Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

ładna.. ale to takie A6 w wersji mini :kwasny:

Mnie osobiście by to odpowiadało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez I to bardzo ale przyznam że kisza ogora strasznie biorac pod uwagę ze ma debiutowac w 2014 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od b5 jest to tylko praktycznie lifting tego samego pudła

Środek też?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna.. ale to takie A6 w wersji mini :kwasny:

Tak tylko ze a6 w sedanie oprocz esy nie jest tak ladne , zaryzykuje stwierdzenie ze nawet mu czegos brakuje , no ale to moja opinia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od b5 jest to tylko praktycznie lifting tego samego pudła

Jak coś jest ładne, to po co, to psuć? Można to tylko upiększać. Już BMW kiedyś dało ciała. Chcieli dobrze,a wyszło paskudztwo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna.. ale to takie A6 w wersji mini :kwasny:

Tak tylko ze a6 w sedanie oprocz esy nie jest tak ladne , zaryzykuje stwierdzenie ze nawet mu czegos brakuje , no ale to moja opinia :wink:

moją opinię o A6 sedan znasz.. jest to jeden z moich typów na następcę A5 :wink: ale może jak ma zadebiutować B9 w 2014 to w 2015 roku zrobię czwarte już podejście do A4 i w końcu się uda? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://indianautosblog.com/wp-content/uploads/2012/08/2014-Audi-A4-Car-Magazine-Rendering.jpg

http://indianautosblog.com/wp-content/uploads/2012/08/2014-Audi-A4-rear.jpg

A ja wygooglowalem cos takiego i tylko modle się zeby to bylo blisko wersji produkcyjnej bo będzie najładniejsze A4 ever

:naughty: nie brzydkie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowym numerze gazety "Motor" są zdjęcia B9 i nowej C-klasy. B9 takie, jak pokazał Turdzi - ładne cholera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://indianautosblog.com/wp-content/uploads/2012/08/2014-Audi-A4-Car-Magazine-Rendering.jpg

http://indianautosblog.com/wp-content/uploads/2012/08/2014-Audi-A4-rear.jpg

A ja wygooglowalem cos takiego i tylko modle się zeby to bylo blisko wersji produkcyjnej bo będzie najładniejsze A4 ever

:slina::shock3::kox::naughty::jerk:. Oby tak wyglądała B9, a wtedy będzie najładniejszą A4 w historii :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem powszechną modę na skośne przody :decayed: generalnie zapewne w najbliższym czasie nie będę posiadaczem B9 :decayed: ale modlę się, żeby nie wypuścili jej z takimi skośnymi lampkami jak np. ta czerwona od kolegi turdzi. Jak dla mnie nie bardzo ale szanuję gusta innych :wink: Już bardziej mi się podoba ta pierwsza którą pokazał Pawlo 2004 albo ta z czasopisma Motor :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowym numerze gazety "Motor" są zdjęcia B9 i nowej C-klasy. B9 takie, jak pokazał Turdzi - ładne cholera :decayed:

Dokładnie, zdjęcia jeszcze nie real ale prawdopodobnie tak będzie wyglądała, nowa C klasa też nieźle się prezentuje choć też tam panuje moda nowych niemal pionowych ledów, jak w nowej klasie E którą wczoraj widziałem, robi robotę :kox: czy nowej S klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos może zeskanować i wrzucić te foty ?

Jak wrócę z pracy to wrzucę skany :hi:. Po 19.

wielkie dzieki

w googlach jest tyle sprzecznych informacji, ze szkoda czasu tego wertowac i analizowac

co fota to inna

zakladam, ze w tym motorze to juz taka official version?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos może zeskanować i wrzucić te foty ?

Jak wrócę z pracy to wrzucę skany :hi:. Po 19.

wielkie dzieki

w googlach jest tyle sprzecznych informacji, ze szkoda czasu tego wertowac i analizowac

co fota to inna

zakladam, ze w tym motorze to juz taka official version?

Trudno powiedzieć:

u2ak.jpg

m124.jpg

hdky.jpg

0wzi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qtfa

doopa fajna, ale ten przód .... :facepalm:

co oni robią z tymi lampami ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w przyszłość motoryzacja jest coraz gorsza... :facepalm::hi:

Za niedługo do A4 wsadzą 1.0 TFSI BiTurbo.

Wsadzanie takich silników dla mnie do klasy średniej wyższej to profanacja. Rozumiem np. do A3.

Audi A3 I najmniejszy silnik jaki miała to był 1.6. Za niedługo dadzą 1.0.... :grin::naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...