Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części w super cenach, jeszcze większy asortyment, elastyczne warunki sprzedaży.


TOM77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć. Temat nie na już, ale chciałbym wiedzieć na ile się ewentualnie przygotowywać. Ile by kosztował kompletny rozrząd do A4 B6 1.8T BEX, najlepiej oryginał lub coś naprawdę dobrego. Drugie pytanie o pompę paliwa do tego samego auta, ew. jakąś alternatywną, która będzie pasować, a nie będzie mega droga, bo i tak jeżdżę na LPG. Dzięki z góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaka cena za amortyzatory na przód i tył do Audi a4 b6 1.9 tdi 130 AVF

Prawdopodobnie zawieszenie 1BA lecz mogę się mylić.

Interesują mnie Sachsa, Monroe lub Bilstein ewentualnie doradz na jakie mało jest zwrotów na gwarancję?

Dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Szukam kompletu hamulców na przód oraz tył do A4 B5 z 98' silnik 1.8 ADR w przyzwoitej cenie :)

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek a uszczelka miski olejowej do afb 2,5 o nr 059103610B to ile by kosztowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wycenę na :

- Olej do samochodu Honda CR-V III 2.2 i-cdti 140KM z przebiegiem 210 tys. km bez filtra DPF z 2008r Nr VIN SHSRE67708U019199. Auto jeździ przeważnie krótkie dystanse do pracy 7 km i czasem nawet silnik się nie nagrzeje. Auto nie jest garażowane. Obecnie jeździ na Shell Helix 5W30 ale myślałem nad zmianą na 0W30. Z tego się cię orientuje wchodzi 5,5l wiec potrzebuje 5 + 1L. Może coś z Motula tylko tyle jest tych rodzajów, że nie mogę się połapać jaki byłby najlepszy do tego auta.

- Komplet filtrów ( paliwa, powietrza, oleju, kabiny) Mann lub Filtron dla porównania cena

- Olej do tylnego mostu (mechanizm różnicowy tył) 1,2l lub 2L butelkę. Tutaj najlepiej jak by był jakiś ori Hondy, lecz to nie jest konieczność

- Olej do skrzyni manualnej 3,1l ( najlepiej ori Hond, lub jakiś co się szybko rozgrzeje na krótkim dystansie)

- Komplet czujników parkowania na tył i przód ( zmienniki) bo moje oszalały i zaśniedziały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję cenę za kpl. świec zapłonowych NGK do audi a4 b7 2.0 TFSI BWE (seria platinium PFR7Q). Z góry dziękuję za pomoc. :)

Edytowane przez venom171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję cenę za kpl. świec zapłonowych NGK do audi a4 b7 2.0 TFSI BWE (seria platinium PFR7Q). Z góry dziękuję za pomoc. :)

PW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wycenę sondy lambda przed katem dla silnika 1.8T BFB (WAUZZZ8E44A025319) wraz z przesyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A6 C6 2.4 V6 BDW 177KM MANUAL OŚKA SEDAN 2005r.


sprzęgiełko alternatora


uszczelka pokrywy zaworów - strona przy wlewie oleju


Motul 8100 X-CLEAN+ 5W30 - 5l + 3l


klocki przód/tył


komplet filtrów Mann/Knecht


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaka by była cena zestawu sprzęgła wraz z kołem dwumasowym firmy sachs (proszę o rozpisanie co wchodzi w skład takiego zestawu)

Do Audi a4 b6 1.8T 120KW, 163KM Rok prod. 2003
Vin: WAUZZZ8E23A330784

Proszę o info na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, Tomku proszę o wycenę 3 szt. cewek zapłonowych NGK do audi a4 b7 2.0 TFSI oznaczenie silnika BWE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w związku z licznymi pytaniami wprowadziliśmy do oferty oleje firmy Millers, oczywiście w bardzo korzystnych cenach.

Zapraszam....

Pzdr. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...