłka i wszystko zgodnie z zamówieniem. Proponuje przyznać Tomkowi tytuł "Supersprzedawcy" :decayed:

Pozwolisz że sprawdzę czy masz dobre ceny :?: :)

Napisz mi, może być na PW , albo tutaj - będzie reklama - ile za np wahacz Lemforder - dolny, prosty do którego jest amor przykręcony i może jeszcze IC do mego silniczka :) A jeszcze zapytam czy masz oliwy motula, castrola :?: 5W40 Byłaby super :)

Pozdrawiam :>

Moze niech napisze na forum tutaj i ja tez moge podac ceny to zobaczymy czy mozemy konkurowac :) Oczywiscie jesli Tomek chce. Jesli nie to spoko.

Co jak co, Ale ceny u Tom77, są super :th:.. Gorąco polecam :th:... Fajny GO[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 20:33 _________________________________________________Musze dopisać. Naprawde warto... Kupisz nie kupisz, sprawdzić warto :th:...

Gorąco polecam, ........ Warto :>''...

Pozdrowienia dla Tom77.. :hi:

JEST TURBO ... Jest zabawa :wink: ....Prawdziwy mężczyzna :decayed: Nie pije miodu .....Prawdziwy mężczyzna żuje Pszczoły ..... :kox:

Pozwolisz że sprawdzę czy masz dobre ceny :?: :)

Napisz mi, może być na PW , albo tutaj - będzie reklama - ile za np wahacz Lemforder - dolny, prosty do którego jest amor przykręcony i może jeszcze IC do mego silniczka :) A jeszcze zapytam czy masz oliwy motula, castrola :?: 5W40 Byłaby super :)

Pozdrawiam :>

Witam po małej nieobecności, co do ceny za wahacz Lemfordera, o który pytałeś to kształtuje się na poziomie 215 zł, Ic nie posiadam, a odnośnie oleju to w ofercie mam Castrola.Cena za Edge 5w40 5l do pompowtrysków wynosi 161 zł (cena może mało atrakcyjna, bo to nie jest moja mocna strona oczywiście jeśli chodzi o oleje, pozostałe rzeczy raczej do przyjęcia z resztą kupujący mogą to potwierdzić :gwizdanie:)

Witam.

prosze napisz mi ile kosztowałyby u ciebie dwa gorne przednie wahacze(L+P) do tego poprosilbym jescze o wycene koncowki drazka oraz lozyska przedniego SKF-wahacze oczywiscie Lemfordera.

160km/338nm by ciahciah :JC_fan: :JC_fan:

Witam.

prosze napisz mi ile kosztowałyby u ciebie dwa gorne przednie wahacze(L+P) do tego poprosilbym jescze o wycene koncowki drazka oraz lozyska przedniego SKF-wahacze oczywiscie Lemfordera.

Górne wahacze Lmi około 120 zł/szt, końcówki z Lmi w granicach 90 zł/szt, łożyska Skf 108 zł/szt.

Pozdrawiam

Tomek napisz mi prosze jak moge sie z Toba skontaktowac?

Przyznaję że ceny całkiem niezłe. Sprawdzałem w kilku miejscach i jestem pod wrażeniem :good: :good: :good:

Szkoda tylko że tak daleko mieszkasz...

Ceny naprawdę OK - zaraz będę robił tam zakupy.

Nawet majster, u którego będę robił, ma ochotę na grubsze zakupy u Tomka (tak na marginesie, majster polecany przez LukasR i u niego też mamy jakieś zniżki).

Tomek, chyba mogę podać namiary do Ciebie?

Jestem po zakupach (tarcze przód i klocki) u kolegi TOM77. Oczywiscie polecam :good::hi:

logo A4KP_new_250x80.jpg

1.9 AVF LX7Z/0.60 sprzedany

2.0 CNHA LY9B w użytkowaniu

Przyznaję że ceny całkiem niezłe. Sprawdzałem w kilku miejscach i jestem pod wrażeniem :good: :good: :good:

Szkoda tylko że tak daleko mieszkasz...

Zawsze istnieje możliwość wysyłki, przy większych zakupach wysyłka gratis

Ceny naprawdę OK - zaraz będę robił tam zakupy.

Nawet majster, u którego będę robił, ma ochotę na grubsze zakupy u Tomka (tak na marginesie, majster polecany przez LukasR i u niego też mamy jakieś zniżki).

Tomek, chyba mogę podać namiary do Ciebie?

Oczywiście nie ma sprawy :)

panowie polecam Tomka!we wtorek zamowilem pare czesci i u mnie zaplacilbym za nie o wiele wiecej :wink4:

Jego podejscie do sprawy jest jak najbardziej zadowalajace.Piatka z plusem dla TOM77 :good:

Dzieki Tomek raz jeszcze i licze na dalsza wspolprace :cool1:

pzdr

Zamawiałem komplet filtrów, ceny spoko (oczywiscie w d... daje przesyłka, ale da się przeżyć).

Bardzo dobry kontakt, fachowa porada.

POLECAM !!!

Na pewno przy nastepnych zakupach nie ominę TOMKA. :thumbup:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 12:32 _________________________________________________Tak jak pisałem powyżej przyszedł czas na dodatkowe zakupy, więc od razu uderzyłem do Tomka i zakupiłem

- rozrząd

- pasek Gates

- napinacz SKF

- rolka kier. SKF

- pompa wody SKF

-klocki ham. przód ATE z czujnikiem

-klocki ham. tył ATE

Jak zwykle super fachowa obsługa, dobre ceny i szybki transport.

Tak trzymanj TOM77 :good:

czesc

mam pytanie czy masz może wahacze HD firmy MEYLE ?

interesuja mnie dwa górne i dolny prosty jak macie to w jakiej cenie?

czesc

mam pytanie czy masz może wahacze HD firmy MEYLE ?

interesuja mnie dwa górne i dolny prosty jak macie to w jakiej cenie?

Nie posiadamy tej firmy w ofercie, mamy wiele innych jak LMI, FEBI,TRW, MOOG.

A ciekawości zapytam, a dlaczego chcesz akurat firmy MEYLE, ogólnie z tą firmą jest tak, że trudniej ją dostać.