Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam sie nie znam ale żebyscie sie wszyscy nie zdziwili co do jakości tego auta...wszyscy wiemy że teraz wszędzie oszczędzaja i idą na ilość a nie na jakość.wcale mnie nie zdziwi jak to auto tylko będzie ładnie wyglądać i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pożyjemy, zobaczymy :wink: mam nadzieję, że jakość wnętrza będzie podobna do tego co mam w A5. bo inaczej nie będę takiego szukał :decayed: chociaż znając życie nawet gdybym 4 raz szukał A4 to znalazłbym co innego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3-4 lata pojawią się na forum, pierwsze poleasingówki flotowe jak znam życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej kolega zauważył poczekamy ,zobaczymy jak nowy model będzie się prezentował za 6-9 lat, :kwasny:. Cała prawda tkwi w szczegółach dużo elektroniki, więcej problemów no i awaryjność.:kox: To już nie te same autka co 25 lat temu . Ja mimo to czekam bo może tak jak już to było ,akurat w przyszłym roku powstanie dla mnie autko które kupię w przyszłości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lepsze wrogiem dobrego"- chodzi mi tutaj o napęd :facepalm: . Z tego co do tej pory wiem o napędzie 4x4 w Audi to raczej jest to sprawdzony system który jest chwalony przez użytkowników, więc po cholerę to zmieniać na jakieś gadżeciki elektroniczne? To rozwiązanie będzie wprowadzone chyba tylko po to żeby kiedyś uprzykrzyć właścicielowi życie/odchudzić jesgo portfel :kwasny:

Poza tym ten silnik 1.4 :facepalm: Moim zdaniem (i chyba nie tylko moim) Audi to marka premium i naprawdę szkoda że zaczyna iść śladem innych marek bardziej popularnych wśród potencjalnych Kowalskich. Absolutnie nie chcę tutaj nikogo obrazić; każdy jeździ tym czym chce. Jeden jeździ nowym samochodem mniej prestiżowej marki inny jeździ kilku/kilkunastoletnim samochodem "z wyższej półki"- zmierzam do tego że jeżeli kogoś będzie stać na nową A4 za pewnie ponad 100tys zł to raczej spalanie nie jest decydującą kwestią (zawsze można wybrać oszczędniejszego diesla) a w szczególności wtedy kiedy odbywa się to kosztem osiągów/przyjemności z jazdy.

Mam znajomego który w tym roku kupił VW Sharana z silnikiem 1,4 TFSI; pali tyle co przynajmniej 2,0 więc po cholerę taka mała pojemność jak i tak spalanie nie spada a co za tym idzie wcale nie jest to silnik bardziej ekologiczny. Mimo biturbo nie jeździ się tym tak przyjemnie jak autem z większą pojemnością- to jego zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie e-quattro tak jak kolega mówi będzie badziew chociaż może robić robotę to jednak bardziej skomplikowany system niż Torsen czy Haldex a przecież quattro miało być bezawaryjne z założenia i takie było w pierwszym tego typu aucie.

A co do zmniejszania pojemności to mnie też to odrzuca mam V6 i pomimo że to tylko 150KM to z takim silnikiem 1.4 mocniejszym nie umiałbym jeździć chociaż by dla samego dźwięku ( w tunelach, przy wyprzedaniu czy innych zabawach) :/ a jeździłem..

Chyba że zrobią jak w nowym BMW M525d gdzie zamiast warkotu diesla jest w głośnikach dźwięk v8 ale tylko w głośnikach..

Edit:

Tak M550d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam, ze czekam juz na tego lobuza ....

oj czekam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on się robi coraz bardziej japońsko-koreański...skośne lampy i zadziorne kształty, no nie wiem, nie wiem. Jestem za klasycznymi kształtami a4, które były do tej pory typowe dla całej marki. No ale cóż...dziś głównym odbiorcą Audi są Chiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu widziałem B9 na niemieckim autobahnie :decayed:

Cisnąłem do Mediolanu na mecz LM i na trasie w kierunku Munchen mijała mnie nowa A4 oczywiście cała zakamuflowana, oklejona czymś w szachownicę, ale dało się zauważyć, że to najnowsza generacja 4-ki. Niestety ciął ostro lewym pasem i nie zdążyłem zrobić fot :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja CNG:banan:

za 15 lato daty premiery pewnie zakupię:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcie to jakieś nieporozumienie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...