Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

To prawda w 3 jest duzo wiecej miejsca w tylnym rzędzie.

Ja oczywiście nie mam nic przeciwko żeby byla przesttonniejsza ale nie chcę żeby bylo to kosztem wymiarów zewnętrznych bo zrobi się krowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciutkę urośnie, nie mogę znaleźć info dokładnie ile ale z tego co pamiętam długość była 47x cm :). ja jestem ciekawy czy pojawi się silnik 2.0 tdi biturbo 240 koni w quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciutkę urośnie, nie mogę znaleźć info dokładnie ile ale z tego co pamiętam długość była 47x cm :). ja jestem ciekawy czy pojawi się silnik 2.0 tdi biturbo 240 koni w quattro.

Na pewno nie bo jest 3.0 TDI 218 i 258KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie pod tym linkiem m.v10.pl/Nowe,Audi,A4,znamy,game,silnikow,1-121922-1.html masz 2.0 TDI 220 KM z manualem

Edytowane przez dawidg2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez gdzies czytalem info ze A4 B9 nie dostanie tego 2.0biturbo ze wzgledu na to ze planuja ciagle montowac 3.0 tdi w nim. A tym ze w PL jest durna akcyza na silniki powyzej 2 litrow raczej nikt sie tam nie przejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ciutkę urośnie, nie mogę znaleźć info dokładnie ile ale z tego co pamiętam długość była 47x cm :).

No i tu masz rację, pozostanie na poziomie 47x cm :) To mogę zdradzić. Widziałem auto na ekranie monitora, wiem jak będzie wygladać. Nie pracowałem przy tym projekcie, jednak dostaliśmy model b9 jako "reference" dla paru detali dla projektu innego modelu audi który pojawi się niedługo na rynku.

Powiedziałbym więcej na temat wygladu zewnętrznego, jednak nie mogę. Obowiązuje mnie milczenie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to smiech, skoro Passat takie coś oferuje.

Nie śmiech tylko polityka VAG.

Jezeli jezeli o mnie chodzi to i tak bym zawsze wybrał nawet słabsze ale V6 niz mocniejszego wyżelowanego R4 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czerwone z przodu bardzo fajne ale to białe to tragedia, przód paskudny jak w nowym Q7, z boku wieśwagenem trąca...oby coś takiego nie wypuścili na rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona sliczna, ta na wizualizacjach z autokultu tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To biale bardziej wyglada jak A3 sedan po lifcie :decayed:

 

Też odniosłem takie wrażenie :) A zapewne tak będzie właśnie wyglądać po lifcie A3 jak już A4 wyjdzie z takimi światłami alla nowa corsa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe informacje docieraja na temaet norwegian S4.Ponoc ma sie rocznikiem Od zwyklych modell z Sline jak bylo do tej pory , ma Mielczarek bardziej agresywna stylistyke szerszy rozstaw kół i uwaga dostępne ma byc jako 2.0 tfsi i 3.0 tfsi.Taki plotki ostatnio przeczytałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w B6 S4 i S-line się różniły - dopiero od B7 różnice były minimalne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 2 silnikami to chyba jakos nie bardzo, juz bardziej uwieze ze 3.0TFSI i 3.0TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190 KM mocy i średnie spalanie na poziomie mniejszym niż 5 l na 100 km? ‪#‎Audi‬ przedstawia nowy silnik 2.0 TFSI, czyli najbardziej wydajną jednostkę benzynową w tej klasie. Kierowcom do gustu powinien przypaść wysoki moment obrotowy - 320 Nm - oferowany w bardzo szerokim zakresie prędkości obrotowych (już od 1450 do 4400 obr./min). Pierwszym autem, które dostanie ten silnik będzie nowa generacja Audi A4.

Z fejsbukowego profilu Audi. Więc 2.0 tfsi w nowej A4 mamy potwierdzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...