Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie schowka


bOl3k!

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może skąd i dokąd dokładnie trzeba przeprowadzić przewody żeby było podświetlenie schowka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni wlasciciel cos musial nagrzebac i nie mam przeciagnietych przewodow do lampki w schowku, nie wiem czy dobrym rozwiazaniem bedzie podlaczenie pod zapalniczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej pod zapalniczkę nie bardzo

wepnij się w kostkę tylnych halogenów oczywiście pod oświetlenie przełącznika halogenów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiedzie na przewody od lampki podsufitowki ?

leca one chyba prawym boczkiem wiec praktycznie przy schowku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja co prawda przewody miałem pociągnięte tylko ten wichajster co załancza i wyłancza lampkę był uszkodzony wywaliłem go całkowicie i teraz podświetlenie schowka załancza się po włączeniu świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja co prawda przewody miałem pociągnięte tylko ten wichajster co załancza i wyłancza lampkę był uszkodzony wywaliłem go całkowicie i teraz podświetlenie schowka załancza się po włączeniu świateł

Hmm.... A to nie jest tak ze wlasnie po wlaczeniu swiatel sie zalacza? Bo u mnie tak jest. I na dodatek swieci sie przez caly czas jak swiatla sa wlaczone. Chociaz u mnie ktos kiedys kombinowal i bylo tam wstawione dodatkowe gniazdo zapalniczki. Ja to wyrzucilem i wstawilem oryginalnie lampke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalna lampka podświetlenia w B5 zasilana jest ze świateł pozycyjnych , włącza sie poprzez styk w lampce po otwarciu schowka , styk jest ukryty, wciska go trzpień klapki schowka , czasem wystarczy wyjąc lampkę i podgiąć blaszki jeżeli nie chce świecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalna lampka podświetlenia w B5 zasilana jest ze świateł pozycyjnych , włącza sie poprzez styk w lampce po otwarciu schowka , styk jest ukryty, wciska go trzpień klapki schowka , czasem wystarczy wyjąc lampkę i podgiąć blaszki jeżeli nie chce świecić

tez slyszalem że ze swiatel pozycyjych tyle ze jesli schowek posiada wlacznik krancowy i lampka w schowku zapala sie po jego otwarciu to tak naprawde nie robi roznicy czy bedzie to podlaczenie do radia czy podsufitowki, czy zapalniczki, mam racje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...