Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Powod zeby doplacic za matrix bo cos te swiatla slabo swieca :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient zawsze musi widzieć powód a najlepiej kilka żeby za coś dopłacić. Jakby matrix świecił tak samo jak xenon to nikt by matrixa nie kupił tylko dlatego że jest ładniejszy. Automotive ma to juz przećwiczone na wszelkie sposoby;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, "troche" zmieniam zdanie :D . Wczoraj znow odwiedzilem salon i tym razem byl na wystawce niebieski Avant na sporym wypasie i roznica w stosunku do sedana i skormnego wyposazenia jest KOLOSALNA. Pakiet S-linowy daje strasznie duzo temu samochodowi ( jakkolwiek S4 powinna byc jeszcze bardziej agresywna ) no i ten niebieski kolor jest piekny. Srodek tez jakby wykonany z lepszych materialow niz ta ubozsza seria, wiec wniosek jeden trzeba brac mocno dopasione swinki :D , na koniec lyzka dziekciogu cena...... na ostatniej fotce na dole :D .

eebcca225a6c593cmed.jpg

eaf6b605ec1299demed.jpg

a069ab884b592311med.jpg

1c425d30c5ab3aeemed.jpg

19ea01e2c355d881med.jpg

27dc9a37409b66cfmed.jpg

f7eaaa45abb6924amed.jpg

5c4d79418ab94d45med.jpg

1c26a627dbdf54f7med.jpg

Edytowane przez Ogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuje że to już jest xenon nowej generacji o zmniejszonej mocy który nie wymaga dawania sprysku i samopoziomu, dlatego audi tak chętnie go daje w standardzie :]

sampoziom i spryski sa :wink:

sprawdziłem w ETCE

B9 juz glebią :decayed:

12299215_1668640213420931_41873367894464

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten niebieski wygląda kozacko, ale cena ostateczna powinna być ta wyżej :D no i te felgi... ;] środek też fajnie wygląda, ale dopiero sobie podjadę do salony zobaczyć, czy na żywo też takie wrażenie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bixenon w B9 :wink:

Pod lampa bedzie zbierał sie cały syf z drogi

12108024_1233329723359772_2017786006070412274344_1233329730026438_2069197002971512240084_1233329783359766_64449929944412

kto kupuje takie auto żeby jeździć w niepogodzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos tak dziwnie wysoko ten niebieski jest postawiony jak na sline... czy moze tylko mi sie tak wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, nie widać sprysków w samochodzie który chociażby Miron teraz podesłał. A na pewno jest to wersja z xenonem bo wersji ze zwykłymi żarowkami miało nie byc.

yoghurt

Najprawdopodobniej stoi wysoko ze względu na transport. Nie uwierze że S line tak wysoko będzie stał.

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mial jakis tym regulowanego zawieszenia wiec moze dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pakiet S-linowy daje strasznie duzo temu samochodowi

Jak widać na twoich załączonych obrazkach.
To teraz w środku w Sline jest BIAŁA podsufitka ? :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szara jest.


Grzegorz, nie widać sprysków w samochodzie który chociażby Miron teraz podesłał. A na pewno jest to wersja z xenonem bo wersji ze zwykłymi żarowkami miało nie byc.

a nie jest to matrix Led czasem?

Edytowane przez dawidg2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, odbyłem wczoraj jazdę próbna nowym B9.

Autko które dostałem to taki prawie golas, bez S-line, bez matrixa, bez wirtualnego kokpitu ( ten został mi później zaprezentowany w Q7) jedyne co auto posiadało to alu felgi, PDC przód/tył z kamerą, skóra na stołkach i jakas podstawowa Navi.

Autko z motorem 2.0TFSI S-tronic więc mogłem doskonale porównać z moim B8 które tez jest 2.0 z tym że manual. jedyna różnica w silniku to ilość kucy B8 = 180 B9 =190, niestety różnicy w kucach nie odczułem :facepalm:

9bwnhdv9.jpg

bu7smmeo.jpg

k8jbbgtp.jpg

hc85i27x.jpg

bbc2zlpw.jpg

yfmp9rwp.jpg

Autko z wierzchu wygląda całkiem znośnie, choć na pewno z pakietem S-line wyglądało by lepiej, z minusów dziwnie ukształtowane przednie lampy w których na pewno będzie kumulacja wszelakiego syfu (WRClaguna wcześniej o tym pisał) i lusterka zamontowane w drzwiach wyglądające jak ośle uszy :facepalm: ale to akurat rzecz gustu, każdy ma inny ;) jak d*pę :wink:

Jeśli chodzi o prowadzenie to nie zauważyłem tu jakiś większych różnic między moim B8 a B9, poza heblami no ale u siebie mam wtyknięte heble z S4 więc różnica musi być :decayed:

Skrzynia S-tronic chodziła w miarę płynnie aczkolwiek jeżdżę na co dzień manualem więc raczej moja opinia nie bedzie obiektywna.

Przejdźmy do środka , i tu niestety moje dobre wrażenia na temat tego pojazdu się kończą :facepalm:

Zaraz po posadzeniu pośladków w aucie pierwsze co rzuciło mi się w oczy to plastikowość wszystkiego dookoła :facepalm: plastiki są niezbyt przyjemne w dotyku, nie są ładne wizualnie i przypomina mi to trochę opla Vivaro :facepalm:

Ułożenie panelu dotykowego i wszystkich pokrętełek to jakas totalna pomyłka, za każdym razem gdy chcemy sobie coś tam popikać lub pokręcić to trzeba tam sięgać przez wajchę od zmiany biegów, ktokolwiek to wymyślił miał chyba długie ręce :facepalm:

No i chyba największa porażka w środku to tzw. nie chowający się tablet na środku deski rozdzielczej, który zreszta też wygląda na dość tandetnie wykonany (chodzi mi tu o obudowę wyświetlacza)

Kratki wentylacyjne prze całą szerokość pojazdu też nie wyglądają rewelacyjnie ale to też rzecz gustu.

Fotele co prawda w skórze ale totalnie nie wygodne, na każdym zakręcie z nich wypadałem, być może w pakiecie S-line lub S fotele są lepsze.

Bagażnik wypada chyba lepiej niż przestrzeń pasażerska, ładne LEDowe lampki i wszystko wygląda w miarę elegancko.

Pod maską silnika wszystko jest poukładane inaczej niż B8 i wygląda jak dla mnie trochę dziwnie ale nie ma to jakiegoś większego znaczenia jeśli chodzi o użytkowanie.

k5vtml4j.jpg

4ip5fml7.jpg

ht9dbm8r.jpg

aep5gvq5.jpg

ucon34vs.jpg

vsr33a6g.jpg

l6fu9hk7.jpg

hesn3n5q.jpg

rdhh3tzu.jpg

47qamp9s.jpg

4aao3b38.jpg

hb36d4wp.jpg

lisiwnjh.jpg

No i na koniec oczywiście dowcip roku czyli CENA :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

s53j934x.jpg

Reasumując, przez najbliższe kilka lat pozostaję przy swojej B8, no chyba że po faceliftingu B9 zmieni swój wygląd, w co watpię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne potwierdzenie moich odczuci ze ten srodek fajnie wyglada tylko na fotakch. Co do wlotow to mi akurat to sie podoba i tak naprawde sprawdza sie tez fajnie bo nadmuch jest bardzo "komfortowo" rozprowadzony w samochodzie. Stolki standardowe sa do d*py ( hehe ) zreszta podobnie jak i w B8, dopiero sportowe daja rade ale ciagle do BMW im daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak potwierdza się że auto z xenonami nie ma sprysków i samopoziomu. Chciałbym żeby ktos z was przejechał sie totalnym golasem bo ciekawi mnie jaka jest cena i jakie wyposazenie w podstawie bo sorrry andy ale to nie był golas ;) skóra chociaz dobrej jakości czy taka derma jak w Beemce? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem dziwny ale te standardowe zegary wciąż bardziej do mnie przemawiają niż wirtualny kokpit.

Ułożenie panelu dotykowego i wszystkich pokrętełek to jakas totalna pomyłka, za każdym razem gdy chcemy sobie coś tam popikać lub pokręcić to trzeba tam sięgać przez wajchę od zmiany biegów, ktokolwiek to wymyślił miał chyba długie ręce :facepalm:

Na tym właśnie miała polegać rola płaskiego wybieraka skrzyni - 'podstawka' pod dłoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andynl,100% podobne odczucia. Te nawiewy, to jakieś nieporozumienie...W rzeczywistości są jeszcze brzydsze jak na zdjęciach...Czekam na face, albo Dacia de luxe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ceny i wad podejrzewam że w grudniu b9 pojawi się na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...